طرحینه

پوستر دیواری سه بعدی مدرن و کلاسیک 2021 – کاغذ دیواری سه بعدی جدید

پوستر دیواری سه بعدی هلندی ، قیمت پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب و پذیرایی , جدیدترین پوستر سه بعدی پشت تلویزیون 2021  : همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، دکوراسیون داخلی تاثیر فوق العاده ای در زیبایی منزل و روحیه افراد ساکن در آن دارد.

پوستر دیواری سه بعدی

بهره گیری از پوسترها یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون می باشد. پوسترها انواع متفاوتی دارند و در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد پوستر دیواری سه بعدی اطلاعاتی ارائه دهیم.

با استفاده از پوستر های سه بعدی ، می توان یک دیزاینی خلاق و جذاب  داشت. این نوع پوستر قابل استفاده در سالن پذیرایی ، اتاق خواب و بخش های دیگر منزل می باشد و زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی و اتاق خواب

پوستر دیواری نوعی دیوارپوش است که ؛ طرح و نگارهای آن ، تصاویری سه بعدی ایجاد می کنند. پوسترهای سه بعدی جزو جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی می باشند ، که در میان مشتریان از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. این پوسترها از طراحی خاصی برخوردارند و جلوه ی خاصی ایجاد می کنند. لازم به ذکر است که این دیوارپوش ها مات و براق می باشند و قابل شستسو هستند.

نمونه جدیدترین پوستر سه بعدی

در ادامه طرحینه انواع پوستر دیواری پذیرایی را معرفی می کند با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید :

پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی پوستر دیواری سه بعدی پوستر دیواری سه بعدی پوستر دیواری سه بعدی پوستر دیواری سه بعدی پوستر دیواری سه بعدی پوستر سه بعدی پوستر سه بعدی پست تلویزیون پوستر سه بعدی پوستر سه بعدی پوستر سه بعدی هلندی پوستر سه بعدی هلندی پوستر سه بعدی کوه پوستر سه بعدی هلندی پوستر سه بعدی هندسی پوستر دیواری سه بعدی طبیعت کاغذ دیواری سه بعدی پوستر سه بعدی گلدار پوستر سه بعدی گلدار کاغذ دیواری سه بعدی پوستر دیواری سه بعدی چهره پوستر سه بعدی گلدار پوستر سه بعدی گلدار کاغذ دیواری سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی

دلایل محبوبیت کاغذ دیواری سه بعدی

این دیوارپوش ها، به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان، بسیار محبوب هستند. از ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی منحصر به فرد
 • تنوع در طرح و رنگ
 • نمای نزدیک به واقعیت و ایجاد برجستگی طبیعی
 • طراحی مات و براق
 • قابلیت شست و شو
 • ایجاد حسی پر از شادی و نشاط

سبک و طرح های مختلف دیوارپوش های سه بعدی

دیوارپوش های سه بعدی از نظر طرح و شکل به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. این نوع از دیوارپوش ها در سبک ها و طرح های مختلفی ارائه می شوند که در ادامه به معرفی این سبک ها می پردازیم.

پوستر دیواری سنتی

پوسترهای سه بعدی سنتی ، در میان افراد علاقه مند به طرح های سنتی از محبوبیت بیشتری برخوردارند. این طرح ها برای خانه های قدیمی ، رستوران های سنتی و قهوه خانه ها … بسیار جذاب خواهد بود.

پوستر دیواری سه بعدی گل

دیوارپوش های سه بعدی طرح گل ,  شامل تصاویر گل های گرافیکی و گل های فانتزی می باشند. برخی از این پوسترها در طرح های گل رز و گل ارکیده می باشند. این پوسترها در بخش های مختلف منزل قابل استفاده می باشند.

