طرحینه

طرح های جدید کاغذ دیواری پسرانه 2021 – کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه , جدیدترین مدل کاغذ دیواری پسرانه 2021 , دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با کاغذ دیواری طرحدار پسرانه نوجوان : کاغذ دیواری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون می باشد. از این رو در انتخاب کاغذ دیواری باید دقت زیادی به خرج داد. در حال حاضر کاغذ دیواری در انواع رنگ ها و طرح ها در بازار موجود می باشد و شما متناسب با دکوراسیون و چیدمان محل مورد نظر می توانید بهترین کاغذ دیواری را انتخاب کنید.

زمانی که صحبت از اتاق پسرانه می شود شاید اولین تصویری که به ذهن شما می آید استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های ماشین و طرح های ورزشی می باشد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نمونه های متنوع این نوع کاغذ دیواری آشنا کنیم.

کاغذ دیواری پسرانه

در انتخاب کاغذ دیواری باید به دکوراسیون اتاق توجه کرد. قطعا کاغذ دیواری اتاق خواب با کاغذ دیواری پذیرایی و کاغذ دیواری دخترانه و پسرانه متفاوت از یکدیگر می باشد.

در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق پسرانه ، باید سلیقه ی او را مدنظر قرار داد. معمولا پسران به طرح های فوتبالی و ماشینی علاقه ی زیادی دارند. در دکوراسیون اتاق پسرانه می توان از کاغذ دیواری هایی به رنگ آبی ٍ، سبز یا رنگ های مشابه استفاده کرد. علاوه بر آن از رنگ های لیمویی ، زرد و سفید نیز استفاده می شود. کاغذ دیواری باید با سایر المان ها در دکوراسیون هماهنگی داشته باشد.

نمونه طرح کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه کاغذ دیواری پسرانه کاغذ دیواری پسرانه کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه کاغذ دیواری اتاق پسرانه کاغذ دیواری پسرانه کاغذ دیواری پسرانه کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه کاغذ دیواری اتاق پسرانه کاغذ دیواری اتاق پسرانه

طرح کاغذ دیواری پسرانه

این نوع  کاغذ دیواری می تواند شامل طرح های زیر باشد:

  • طرح های فوتبالی
  • طرح های ماشین
  • طرح شخصیت های کارتونی مانند بت من ، باب اسفنجی
  • طرح ماشین مک کوین
  • طرح ماریو و اسپایدر من

همه این طرح ها معمولا در این نوع کاغذ دیواری ها وجود دارد. برای زیبا سازی اتاق کودک می توان ترکیبی از کاغذ دیواری گل دار را با کاغذ دیواری های ساده استفاده کرد. کاغذ دیواری های ساده ، دارای طراحی های رنگی ساده و کاغذ دیواری هایی با طرح های ریز و کوچک مانند طرح های ستاره دار می باشد.

انواع دیگری از این کاغذ دیواری  دارای طرح های ابر مانند است که خود آن انواع متفاوتی دارد. و برای اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری هایی با طرح ابر و آسمان می توانند با ترکیبی از کاغذ دیواری های ساده یا طرح دار مورد استفاده قرار بگیرند.

کاغذ دیواری اتاق نوزاد پسر

تزیین اتاق خواب نوزاد پسرانه ، اقداماتی است که پدرها و مادرها پیش از به دنیا آمدن نوزاد انجام می دهند. دکوراسیون اتاق نوزاد به روش های متفاوتی اجرا می شود.

والدین متناسب با جنسیت نوزاد وسایل کمد و سیسمونی را تهیه می کنند. برای اتاق خواب پسرانه می توان از انواع ست تخت خواب به رنگ های پسرانه را انتخاب کرد. کاغذ دیواری پسرانه نوزاد باید با سایر وسایل سیسمونی هماهنگ شود. این نوع کاغذ دیواری ها در رنگ ها و طرح های متفاوتی موجود می باشند. کاغذ دیواری نوزاد معمولا طرح هایی با شخصیت های آرام و دوست داشتنی دارد. که حس هیجان ندارد و آرام بخش می باشد.

برای اتاق نوزاد پسر می توان از طرح های خال ، ابر ، ستاره ، قلب و گل استفاده کرد.

قیمت کاغذ دیواری اتاق پسرانه

قیمت این کاغذ دیواری به فاکتورهای مختلفی از جمله کشور تولید کننده ، درجه کیفیت بستگی دارد. قیمت کاغذ دیواری ضد آب در مقایسه با کاغذ دیواری های ساده بیشتر است.
قیمت کاغذ دیواری های ایرانی ، چینی در مقایسه با کاغذ دیواری های ایتالیایی و اسپانیایی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی پسرانه

این نوع کاغذ دیواری ها متناسب با علایق پسران طراحی شده است. این سبک از کاغذ دیواری ها تنوع بسیار زیادی دارند. و شامل طرح های اسپرت ، ورزشی ، فوتبالی ، طرح های ابر قهرمانانی نظیر مرد عنکبوتی یا سوپر من ، طرح انواع ماشین ها و موتور سیکلت ها می باشد.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان ، تاثیر مثبتی روی روحیه نوجوان و خلاقیت و انرژی آن ها دارد. این کاغذ دیواری ها برای انواع دکوراسیون مدرن مناسب می باشند . قیمت این کاغذ دیواری ها بسیار مقرون به صرفه می باشد.از این رو برای استفاده از این سبک از کاغذ دیواری ها هیچ محدودیتی وجود ندارد. از این رو متناسب با سلیقه نوجوان می توان دکوراسیون اتاق او را طراحی کرد.
در ادامه تصاویری از انواع کاغذ دیواری پسرانه با طرح های اسپرت ، گرافیتی ، طرح هایی با روحیه نوجوان و جوان ارائه می دهیم. امیدواریم با دیدن این تصاویر ایده های خوبی برای تزیین و طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه داشته باشید.

تفاوت کاغذ دیواری با پوستر دیواری پسرانه

در کاغذ دیواری یک الگو یا طرح خاص تکرار می شود. اما پوستر دیواری شامل یک طرح بزرگ و واحد است که روی دیوار اجرا می شود. در بهترین حالت توصیه ی ما به شما این است که ترکیبی از پوستر دیواری و کاغذ دیواری را انتخاب کنید. به این صورت که روی دیوار اصلی ، پوستر دیواری را اجرا کنید و روی مابقی دیوارها ، کاغذ دیواری را نصب کنید.

پوستر دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه در طرح ها و رنگ های متنوعی موجود می باشد و شما می توانید متناسب با سلیقه فرزندتان بهترین را انتخاب کنید.