طرحینه

کاغذ دیواری طرح آجر – مشخصات کاغذ دیواری طرح آجر و قیمت آن

کاغذ دیواری طرح آجر ، مشخصات کاغذ دیواری طرح آجر و قیمت آن : 
در حال حاضر یکی از بهترین طرح های صنعت کاغذ دیواری که امروزه در بین مردم محبوبیت فراوان پیدا کرده است طرح آجر می باشد . این نوع از دیوارپوش ها بسیار طبیعی جلوه می کنند و افرادی که عکس یا فیلم از آن می بینند شاید نتوانند تشخیص دهند که اجر واقعی است یا نه .

کاغذ دیواری طرح آجر

این نوع از دیوارپوش ها بسیار طبیعی نشان می دهد و افراد تا از نزدیک نبینند و لمس نکنند متوجه کاغذ دیواری بودن آن نمی شوند .

اگر جز افرادی هستید که طالب بکارگیری طرح های خاص در طراحی دکوراسیون داخلی می باشید، کاغذ دیواری طرح آجر گزینه بسیار مناسبی می باشد .
استفاده از این طرح کاغذ دیواری می تواند نمایی بسیار زیبا در منزل شما ایجاد نماید و نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند . کاغذ دیواری های آجری طراحی بسیار زیبا و ظریفی دارند و فضای بسیار زیبا و دلنشینی را برای منزل و همچنین محیط کاری می توانند ایجاد نمایند .

کاغذ دیواری طرح آجر

در این مقاله قصد داریم اطلاعات خوبی را برای شما و افرادی که طالب استفاده از این طرح کاغذ دیواری هستند ارائه دهیم .با ما همراه شوید .

کاغذ دیواری طرح آجر چه مشخصاتی دارد ؟

این نوع کاغذ دیواری نوعی نمای سنتی به خانه می دهد و در عین حال فضای گرم و صمیمی را ایجاد می کند .

کاغذ دیواری طرح آجر

این نوع از دیوارپوش ها در انواع طرح ها و رنگ های مختلف از جمله :کاغذ دیواری آجری فانتزی ،کاغذ دیواری آجری سفید و تیره و کاغذ دیواری آجری خشتی و…. تولید می شوند تا هر فردی با توجه به نیاز دکوراسیون منزل و سلیقه خودش انتخاب نماید .

نمای کاغذ دیواری آجری به قدری طبیعی است که شاید فرد در نگاه اول احساس کند نوعی پوستر دیواری سه بعدی می باشد .

کاغذ دیواری طرح آجر می تواند طرحی از آجرهای قدیمی و یا طرحی ازآجرهای امروزی و مدرن باشد .

علاوه بر طرح، تنوع رنگ نیز در این طرح از کاغذ دیواری ها وجود دارد و می تواند شامل رنگ آجرهای قدیمی و رنگ رفته یا رنگ قهوه ای که به سرخی می زند و یا رنگ اصل آجری باشد .

برخی دیگر از طرح های این نوع کاغذ دیواری ها می تواند ترکیبی از سنگ و آجر باشد که به صورت ماهرانه کنار هم استفاده شده اند و ترکیب رنگ های زیبا وطرحی شگفت انگیز را ایجاد نموده اند .

بهترین کاغذ دیواری طرح آجر

فعالان عرصه تولید و چاپ ، در تولید این نوع از کاغذ دیواری ها خلاقیت فراوانی به خرج داده و با الهام گیری از تولیدات روز دنیا ،نوعی کاغذ دیواری نفیس و زیبا را تولید کرده اند .

اگر شما نیز تمایل به خرید این نوع کاغذ دیواری دارید می توانید با مراجعه به بخش تصاویر سایت های مربوط از تنوع و زیبایی مدل های این کاغذ دیواری بهره برده و با توجه به دکوراسیون منزلتان بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

ازکاغذ دیواری آجری در چه مواردی می توان استفاده نمود ؟

طراحی کاغذ دیواری طرح آجر بسیار گرم و صمیمی بوده و در انسان ، نمایی از ساختمان ها و منازل سنتی را تداعی می کند .

با اینکه این نوع از کاغذ دیواری بیشتر جنبه سنتی و قدیمی را دارد اما در بسیاری از منازل مدرن و امروزی نیز از آن استفاده شده و جلوه ای زیبا و جذاب را به این خانه ها بخشیده است .