دیوارپوش سه بعدی چهره

کاغذ دیواری سه بعدی می توانند در طرح های چهره باشند. بسیاری از افراد به اینگونه طرح ها علاقه مند می باشند. این نوع پوسترها برای برخی از محیط ها انتخاب ایده آلی می باشد. به عنوان مثال استفاده از آن در آرایشگاه ها زیبایی خاصی به فضا می بخشد.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی طرح چهره

 • پوسترهای سه بعدی چهره مرد
 • پوسترهای سه بعدی چهره زن
 • پوسترهای سه بعدی چهره دختر
 • پوسترهای سه بعدی چهره پسر

پوسترهای سه بعدی طبیعت

پوسترهای سه بعدی طبیعت در طرح های جنگل ، درختان ، کوه ها و مناظر طبیعی دیگر در بازار موجود می باشند. این طرح ها به نوبه ی خود از جذابیت خاصی برخوردارند. و زیبایی خاصی به محیط می بخشند.

کاربردهای کاغذ دیواری سه بعدی

پوسترهای سه بعدی متفاوت تر از سایر پوسترها می باشند و کاربردهای زیادی دارند. در استفاده از آن ها هیچ محدودیتی وجود ندارد.  و در بخش های مختلف منزل و محیط کار  قابل استفاده می باشند. پوستر دیواری سه بعدی را می توان در پذیرایی ، اتاق خواب و حتی آشپزخانه نصب کرد . نصب پوستر دیواری باید توسط افراد متخصص انجام شود.

لازم به ذکر است که ؛ استفاده از پوسترهای دیواری در چهار طرف دیوار ، برای افراد منزل ،زننده و کلافه کننده خواهد بود. ولی استفاده از آن برای یکی از دیوارها فضایی شیک و باکلاس ایجاد خواهد کرد. برخی از این کاربردها عبارتند از:

پوستر سه بعدی اتاق خواب

پوستر های دیواری طرح های متنوعی دارند. در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه یا پسرانه می توان یک طرح متناسبی انتخاب کرد.

پوستر دیواری سه بعدی طرح های فانتزی ، طرح طبیعت یا طرح های دیگر برای اتاق خواب بزرگسالان انتخاب مناسبی می باشد.

پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی

سالن پذیرایی، مهم ترین بخش در طراحی داخلی می باشد. چراکه ؛ این بخش بیشتر در معرض دید می باشد . از این رو در طراحی آن باید حساسیت بیشتری به خرج داد . پوستر های سه بعدی پذیرایی در طرح های متنوع هندسی ، طرح گل ، طرح طبیعت و طرح های زیبای دیگر موجود می باشند.

پوستر دیواری پشت تلویزیون

استفاده از پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون پذیرایی خواهد داشت. پوستر دیواری تلویزیون بهتر است متمایز از بخش های دیگر باشد. برای این بخش از منزل می توانید از الگوهای خاص و تلفیق رنگ های خاصی استفاده کنید.

انتخاب پوستر و کاغذ دیواری

بسته به محیط مورد نظر می توانید یک پوستر مناسبی را انتخاب کنید. برای محیط های تجاری و اداری نیز می توان از پوستر دیواری استفاده کرد.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی

قیمت پوستر دیواری سه بعدی ، بسته به نوع طرح و کیفیت کاغذ مورد استفاده متفاوت می باشد. شما می توانید متناسب با بودجه ی مورد نظر یک طرح مناسبی را انتخاب کنید.

تفاوت های پوستر دیواری و کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یا پوستر دیواری ؟

این دو تفاوت های زیادی با هم دارند. تفاوت عمده آن ها مربوط به طرح و ابعاد می باشد.

 • طرح روی کاغذ دیواری ، حاصل تکرار یک طرح می باشد . این در حالی است که پوستر دیواری یک طرح به خصوصی دارد.
 • پوستر دیواری در طرح های  آماده و سفارشی در بازار موجود می باشد. شما می توانید از میان طرح های آماده یک طرح مناسبی را انتخاب کنید یا طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.
 • کاغذ دیواری به صورت رول می باشد . در حالی که پوستر دیواری در ابعاد درخواستی شما چاپ می شود.

سخن آخر

کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری ، روشی کم هزینه و شگفت انگیز ،برای رویایی کردن دکوراسیون منزل می باشد. با نصب پوستر دیواری سه بعدی می توانید نمایی حرفه ای و جالب به محیط ببخشید. پوستر دیواری در طرح ها و رنگ های متنوعی موجود می باشد. و در دکوراسیون اداری ، و دکوراسیون منزل قابل استفاده می باشد.