طرحینه

کوسن جدید 1400 – جدیدترین مدل کوسن مبل سلطنتی

کوسن چیست ؟ , خرید جدیدترین مدل کوسن مبل سلطنتی , راحتی , کلاسیک , چستر و … از بزرگترین مرجع دکوراسیون آنلاین , لیست قیمت انواع مدل جدید کوسن : کوسن سلطنتی از جمله وسایل تزیینی منزل می باشد که نه تنها به تنهایی زیبا است بله باعث افزایش کلاس و شیک بودن کاناپه های سلطنتی نیز می شود. استفاده از کوسن های زیبا باعث افزایش فروش چنین محصولاتی می گردد و در بیشتر منازل از آن استفاده می شود. در ایبن مقاله می خواهیم بهترین شرایط انتخاب را برای شما ذکر کنیم و نیز در مورد خرید و استفاده از کوسن های مختلف نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.کوسن

خرید کوسن سلطنتی

همیشه شاهد آن بوده ایم که انتخاب بهترین کوسن کاناپه برای استفاده بر روی کاناپه های سلطنتی دارای شرایط ویژه ای است، زیرا این کاناپه ها نسبت به سایر مبل ها و کاناپه راحتی گران تر هستند و دارای رنگ و طرح متفاوت در مقایسه با مدل های دیگر می باشند. به علاوه در کاناپه های راحتی به قدری راحتی و آسایش وجود دارد که در کاناپه های سلطنتی وجود ندارد بلکه با وسیله ای بسیار رسمی و نیز زیبا و شیک مواجه هستیم، در هر حالت می توان گفت که شرایط کاملا متفاوت است.

از آنجایی که مبل های سلطنتی سفت و خشک هستند، با توجه به این که طرح و مدل آن ها ذاتی می باشد، به همین خاطر استفاده از کوسن بر روی آن ها کار بسیار درستی خواهد بود. این مبل ها با داشتن کوسن هایی که راحتی و نرمی زیادی دارند، باعث می شود از میزان سفت بودن و خشکی آن بکاهد و کمتر احساس شوند و استفاده از آن در منازل بسیار لذت بخش خواهد بود. برای همین به شما پیشنهاد می کنیم همان موقعی که می خواهید به خرید کاناپه اقدام نمایید، حتما کوسن مناسب آن را نیز خریدری کنید.

بهترین رنگ کوسن سلطنتی

در مورد بهترین رنگ مبل سلطنتی درواقع می توان گفت بهترین رنگ، همان رنگی است که شما آن را انتخاب می کنید زیرا نکته ای که در این جا مهم است سلیقه و نظر شما می باشد. شاید آن انتخابی که شما انجام داده اید در نظر دیگران زیاد مناسب و دلنشین نباشد ولی برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و این مهم ترین نکته می باشد. برای این که بخواهید بهترین رنگ کوسن را برای کاناپه سلطنتی انتخاب کنید، باید به این نکته توجه کنید که گاهی استفاده از کاناپه با کوسن همرنگ می تواند باعث به وجود آمدن زیبایی بیشتر در کاناپه ها،خانه و دکوراسیون گردد.

گاهی نیزبا استفاده از رنگ های مختلف مثلا ست نمودن رنگ کوسن با رنگ کفپوش یا هماهنگ نمودن آن ها با رنگ پرده ها می توان تاثیر زیادی را در زیبایی کاناپه به وجود آورد. درواقع می توان گفت که در این مورد دست شما برای انتخاب و در نهایت خرید بهترین رنگ کوسن کاناپه سلطنتی باز بوده و می توانید طبق سلیقه اقدام نمایید البته به شرطی که قبل از اقدام به خرید این موارد بسیار مهم را نیز به خوبی بررسی کنید.

کوسن سلطنتی چرم یا پارچه ای؟

با در نظر گرفتن جنس خود کاناپه می توانیم در مورد انتخاب جنس کوسن برای استفاده در کنار کاناپه تصمیم بگیریم. به این معنی که اگر جنس خود کاناپه از جنس پارچه بوده و کوسن ها را از جنس چرم انتخاب کنیم هیچ مانعی نخواهد داشت و برعکس. با استفاده از این روش ها می توانیم زیبایی را برای کاناپه و کوسن ها به ارمغان بیاوریم.

کوسنی که از جنس پارچه می باشد از نظر دوام در بهترین حالت قرا دارد و معمولا به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و نباید هیچ گونه نگرانی بابت زخمی شدن و خش افتادن روی آن داشته باشیم، اما کوسن هایی که از جنس چرم هستند در مورد استفاده از آن ها باید دقت بیشتری را خرج کنیم تا از زخمی شدن و از کار افتادن آن جلوگیری نماییم. باز هم می گوییم استفاده از کوسن با هر جنسی که دارد به طور کامل بستگی به سلیقه شخصی شما دارد و همان کوسنی بهترین است که درواقع خودتان انتخاب کرده اید.

بهترین پارچه کوسن برای مبل سلطنتی

در کل پارچه تمامی کوسن ها به دو نوع تقسیم می شوند. پارچه های طبیعی و پارچه های تهیه شده از فیبر مصنوعی. پارچه هایی که از جنس پشم، ساتن،پنبه، کتان و .. هستند، کاملا طبیعی بوده و برای استفاده طولانی مدت در هر شرایطی مناسب هستند. برای این که بتوانید بهتر متوجه قضیه باشید در ادامه با ما همراه شوید.

1- پارچه پشمی

پشم ماده ای است که سبک بوده و دارای انعطاف پذیریبالاتر می باشد. از پارچه های پشمی تیز بیشتر در مناطقی استفاده می گردد که دارای آب و هوای سرد می باشد.

2- پارچه ابریشمی

جنس ابریشم به گونه ای است که حتی از پشم نیز سبک تر بوده و دارای درخشش بی نظیری در مقایسه با پارچه های دیگر می باشد. به همین دلیل پارچه های ابریشمی برای استفاده در کوسن مبل کلاسیک و سلطنتی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

3- پنبه و کتان

پنبه را می توان هم برای پر کردن کوسن مبل کلاسیک و سلطنتی و هم به عنوان روکش مورد استفاده قرار داد. پارچه هایی که از پنبه یا کتان ساخته می شوند، بسیار نرم و لطیف بوده و وقتی مورد لمس واقع می شوند، در پوست دست مصرف کننده احساس خوبی به وجود می آید.

4- پارچه بورکاد

بورکاد نیز نوعی پارچه است که از جنس ابریشم بوده و دارای تزیینات برجسته می باشد. از مقدار زیادی نخ ابریشمی در طراحی و دوخت پارچه بورکاد استفاده می شود تا در سطح پارچه آن شکل برجسته و زیبا به وجود بیاید. به همین دلیل بسیاری از دکوراتورها ترجیح می دهند از پارچه بورکاد برای طراحی کوسن مبل سلطنتی و کلاسیک استفاده نمایند.

5- پارچه داماسک یا پارچه سوری

این گونه از پارچه ها به علت درخشش بی نظیری که در هر دو طرف پارچه دارند، بسیار مشهور شده اند. در حالی که در پارچه های ابریشمی فقط یک طرف پارچه دارای درخشش است. به همین دلیل می توان آن را را به صورت برعکس نیز مورد استفاده قرار داد. کوسن هایی که با پارچه سوری بافته شده اند، قابلیت درآوردن پارچه و استفاده از طرف دیگر را نیز دارند. این می تواند به عنوان یک خاصیت لوکس و مفیدی باشد که شما را کمتر مجبور می کند تا به شستن کوسن ها اقدام کنید.