طرحینه

جدیدترین طرح و نمونه کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک و مدرن سال 2021

کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک , جدیدترین نمونه کاغذ دیواری سه بعدی 2021 برای الهام گرفتن جهت تکمیل ایده های دکوراسیون اتاق کودک , پذیرایی , اتاق خواب و … : همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، کاغذ دیواری یکی از مهم ترین عناصر دکوراتیو می باشد که به عنوان دیوارپوش مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر کاغذ دیواری در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود می باشد و شما متناسب با سلیقه و بودجه می توانید یک انتخاب ایده آل داشته باشید.

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از محبوب ترین کاغذ دیواری ها می باشد. این کاغذ دیواری خود در انواع طرح ها و رنگ ها می باشد. یکی از طرح های زیبای این نوع کاغذ دیواری ، طرح سنگ می باشد . در ادامه در رابطه با این کاغذ دیواری توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح طبیعت , سنگ , کوه و …

این نوع کاغذ دیواری به دلیل دارا بودن خاصیت سه بعدی ، به صورت طبیعی جلوه می دهد. این نوع کاغذ دیواری نیز طرح ها و رنگ های مختلفی دارد. کاربرد کاغذ دیواری طرح سنگ بسیار وسیع می باشد.

از این نوع کاغذ دیواری ها بیشتر در دکوراسیون اداری ، دفاتر ، کارخانه ها ، دکوراسیون ویلاها ، بالای شومینه و مغازه ها و… استفاده می شود.

کاغذ دیواری های طرح طبیعت ، جزو کاغذ دیواری های طبیعی هستند. و در انواع مدل سنگ آنتیک حصیری ، سنگ های مربعی و مستطیلی و قلوه سنگ در بازار موجود هستند.

نمونه کاغذ دیواری سه بعدی برای دیزاین داخلی

کاغذ دیواری سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی دیوارپوش دیواری سه بعدیدیوارپوش دیواری سه بعدی دیوارپوش دیواری سه بعدی دیوارپوش دیواری سه بعدی دیوارپوش دیواری سه بعدی دیوارپوش دیواری سه بعدی

کاربردهای کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک

کاغذ دیواری های طرح سنگ در ویلاها و لابی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین کاربرد این کاغذ دیواری در دیوار پشت تلویزیون می باشد. دیواری که در آن lcd نصب می شود می توان از این کاغذ دیواری استفاده کرد. استفاده از رنگ روشن کاغذ دیواری طرح سنگ می تواند فضا را زنده کرده و به دیوار بعد و عمق می دهد.

کاربرد کاغذ دیواری در آشپزخانه

آشپزخانه قلب هر خانه ای است . از این رو دکوراسیون آشپزخانه بسیار حائز اهمیت می باشد.
در حال حاضر ، استفاده از کاغذ دیواری آشپزخانه بسیار رایج شده است. در آشپزخانه نیز می توان از کاغذ دیواری طرح سنگ استفاده کرد. در انتخاب رنگ کاغذ دیواری آشپزخانه باید دقت زیادی به خرج داد ، رنگ کاغذ دیواری باید با رنگ کابینت تناسب و هماهنگی داشته باشد.

کاربرد کاغذ دیواری  در کنار شومینه

در اکثر خانه های ایرانی شومینه وجود دارد. کاغذ دیواری طرح سنگ در کنار شومینه جلوه ی ویژه ای خواهد داشت. و باعث بهتر جلوه دادن شومینه می شود. در کنار شومینه بهتر است از کاغذ دیواری طرح سنگ با رنگ های تیره و درشت استفاده کنید. با این کار جلوه و نمای کار دوچندان خواهد شد.

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی در ویلاها

ویلاها مکانی برای استراحت و تفریح می باشند. اکثر خانواده ها تعطیلات آخر هفته را در ویلاها می گذراند . از این رو طراحی ویلاها بسیار رایج شده است. در دکوراسیون ویلا می توان از عناصر طبیعی استفاده کرد و روح و جان تازه ای به این فضا بخشید.
در طراحی ویلاها می توان از عناصر رایج معماری داخلی مانند پارکت لمینیت طرح چوب،دیوار سنگی و سقف چوبی استفاده کرد.
از آنجایی که نصب کاغذ دیواری آسان است و سرعت کار را بالا می برد می توان برای ساخت دیوار سنگی ، از کاغذ دیواری طرح سنگ استفاده کرد.

دلایل محبوبیت کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ نسبت به سنگ طبیعی

استفاده از کاغذ دیواری به نا به دلایل زیر از محبوبیت زیادی برخوردار است:

کاغذ دیواری نصب آسان دارد.

نصب سنگ آنتیک سختی ها و دشواری های خاص خود را دارد. این کار بسیار پر دردسر بودن ، زمان بر و پر سر وصدا می باشد.
علاوه بر آن سنگ ها نیاز به برش و چسباندن دارند . این کار خود می تواند اطراف فضا را پر از گرد و غبار سنگ کند. از این رو برای راحتی کار می توان از کاغذ دیواری های سه بعدی طرح سنگ استفاده کرد.

کاغذ دیواری را می توان تغییر داد و یا تعویض کرد

کاغذ دیواری  طرح سنگ را می توان به راحتی تغییر داد یا تعویض کرد. کندن یا تعویض کردن دکور سنگ خود دشواری های زیادی دارد. چرا که کندن آن خود یک پروژه کوچک ساختمانی به حساب می آید . و دشواری های خود را دارد. کاغذ دیواری به دلیل اینکه با چسب پریمیوم نصب می شود، به راحتی جدا می شود. از این رو می توان آن را به راحتی تعویض کرد.

کاغذ دیواری به آسانی تمیز می شود

برای اینکه کاغذ دیواری به راحتی تمیز شود بهتر است از کاغذ دیواری ضد آب استفاده کرد. این نوع کاغذ دیواری به دلیل مرغوب بودن و جنس خوب که دارد ، قابل شستشو می باشد . کاغذ دیواری  طرح سنگ ضد آب به دلیل داشتن روکش وینیل گرد و غبار کثیفی را جذب نمی کند و در صورت کثیفی به راحتی تمیز می شود. این درحالی است که تمیز کردن سنگ ها به دلیل برجستگی و تیز بودن لبه ها کار دشواری است و نیاز به مواد شوینده قوی دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به سنگ امنیت بیشتری دارد

وجود سنگ در دکوراسیون منزلی که کودک دارد ، کمی خطرناک می باشد. و در هنگام بازی و شیطنت ممکن است جان کودک را به خطر بیندازد . اما در صورتی به جای سنگ از کاغذ دیواری  طرح سنگ استفاده شود ، به دلیل اینکه سطح صافی دارد و برجسته نیست برای کودک ایمن خواهد بود.