طرحینه

کاغذ دیواری طرح برجسته – قیمت کاغذ دیواری طرح برجسته – کاربردهای آن

کاغذ دیواری طرح برجسته + قیمت کاغذ دیواری طرح برجسته + کاربردهای آن : یکی از بهترین گزینه ها جهت بازسازی دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی یا تجاری ، نصب کاغذ دیواری می باشد . کاغذ دیواری های موجود در بازار طرح ها و رنگ های متنوعی دارند و هر کدام بسته به سلیقه و نیاز شخص مورد انتخاب قرار می گیرند .

کاغذ دیواری طرح برجسته

یکی از طرح های کاغذ دیواری که مورد توجه اکثر افراد قرار می گیرد کاغذ دیواری برجسته می باشد .افرادی که قصد بازسازی ساختمان خود را دارند می توانند با صرف هزینه مورد نیاز از این نوع کاغذ دیواری استفاده نمایند .

کاغذ دیواری طرح برجسته

تنها نکته مورد ذکر در بحث استفاده از کاغذ دیواری هزینه بالای آن است. که این موضوع سبب می شود همه افراد نتوانند از آن استفاده نمایند .

کاغذ دیواری طرح برجسته

این کاغذ دیواری یکی از جدیدترین و مدرن ترین طرح های کاغذ دیواری می باشد که ؛ در بین افراد جامعه بسیار محبوبیت پیدا کرده است . این نوع از کاغذ دیواری حاوی طرح های کلاسیک و سنتی می باشد که ترکیبشان طرح و رنگ خاص و مدرنی را پدید می آورد.

کاغذ دیواری طرح برجسته

در ادامه مقاله شما مخاطبان عزیز را بیشتر با تنوع طرح و رنگ این نوع از کاغذ دیواری آشنا خواهیم کرد .

کاغذ دیواری برجسته چگونه است؟

کاغذ دیواری برجسته به نوعی از کاغذ دیواری گفته می شود که دارای سطحی غیر مسطح و ناهموار می باشد . در زمینه کاغذ دیواری طرح برجسته خطوط و نقش های خاصی به صورت منظم جای گرفته است .

این خطوط و نقوش سبب جذابیت و زیبایی زمینه این نوع کاغذ دیواری گشته است .در زمینه ناهموار این نوع از کاغذ دیواری از الیاف ابریشمی، مخملی و انواع سنگ های تزیینی یا اکلیل های براق و رنگی برای پیاده سازی خطوط و نقوش استفاده می شود .

همانطور که اشاره کردیم درزمینه غیر مسطح این نوع کاغذ دیواری تمامی نقش ها و تصاویر به صورت منظم و با الگوی خاصی کنار هم چیده شده اند وزیبایی خاصی را ایجاد نموده اند اما نباید هر سطح ناهمواری روی کاغذ دیواری را جزو طرح برجسته دانست .

بافت و ظاهر کاغذ دیواری طرح برجسته شباهت بسیار زیادی به طرح های برجسته روی پارچه های گران قیمت اعیانی دارد .

کاغذ دیواری برجسته چه ویژگی هایی دارد ؟

کاغذ دیواری برجسته دارای ظاهری بسیار شکیل و جذابی بوده و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند . به خاطر ظاهر فریبنده و زیبا و الیاف ابریشمی و سنگ های تزیینی بکار رفته در این نوع از کاغذ دیواری ،قیمت آن بسیار بالا می باشد و شاید هر فردی از عهده خرید آن بر نیاید .

البته این قیمت بالا با توجه به طراحی و ساخت این نوع از کاغذ دیواری و مواد گران قیمتی که در ساخت آن به کار می رود بسیار طبیعی می باشد . و در همه جای دنیا هزینه خرید کاغذ دیواری طرح برجسته بالاست .

در برخی موارد طرح ها و نقوش موجود در کاغذ دیواری برجسته همانند طرح ها و نقوش کاغذ دیواری طرح آجر ، گلدار، ، چوب، کودک و … می تواند باشد با این تفاوت که در طراحی و ساخت آن از مواد گران قیمت استفاده می گردد .

کاربردهای کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری طرح برجسته چه کاربردی دارد و چه ساختمان های کاندید برای استفاده از این نوع کاغذ دیواری می باشند ؟

• ساختمان ها و منازلی که دارای فضای مناسب با متراژ بالا می باشند کاندیدای اصلی برای استفاده ازاین نوع کاغذ دیواری می باشند .
همچنین منازل لوکس با استفاده از کاغذ دیواری طرح برجسته جذاب تر و زیباتر می شوند . کاندیدای دیگر استفاده از این نوع کاغذ دیواری های منازلی هستند که صاحبان آنها از بالا بودن هزینه های نصب این نوع از کاغذ دیواری ها دغدغه و نگرانی ندارند .