استفاده از این نوع دیوارپوش برای تمامی ساختمان های سنتی و مدرنیته بسیار مناسب بوده و طراحی فوق العاده ای به آنها خواهد بخشید .

استفاده از این نوع کاغذ دیواری با توجه به میزان محبوبیت آن در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است و افراد بسیاری از آن استفاده می کنند .

از کاغذ دیواری طرح آجر در مواردی از جمله دیوار های راهرو ،اتاق خواب و پذیرایی و سرویس بهداشتی استفاده می شود و نمای بسیار زیبا را بوجود می آورد .

همچنین در ساختمان های تجاری و خدماتی از این طرح کاغذ دیواری بسیار استفاده می گردد .

استفاده از کاغذ دیواری آجری در منزل و محیط اداری

اگر شما نیز می خواهید از این نوع از کاغذ دیواری در محل زندگی و یا کار خود استفاده نمایید به چند نکته باید توجه داسشته باشید .

• استفاده از رنگ تیره

اول اینکه از رنگ تیره این نوع کاغذ دیواری در ابعاد خیلی کوچک استفاده نمایید زیرا رنگ تیره فضا را سنگین و برای ابعاد بزرگ از دیوار نامناسب می باشد .

• ترکیب کاغذ دیواری طرح آجر با طرح های دیگر

نکته بعدی در مورد استفاده ترکیبی از این طرح کاغذ دیواری با طرح های دیگر می باشد که در انتخاب آنها باید نهایت دقت را داشته باشید تا فضایی دلباز و زیبا را بوجود آورید .

نصب ، قیمت خرید و فروش کاغذ دیواری آجری

جهت نصب هر نوع کاغذ دیواری دقت و مهارت بسیار زیاد مورد نیاز است تا نتیجه کار موفقی داشته باشیم .

نصب کاغذ دیواری آجری حساس می باشد و باید توسط فردی خبره و با مهارت بالا انجام پذیرد . نصب این نوع از کاغذ دیواری در مقایسه با نصب پوستر آسانتر به نظر می رسد اما با وجود آن باید نهایت دقت و مهارت را به کار برد .

برای نصب کاغذ دیواری طرح آجر، معمولا شرکت های توزیع کننده کاغذ دیواری شخصی را به عنوان نصاب معرفی می کنند تا نصب کاغذ دیواری را برعهده بگیرد . و اگر نقصی در نصب آن وجود داشت شرکت توزیع کننده و نصب کننده ضمانت مرجوعی را برای خریدار به عهده می گیرد .

اگر در منزل یا محل کار خود می خواهید کاغذ دیواری آجری را نصب نمایید. پیشنهاد می کنیم برای نصب موفق و یدون مشکل از شرکت فروشنده تقاضا نمایید نصاب کاغذ دیواری را به شما معرفی نماید . نصب کاغذ دیواری توسط نصاب حرفه ای بدون مشکل بوده و حباب در داخل کاغذ دیواری بوجود نخواهد آمد .

فروش کاغذ دیواری آجری

در تمامی فروشگاه ها و شرکت طراحی دکوراسیون داخلی می توانید کاغذ دیواری طرح آجر را مشاهده و خریداری نمایید .

همچنین می توانید با مراجعه به سایت های نمایندگان فروش کاغذ دیواری از طرح های کاغذ دیواری آجری دیدن کرده و طرح مورد پسند خود را انتخاب و خریداری نمایید .
فروش کاغذ دیواری آجری نیز مانند هر جنس دیگری به مواردی از جمله : کیفیت، زیبایی و جذابیت و قیمت کاغذ دیواری بستگی خواهد داشت .

شرکت ها و نمایندگانی که می خواهند میزان فروش خود را بالا ببرند باید به این موارد توجه ویژه داشته و نسبت به افزایش کیفیت و زیبایی وبا حداقل سود مبادرت نمایند .

خرید کاغذ دیواری

توصیه می کنیم اگر قصد خرید هر نوع کاغذ دیواری را دارید صرفا به خاطر قیمت پایین آن را خریداری ننمایید .زیرا این اجناس بی کیفیت می باشند و هزینه مضاعفی را بر دوش شما خواهند گذاشت . برعکس این حرف نیز صادق است که گران بودن کاغذ دیواری به معنای کیفیت بالای آن نیست .

در خرید کاغذ دیواری حتما به نمایندگی ها و فروشندگان معتبر مراجعه نمایید تا در دام افراد سودجو نیفتید .