طرحینه

مدل کمد دیواری ریلی جدید 2022 با قیمت استثنایی

جدیدترین مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب طر آینده دار و ساده در تنوع رنگی بالا فقط در بهترین های معرفی شده در طرحینه : در حال حاضر تقریبا در هر خانه ای از کمد دیواری و کابینت استفاده می شود. کمد دیواری و کابینت برای ذخیره وسایل موجود در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون و نظم بصری منزل دارد. کمد دیواری و کابینت در انواع متفاوتی تولید و عرضه می شوند.

درب کمد دیواری می تواند به دو شکل کشویی یا ریلی و لولایی ساخته شود. در طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی معمولا از درب ریلی استفاده می شود. این نوع درب به دلیل اشغال فضای کم، در منازلی که متراژ کمتری دارند ، کاربرد بیشتری دارد. کمد دیواری ریلی مشکلات مربوط به استفاده از کمد دیواری های معمولی و لولایی را ندارد.

مدل های جدید کمد دیواری ریلی

در ساخت کمد دیواری ریلی از متریال هایی مانند چوب، هایگلاس، ام دی اف و شیشه استفاده می شود. کمد دیواری ریلی به خاطر تنوع در طرح و نحوه ی ساخت آن مشتریان زیادی دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

یک کمد دیواری ایده آل در کنار زیبایی باید از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشد. کمد دیواری ریلی به دلیل فضای کافی که دارد، می تواند مکان مناسبی برای قرار دادن اکسسوری ، جواهرات ، شال و روسری و کمربندهای شما باشد.

کمد دیواری ریلی کمد دیواری ریلی کمد دیواری ریلی کمد دیواری ریلی جدید کمد دیواری ریلی جدید کمد دیواری ریلی مدرن کمد دیواری ریلی مدرن کمد دیواری ریلی مدرن کمد دیواری ریلی مدرن

خرید کمد دیواری ریلی با قیمت ارزان

کمد دیواری به دلیل مزایای زیادی که دارد ، برای اکثر افراد انتخاب مناسبی خواهد بود. در ادامه به معرفی مزایای این کمد دیواری می پردازیم.

1- مناسب برای مکان هایی با متراژ کم

کمبود فضا در اتاق خواب های کوچک مشکلی است که اکثر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، زیرا جای دادن وسایل در چنین اتاق هایی کار نسبتا دشواری است. اکثر افراد به خاطر کمبود فضا در اتاق خواب ناراضی هستند، اما خوشبختانه در چنین شرایطی می توان با رعایت اصول طراحی کمد دیواری ، از فضا استفاده ی بهینه تری داشت.

با استفاده از کمد دیواری ریلی می توان از فضای اتاق خواب استفاده ی بهینه تری داشت. در کمد دیواری های لولایی، درب کمد فضای زیادی اشغال می کند. این در حالی است که در کمد دیواری های ریلی در هنگام باز و بسته شدن درب فضایی اشغال نمی شود و درب کمد به راحتی باز و بسته می شود. کمد دیواری ریلی را می توان در گوشه ای از اتاق خواب یا بین دو ستون نصب کرد.

2- باز و بسته شدن سریع و راحت درب

اکثر افراد کمد دیواری بدون درب یا کلوزت را ترجیح می دهند. خیلی از افراد هم هستند که کمد دیواری بدون درب را عامل بی نظمی در خانه می دانند. کمد دیواری ریلی می تواند راه حل مناسبی برای این مشکل باشد. درب کمد دیواری ریلی به آسانی و با سرعت بالا باز و بسته می شود و نگرانی بابت باز و بسته شدن سخت درب وجود ندارد.

بسیاری از افراد در مورد استفاده از کمد دیواری ریلی رضایت ندارند. این موضوع به دلیل یراق آلات به کار رفته در ساخت کمد دیواری ریلی می باشد. استفاده از ریل های استاندارد و باکیفیت باعث می شود درب کمد دیواری به آسانی باز و بسته شود.

تعداد درب های کمد دیواری ریلی به تعداد کشوها و قفسه بندی آن بستگی دارد. در صورت عدم تناسب تعداد درب کمد دیواری ریلی با بزرگی آن، دسترسی به وسایل موجود در داخل کمد دیواری سخت یا غیر ممکن می شود.

3- استفاده ی حداکثری از فضای داخلی کمد دیواری

فضای داخلی کمد دیواری به عمق آن بستگی دارد. با طراحی درست و مناسب می توان از فضای موجود استفاده ی حداکثری داشت و لباس ها، کتاب ها و اکسسوری را در داخل آن قرار داد و از پرت شدن فضا جلوگیری کرد. طراح کمد دیواری بخش  داخلی کمد را متناسب با سلیقه و نیاز شما پارتیشن بندی می کند.

