طرحینه

کمد اداری شیک و مدرن 2021 – خرید کمد اداری – خرید صندلی اداری

کمد اداری شیک و مدرن ، خرید کمد اداری ، خرید صندلی اداری : 

قبلا در مورد اهمیت دکوراسیون اداری صحبت کردیم. گفتیم که دکوراسیون محیط کاری تاثیر فوق العاده ای در روحیه کارکنان ، جذب مشتری و میسر شدن اهداف سازمانی دارد.

کمد اداری

یکی از فاکتورهای اساسی در دیزاین محیط اداری ، انتخاب یک کمد اداری مناسب می باشد. استفاده از کمد در منظم به نظر رسیدن محیط تاثیر زیادی دارد. کمد ها علاوه بر نظم دهی به فایل ها ، مدارک و سایر وسایل ، تاثیر زیادی در زیبایی محیط کاری شما خواهند داشت.

انتخاب کمد نیاز به دقت و حساسیت بیشتری دارد. و در انتخاب آن باید به اصول دکوراسیون و مباحث زیبایی شناسی توجه ویژه ای شود. در ادامه این مقاله در مورد کمد مخصوص محیط کاری ، انواع این کمد ها ، کاربرد آن ها و نکات قابل توجه در خرید این کمد توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

انواع کمد اداری

کمد ها جزو مهم ترین اجزای مبلمان اداری هستند. در واقع کمد ها جزو پرکاربردترین کالاها به شمار می روند. این وسیله برای نگهداری مدارک، فایل‌ها، کاغذها و وسایل و نظم دهی مورد استفاده قرار می گیرد.

کمد اداری
لازم به ذکر است که ، این کمد ها صرف نظر از جنس ، از نظر شکل ظاهری و کارایی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

• کمدهای کشویی محیط اداری

به کمد های کشویی ، فایل نیز گفته می شود. این کمد ها در اشکال ظاهری متنوعی در بازار موجود هستند. استفاده از فایل ها در محیط اداری برای نظم دهی و نگه داری مدارک، زونکن و پرونده‌ها ضروری می باشد.
این کمد اداری از اجزای مختلفی تشکیل شده ، که عبارتند از :

• کشو

کشوهای این کمد ها در سایزهای مختلفی می باشد. و معمولا در کنار کشوها ، بوفه های شیشه ای نیز وجود دارد. برخی از این کمد ها قفل دار نیز می باشند. این نوع کمد ها علاوه بر نظم دهی ، فضایی ایمن برای نگه داری مدارک فراهم می کنند.

• قفسه

این کمد ها قفسه هم دارند. قفسه ها معمولا بدون درب هستند . و قرار دادن وسایل و برداشتن آن کار راحتی می باشد. این قفسه ها برای قرار دادن مدارک و وسایل دم دستی و مورد استفاده روزانه بسیار ایده آل می باشند.

شما می توانید از برخی از طبقه های قفسه کمد اداری ، به منظور قرار دادن وسایل تزئینی برای زیباتر به نظر رسیدن استفاده کنید. به عنوان مثال شما مجسمه‌ها و کتاب و لوازم دکوری ، لوگوی شرکت و … استفاده کنید.

کمدهای قفسه‌دار در کنار بوفه‌هایی با درب شیشه ای زیبایی خاصی به دکوراسیون اداری خواهند بخشید.

کیفیت کمد کشودار محیط اداری

این کمدها به دلیل استفاده مداوم و روزانه باید از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد. معمولا برای ساخت و تولید این کمد ها از متریال هایی با کیفیت بالا استفاده می شود . این متریال ها از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند. و در عین حال سنگین نیز می باشند.
چرخ دار کردن کمد اداری ، جابه جایی آن را در اتاق های مختلف راحت تر کرده است .

• کمدهای دو درب محیط اداری

کمد های دودرب یکی دیگر از کمدهایی هستند که در محیط اداری بسیار کاربرد دارند. این کمد ها دو درب بزرگ و بلند دارند. این کمد ها برای قرار دادن وسایل مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کمدها از نظر جنس

 

کمدهای مورد استفاده در محیط اداری از نظر جنس و متریال به کار رفته به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

• کمدهای پلاستیکی
• کمد های فلزی
• کمد های چوبی

در هنگام خرید دقت کنید ، که کدام جنس برای محیط کاری شما بهتر می باشد.

نکات مهم در خرید کمد اداری

در خرید این کمد مورد استفاده برای محیط کاری لازم است که ، یکسری نکات مهم را رعایت کنید:

• ابعاد کمد

در نظر داشته باشید که این کمد را کدام قسمت از محیط اداری می خواهید. این کار در انتخاب ابعاد کمد به شما کمک زیادی می کند.

• رنگ کمد

نکته دیگری که در هنگام خرید کمد باید به آن توجه کنید ، رنگ کمد می باشد. رنگ کمد باید با رنگ وسایل دیگر در دکوراسیون اداری متناسب باشد. استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون اداری مدرن کاربرد بیشتری دارد.

• کاربرد کمد

در هنگام خرید کمد اداری ، باید کاربرد آن را نیز در نظر داشته باشید. به عنوان مثال اینکه چه چیزهایی قرار است در این کمد جای بگیرد. با پاسخ به این سوال می توانید انتخاب ایده آل تری داشته باشید.

• جنس کمد

یکی دیگر ار نکات قابل توجه در خرید کمد دقت به جنس کمد می باشد. در انتخاب جنس باید کارایی و بودجه موجود را در نظر بگیرید. برحسب کاربرد می توانید جنس مناسبی انتخای کنید.

خرید اینترنتی کمد محیط کاری

در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی متعددی ، در زمینه فروش مبلمان اداری ، میز اداری ، و کمد اداری فعالیت می کنند. خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد. از جمله اینکه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

شما در فروشگاه های اینترنتی متفاوت می تواند ، مدل های زیادی را مورد بررسی قرار داده ، قیمت ها را در نظر بگیرید و برحسب نیاز و کاربرد مد نظر یک کمد مناسبی را انتخاب و خرید کنید.

توجه کنید که در زمان خرید از فروشگاه‌هایی که نماد اعتماد دارند و یا از نمایندگی‌های برندهای مشهور می باشند، خرید کنید.

خرید قفسه‌های اداری

برای طراحی دکوراسیون زیبا و اصولی ، تمامی وسایل دکوری باید از نظر رنگ و طرح با یکدیگر همخوانی داشته باشند. مثلا در زمان در خرید میزاداری کمد اداری و قفسه‌ها باید تمامی کالاها متناسب با یک سبک دکوراسیون باشند. یعنی اینکه تمامی آن ها سبک کلاسیک یا مدرن داشته باشند.

خرید صندلی اداری استاندارد

در هنگام خرید صندلی اداری باید حساسیت بیشتری به خرج داد. چرا که صندلی ها تاثیر زیادی در سلامتی و کارکرد کارکنان دارند. از این رو استاندارد بود صندلی اداری بسیار حائز اهمیت می باشد.

صندلی اداری

از آنجایی که کارکنان ساعات زیادی را روی صندلی می نشینند . در صورت عدم استاندارد بودن صندلی ، آن ها زودتر خسته می شوند و کارایی شان کمتر می شود.

لازم به ذکر است که بگوییم ، در زمان خرید توجه کنید که ، رنگ روکش صندلی و مدل و طرح آن با دیگر کالاهای موجود در فضای اداری متناسب باشد. تا بتوانید یک دکوراسیون زیبایی داشته باشید.