طرحینه

قیمت میلگرد بناب شاهین , ظفر و جاوید – قیمت روز | 1401

قیمت میلگرد بناب شاهین , فولاد ظفر و فولاد جاوید  : میلگرد یکی از پرکاربردترین مصالحی است که در صنعت ساختمان سازی و بازسازی ساختمان استفاده می شود. استفاده از میلگرد در ساختمان سازی فقط به ستون ها مربوط نمی شود، این ابزار برای شکل دادن به ساختمان در بخش های مختلف کاربرد دارد.

میلگردها در انواع متفاوت ساده، آجدار و میلگرد کلاف در بازار موجود می باشند. میلگردها از نظر سایز با یکدیگر متفاوت هستند و کابردهای مختلفی دارند.

ممکن است، این سوال برای شما مطرح شود که بهترین میلگرد ساختمانی کدام است؟ و یا میلگرد ساختمانی را از کجا باید تهیه کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم که میلگرد بناب در کشور ایران یکی از کارخانه هایی است که در این حوزه حرف اول را می زند. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع در اختیار شما قرار دهیم.

انواع میلگرد

قیمت میلگرد بناب

میلگرد پروفیل با سطح مقطع دایره ای است که جزو ابزارهای فولادی اساسی در احداث ساختمان و بازسازی آن به حساب می آید. میلگرد نقش مهمی در افزایش مقاومت کششی بتن دارد و باعث مقاومت سازه های بتنی در برابر بارهای کششی، خمشی، پیچشی و برشی می شود.

در حالت کلی میلگردها به دو نوع ساده و آجردار دسته بندی شده و در حالت شاخه و کلاف دار تولید و عرضه می شوند. برای تهیه ی انواع میلگرد بناب می توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

میلگرد ساده

میلگرد ساده همانگونه که از نامش پیداست، سطح صاف و بدون آج دارد. قطر این میلگردها معمولا از 6 تا 50 میلی متر متفاوت است.

میلگردهای ساده به دلیل برش آسان و خم شدن آن ها در سازه های سنگین و پل ها استفاده نمی شود. مهم ترین کاربرد میلگرد های ساده در موارد زیر است:

  • اتصالات ساختمانی
  • ساخت اتصالات صنعتی
  • قطعات خودروسازی
  • اتصالات زیربنایی در جاده‌ها و بزرگراه‌ها (زمانی که به یک روکش فلزی سبک در سازه‌ها نیاز باشد)

میلگرد آجدار

میلگرد آجدار در سطح خود آج و فرورفتگی دارد. میلگرد آجدار از سطح مقاومت بالایی برخوردار است و در درون بتن و فولاد عملکرد خوبی دارد. کاربردهای میلگرد آجدار به شرح زیر است:

  • ساخت سازه های بتنی پل ها، ایستگاه‌های اتوبوس BRT، ساختمان‌ها و برج‌ها
  • ساخت سازه های فولادی ضد زلزله
  • تولید بتن مسلح
  • دسته بندی میلگردها از نظر استاندارد

میلگردها مطابق با استاندارد به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

میلگرد (A1 (S240: میلگرد A1 یک میلگرد ساده است و در شماره های 8 تا 10 تولید می شود. این نوع میلگرد در خم‌کاری وجوشکاری استفاده می‌شود.

میلگرد (A2 (S340: به میلگرد A2 میلگرد مارپیچی یا فنری نیز گفته می شود. آج این نوع میلگرد از ابتدا تا انتهای میلگرد به صورت مارپیچ است.

میلگرد (A3 (S400 : میلگرد A3 یک نوع میلگرد آجدار از آج جناقی است. این نوع میلگرد در عملیات ساختمانی بسیار پرکاربرد است.

میلگرد (A4 (S500: میلگرد A4 از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و از باعث صرفه جویی در منابع و هزینه های پروژه می شود. این نوع میلگردها به شکل دوکی هستند و از فولادهایی با کربن بالا تولید می شوند.

کارخانه میلگرد بناب

در اینجا می خواهیم کارخانه های مختلف میلگرد بناب را به شما معرفی کنیم.

میلگرد شاهین بناب

کارخانه ی میلگرد شاهین بناب یکی از برجسته ترین واحدها فولادی کشور به شمار می رود. این واحد در سال 1381 تاسیس شد و در سال 1383 به بهره برداری رسید. این کارخانه به طور متوسط سالیانه 600000 تن میلگرد تولید می کند.
میلگرد شاهین بناب در شهرک صنعتی بناب واقع شده است و موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارد. این کارخانه با وارد کردن تجهیزات مورد نیاز از کشور ایتالیا و بهره گیری از بهترین متخصصین و با رعایت اصول استاندارد سهم بزرگی از بازار میلگرد ایران را به خود اختصاص داده است.

میلگردهای شاهین بناب از سایز 8 تا 32 و در گریدهای A2،A3 و A4 تولید می شوند.

قیمت میلگرد شاهین بناب

میلگرد شاهین بناب به صورت شاخه ای یا وزنی به فروش می رسد. قیمت این میلگردها متناسب با قطر و سایز آن ها متفاوت است. میلگرد شاهین بناب مستقیم از کارخانه ارسال می شود و قیمت درب کارخانه برای مشتریان حساب می شود.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت میلگرد بناب می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب یکی از محبوب ترین کارخانه های میلگرد در کشور ایران است. این مجتمع فولادی از سال 1386 فعالیت خود را شروع کرده است و میلگرد در گریدهای A2 و A3 را تولید می کند. میلگرد ظفر بناب در سایزهای مختلف 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 و 28 به بازار عرضه می شود.

قیمت میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب بر اسای وزن و سایز میلگردها متفاوت است. میلگردها به صورت مستقیم و بدون واسطه از مجتمع فولاد ظفر بناب ارسال می شوند، از این رو قیمت ها همان قیمت درب کارخانه هستند.

در حالت کلی قیمت میلگرد بناب به فاکتورهای مختلفی مانند قیمت دلار، قیمت مواد اولیه، میزان تقاضا بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در طرحینه تماس بگیرید.

سخن پایانی

میلگرد ها یکی از مهم ترین ابزارها در صنعت ساختمان به حساب می آید. میلگرد بناب یکی از محبوب ترین میلگردهایی است که در میان مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد قیمت و خرید میلگرد بناب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.