4- مقاومت بالا

در ساخت کمد دیواری ریلی باید استانداردها را رعایت شده و از ریل های سبک و مستحکم استفاده شود. در چنین شرایطی کاربران از نتیجه ی کار رضایت خواهند داشت و کمد دیواری، مقاومت بالایی خواهد داشت. در صورت عدم رعایت استاندارد در طراحی کمد دیواری و استفاده از ابزارهای نامناسب، کمد دیواری مقاومت لازم را نخواهد داشت. به عنوان مثال در صورت استفاده از ریل های سنگین وزن درب ها خراب می شود.

برای طراحی کمد دیواری ریلی با کیفیت بالا بهتر است در ابتدا هزینه ی زیادی صرف کنید تا از هزینه های بعدی جلوگیری کنید.

5- رگلاژ و تنظیم راحت درب ها

کمد دیواری ریلی مجهز به یک ریل مخصوص است که درب کمد به آسانی روی آن سوار می شود. درب کمد دیواری ریلی رگلاژی دارد که باعث باز و بسته شدن سریع درب می شود. در صورتی که کمد دیواری ریلی سه درب داشته باشد، قرار گیری و همپوشانی درب باید با دقت بالایی انجام شود. در صورت عدم دقت در نصب درب کمد دیواری، باز و بسته شدن آن با مشکل مواجه خواهد شد.

6- عدم نیاز به دست

در کمد دیواری ریلی نیازی به نگهداری درب با دست نیست. دستگیره ی روی درب کمد دیواری ریلی به صورت عمودی یا H شکل نصب می شود که از مقاومت بالایی برخوردار است و باعث زیبایی کمد دیواری و باز و بسته شدن آسان درب آن می شود.

7- نصب آسان و راحت

کمد دیواری  را می توان روی دیوار یا فضای خالی اتاق نصب کرد. برای نصب کمد دیواری ریلی باید دقت و سلیقه ی بیشتری به خرج داد. برای نصب درب های ریلی به نیروی انسانی کمتری نیاز است و این کار با سرعت بالایی انجام می شود. باکس‌های تقسیم ریلی، سبدهای حصیری ریلی، جاکفشی ریلی، رگال سقفی لباس و سایر قفسه‌ها در ارتفاع‌های مختلف به راحتی و با سرعت زیادی نصب می شود. درب های کمد دیواری  به آسانی باز و بسته می شود و سر و صدایی ندارد.

8- دسته بندی مرتب

کمد دیواری راهکاری مناسب برای مرتب کردن اکسسوری، وسایل و لباس‌ها می باشد و بی نظمی را از بین می برد. چگونگی قفسه بندی کمد دیواری کاملا اختیاری است و طراح کمد دیواری مطابق با سلیقه ی شما این کار را انجام می دهد.

با قفسه بندی کردن کمد های ریلی می توان بخشی را برای آویزان کردن لباس‌ها، قرار دادن جواهرات، اکسسوری، کیف و کفش اختصاص داد. بخشی از کمد دیواری را می توان برای قرار دادن وسایل ریز، جوراب، کمربند و غیره در نظر گرفت.

9- اقتصادی و مقرون به صرفه

کمد دیواری ریلی فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل فراهم می کند و در خانه هایی با متراژ کوچک بهترین گزینه برای جای دادن وسایل می باشد. این کمد دیواری از زیبایی بی نظیری برخوردار است و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای دارد. با صرف هزینه های معقول می توان کمد دیواری را نصب و استفاده کرد. نصب درب های ریلی در مقایسه با درب لولایی آسان است و به دلیل نیاز به نیروی کار کمتر هزینه ی کمتری دارد.

10- تنوع در رنگ و مدل

کمد دیواری ریلی معمولا در دکوراسیون مدرن استفاده می شود. اما این نوع کمد دیواری را می توان در سبک مدرن و کلاسیک طراحی و ساخت. در ساخت کمد دیواری ریلی از انواع جنس ها از قبیل چوب، ام دی اف، شیشه و آینه استفاده می شود و در انواع طرح ها و رنگ ها پیاده سازی می شود. در ساخت کمد دیواری ریلی هیچ محدودیتی در رنگ، طرح و متریال وجود ندارد.

استفاده از درب های شیشه ای در ساخت کمد دیواری ریلی، می تواند زیبایی بی نظیری به فضای اتاق خواب ببخشد. استفاده از آینه های طرح دار هم اتاق را زیباتر می کند و هم مانع از دیده شدن وسایل درون کمد می شود. لازم به توضیح است که در صورت استفاده از آینه در درب کمد دیواری ریلی از آینه هایی با کیفیت بالا استفاده کنید که وزن کمتری داشته باشد، چراکه وزن سنگین آینه می تواند باعث خرابی درب کمد دیواری ریلی شود.

سخن پایانی

کمد دیواری ریلی یکی از بهترین کمدهایی است که در دکوراسیون منزل استفاده می شود. این کمد دیواری به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که  دارد، از محبوبیت بالایی برخوردار است و در خانه هایی با متراژ کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و برای بهینه سازی فضا ایده آل می باشد.

در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از کمد دیواری پرداختیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد تا انتخاب درستی داشته باشید و در سفارش کمد دیواری بتوانید تصمیم درستی بگیرید.