طرحینه

جدیدترین و زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون 2021

کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدید , انتخاب کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون و طراحی تی وی وال لاکچری و لوکس در یک سالن نشیمن با طراحی دکوراسیون مدرن : مهمترین بخش سالن نشیمن جایی است که تلویزیون قرار دارد . در دکوراسیون مدرن دیگر میز تلویزیون به صورت سنتی و کلاسیک حذف شده و تلویزیون به دیوار نصب می شود حتی در صورت استفاده از میز یا باکس های ام دی اف تلویزیون روی دیوار نصب میشود .

از این رو می توان دیواری که تلویزیون روی آن نصب شده باشد را به عنوان نکته کانون سالن نشیمن و یا تی وی روم قلمداد کرد . در دکوراسیون داخلی مدرن دیوار تلویزیون توسط دیوار پوش دیزاین می شود . در اکثر موارد دیوار پوش مد نظر برای طراحی , کاغذ دیواری پشت تلویزیون است .

زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون برای دیزاین تی وال

کاغذ دیواری پشت تلویزیون یکی از دیوارپوش های کم هزینه و ساده ترین آن هاست که می توان جذابیت قابل توجهی به کانون اصلی در دکوراسیون پذیرایی یعنی دیوار تلویزیون دهد . سعی می کنیم بهترین و زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون را در این بخش بررسی می کنیم . همچنین در ادامه نمونه هایی از پوسترهای سه بعدی مناسب برای دیزاین تی وی وال را برای الهام گیری شما جهت تکمیل دیزاین دیوار تی وی خودت می آوریم .

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دیوار پشت تلویزیون

طرح ها و مدل های زیاد کاغذ دیواری انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد البته برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است از دکوراتور خود راهنمایی بخواهید تا کاغذ دیواری پشت تلویزیونی انتخاب شما با طرح دکوراسیون داخلی منزل تان مطابقت داشته باشد . تا فضایی لوکس و لاکچری داشته باشید.

در این مقاله سعی می کنیم با ارائه نکاتی مهم در رابطه با انواع کاغذ دیواری مناسب برای دیوار تلویزیون شما را در انتخاب دیوارپوش مناسب راهنمایی کنیم

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری مناسب دیوار پشت تلویزیون

با وجود طرح و ایده زیاد برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون می توان گفت ساده ترین و کم هزینه ترین نوع خرید و نصب کاغذ دیواری است . از جمله سایر دیوارپوش مناسب برای دیوار پشت تلویزیون می توان به انواع سنگ آنتیک , سنگ اسلب , کناف دیوار , پوستر سه بعدی , دیوار کاذب رابیتس و … اشاره کرد.

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری

رنگ کاغذ دیواری

یکی از مهمترین فاکتور برای انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون رنگ آن است . بهتر است قبل از انتخاب کاغذ دیواری رنگ بندی فضا و مبلمان خود را در نظر بگیرید و متناسب با رنگ و هماهنگی که در فضای اطراف است کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنید .

اگر فضای بزرگی درید بهتر است از رنگ ای تیره استفاده کنید تا دیوار پشت تلویزیون شما شاخص شده و کاملا نمایان باشد . اما در فضای کوچک بهتر است از رنگ های روشن و براق استفاده کنید.

انتخاب رنگ متضاد با محیط اطراف جذابیت بیشتری خواهد داشت .

برای لوکس و لاکچری کردن فضا می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کنید .

چون نکته کانونی است می توانید از کاغذ دیواری طرحدار و شلوغ با رنگبندی مناسب استفاده کنید .

نکته

تنوع رنگ و مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون زیاد است سعی کنید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

جدیدترین مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون

در ادامه نمونه هایی از مدل های جدید دیوار پشت تلویزیون را که با کاغذ دیواری دیزاین شده است را برای الهام گیری شما آورده ایم .

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون جدید

کاغذ دیواری پشت تلویزیون کاغذ دیواری پشت تلویزیون کاغذ دیواری پشت تلویزیون کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدید کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدید کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدید  کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون جدید کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرحدار کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرحدار کاغذ دیواری پشت تلویزیون تیره کاغذ دیواری پشت تلویزیون تیره  کاغذ دیواری پشت تلویزیون تیره کاغذ دیواری پشت تلویزیون روشن کاغذ دیواری پشت تلویزیون تیره کاغذ دیواری پشت تلویزیون راه راه

زیباترین کاغذ دیواری طرح سنگ برای طراحی تی وی وال

کاغذ دیواری طرح سنگ یکی از محبوترین و پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی می باشد به ویژه طرح سنگ اسلب یا طرح سرامیک پرسلان در ادامه نمونه ایی را می توانید از این دکوراتیو ببینید:

کاغذ دیواری پشت تلویزیون روشنکاغذ دیواری طرح سنگ