• به خاطر هزینه بالای خرید این نوع از کاغذ دیواری و نیاز به فضای باز با متراژ بالا برای نصب آن افراد کمی می توانند از این نوع از کاغذ دیواری در بازسازی دکوراسیون داخلی ساختمان ها استفاده نمایند .

• کاغذ دیواری برجسته به خاطر نقوش و خطوط آن بیشتر در پذیرایی و سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. البته در همه نقاط خانه با توجه به ابعاد می توان از آن استفاده نمود .همچنین در ساختمان های تجاری نیز از کاغذ دیواری طرح برجسته جهت زیباسازی استفاده می کنند .
• اگر شما جز افرادی هستید که از تمکن مالی خوبی برخوردارید پیشنهاد می کنیم از این نوع از کاغذ دیواری در منزل یا محیط کار خود استفاده کرده و از زیبایی و جذابیت آن بهره ببرید.

قیمت کاغذ دیواری برجسته

قیمت کاغذ دیواری های برجسته بالا می باشد و بخاطر همین موضوع افراد زیادی نمی توانند از این نوع از کاغذ دیواری در ساختمان های خود استفاده نمایند . علاوه بر هزینه بالا برای نصب این نوع از کاغذ دیواری ساختمانی با متراژبالا مورد نیاز است تا تمام نقش و طرح های این نوع دیوارپوش خودنمایی کند .

انواع کاغذ دیواری طرح برجسته

این نوع کاغذ دیواری به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود که هریک از انها دارای قیمت و هزینه خرید متفاوتی می باشند . در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود :
• کاغذ دیواری برجسته ابریشمی
• کاغذ دیواری برجسته مخملی
• کاغذ دیواری برجسته سنگ دوزی
• کاغذ دیواری برجسته اکلیلی

قیمت هر کدام از این کاغذ دیواری ها متفاوت می باشد . برای مثال قیمت کاغذ دیواری طرح برجسته ابریشمی قابل مقایسه با قیمت طرح مخملی نمی باشد و به دلیل بافت ظریف این ابریشم قیمت ان بسیار بالاتر است .

همچین قیمت کاغذ دیواری طرح اکلیل بسیار کمتر از قیمت کاغذ دیواری طرح سنگ دوزی می باشد زیرا سنگ های مورد استفاده و کار انجام شده در طرح سنگ دوزی بسیار بیشتر است .

فردی که قصد خرید و طراحی دکوراسیون ساختمان خود با استفاده از کاغذ دیواری طرح برجسته دارد باید قبل از اقدام به خرید از توان مالی خود جهت پرداخت هزینه خرید آن مطمئن باشد .

فروش کاغذ دیواری برجسته

این کاغذ دیواری  نسبت به سایر کاغذ دیواری ها از جمله کاغذ دیواری گلدار و آجری ومعمولی وچوب و …. قیمت نسبتا بالاتری دارد به همین دلیل میزان فروش این نوع از کاغذ دیواری در مقایسه با سایر طرح ها به طبع کمتر خواهد بود .

اما با وجود قیمت بالای این نوع از کاغذ دیواری میزان محبوبیت آنها در بین مردم بیشتر می باشد . این طرح از کاغذ دیواری دارای طرح و نقش بسیار دل انگیز و زیبایی می باشند که نظر هر خریدار کاغذ دیواری را به خود جلب می کند .

از  نوع کاغذ دیواری طرح برجسته بیشتر در طراحی داخلی ساختمان های اعیانی ولوکس استفاده می شود و دکوراسیون جالب و خاصی را ایجاد می کند .

فروش این نوع کاغذ دیواری تنها به خاطر قیمت بالای ان کمتر از بقیه طرح های کاغذ دیواری می باشد و فروش کمتر به محبوببیت این طرح کاغذ دیواری در بین مردم هیچ ربطی ندارد .

خرید کاغذ دیواری برجسته

خرید این نوع کاغذ دیواری هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است . افرادی که قصد خرید این طرح از کاغذ دیواری را دارند با مشاهده نمونه کارهای این طرح از کاغذ دیواری می توانند گزینه مناسب خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند .