طرحینه

مدل مبل سلطنتی جدید 2022 طرح ساده و کلاسیک ترک + قیمت

جدیدترین مبل سلطنتی 2022 در رنگبندی , طوسی – سرمه ای – سفید – طلایی در انواع طرح ساده , کلاسیک و مدرن با قیمت استثنایی  : مبلمان یکی از مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد، با استفاده از مبلمان شیک و لاکچری می توان دکوراسیون داخلی منزل یا محیط اداری را متحول کرد. در انتخاب رنگ و سبک مبلمان بایستی به سایر المان های موجود در دکوراسیون توجه کرد و متناسب با آن بهترین نوع مبلمان را انتخاب کرد.

مبلمان ها انواع متفاوتی دارند: مبلمان راحتی، مبلمان کلاسیک، مبلمان مدرن و مبلمان سلطنتی. ما در این مقاله قصد داریم در مورد مبلمان سلطنتی اطلاعات جامع تری در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید با بهترین انتخاب یک دکوراسیون لوکس و بی نظیر برای سالن پذیرایی طراحی کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

انواع مدل مبل سلطنتی جدید

به مبل سلطنتی مبل کلاسیک و مبل استیل نیز گفته می شود، این طرح از مبل ها در دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک کاربرد دارند. این مبل ها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشند و شما می توانید متناسب با سلیقه شخصی خود و با در نظر گرفتن رنگ و طرح سایر وسایل موجود در پذیرایی بهترین نوع مبلمان را انتخاب کنید.

مبل سلطنتی مبل سلطنتی مبل سلطنتیمبلمان سلطنتی مبلمان سلطنتی مبل سلطنتی قیمتمبل سلطنتی قیمت مبل سلطنتی قیمت

مدل مبل سلطنتی

مبل های سلطنتی از نظر زیبایی خارق العاده هستند، در طراحی این مبل ها از صنعت منبت کاری روی چوب استفاده می شود و تاج های تزیینی زیبایی این مبل ها را دوچندان می کند. در طراحی این نوع مبلمان از کلاف چوبی استفاده می شود. معمولا اندازه مبلمان سلطنتی بزرگ می باشد و در تولید این مبل ها مجلسی و زیبایی که دارند در دکوراسیون پذیرایی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت مبل های سلطنتی از پارچه های طرح دار، گلدار و ساده استفاده می شود. اگر می خواهید مبلمان خود را به مدت طولانی استفاده کنید سعی کنید از پارچه های باکیفیتی را انتخاب کنید. در صورتی که سایر المان های دکوراسیون مانند پرده و فرش ساده باشد، مبل سلطنتی طرح دار و گلدار جلوه ی ویژه ای خواهند داشت و برعکس اگر وسایل و المان های به کار رفته در دکوراسیون پذیرایی طرح دار و گلدار باشند بهتر است از مبلمان ساده سلطنتی در دکوراسیون پذیرایی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که بگوییم مبلمان سلطنتی طرح دار برای دکوراسیون پذیرایی بزرگ انتخاب مناسبی هستند و در مقابل مبلمان ساده برای دکوراسیون پذیرایی کوچک مناسب هستند تا فضای پذیرایی خلوت و آرام بخش باشد.

نکات مهم در انتخاب مبلمان سلطنتی

در انتخاب مبلمان باید فاکتورهای زیر را مد نظر قرار داد :

رنگ دیوارپوش

انتخاب رنگ یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب مبل سلطنتی می باشد، در انتخاب رنگ مبلمان رنگ دیوارپوش منزل را در نظر داشته باشید. اگر دیوارپوش های منزل شما رنگ سرد و خنثی داشته باشند، بهتر است از مبلمان هایی با رنگ تیره استفاده کنید و چنانچه رنگ دیوارپوش منزلتان از رنگ های گرم باشد، بهتر است رنگ مبلمان منزلتان روشن و خنثی مانند سفید و خاکستری باشد.

رنگ پرده و فرش

مبلمانی که انتخاب می کنید باید با رنگ پرده و فرش متناسب باشد، در انتخاب رنگ مبلمان باید به رنگ این وسایل توجه ویژه ای داشته باشید.

متراژ سالن پذیرایی

اگر ابعاد و متراژ سالن پذیرایی شما بزرگ باشد، توصیه ما به شما این است که از رنگ های تیره نظیر قهوه ای شکلاتی یا خاکستری تیره استفاده کنید.

اگر ابعاد و متراژ سالن پذیرایی شما کوچک باشد، بهتر است رنگ مبلمان روشن باشد.

چیدن مبلمان کلاسیک در فضای سالن پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر مبلمان به شیوه ای درست در فضای پذیرایی چیده شوند دکوراسیونی بی نظیر در منزل شما ایجاد می شود.

چیدمان مبل سلطنتی

در چیدمان مبلمان باید به سبک مبلمان توجه کرد، در صورتی که مبلمان شما سبک مدرن و اسپرت داشته باشد، بهتر است در کنار شومینه و در مجاورت تلویزیون چیده شوند. این درحالی است که بهتر است مبل سلطنتی با فاصله از شومینه چیده شود، چراکه گرمای شومینه در فصل زمستان می تواند باعث به چوب مبلمان آسیب بزند.

زمانی که مبلمان سلطنتی را در سالن پذیرایی می چینید توجه کنید که فاصله بین هریک از مبلمان را حفظ کنید و مبلمان را با فاصله از دیوار بچینید و به دیوار نچسبانید. چیدمان مبلمان باید به گونه ای باشد که مبل ها متقارن و قرینه چیده شوند.

مبل سلطنتی طرح های هفت نفره و نه نفره تولید می شوند و شما متناسب با متراژ پذیرایی می توانید مبل های هفت نفره یا نه نفره را انتخاب کنید.

در صورتی که دکوراسیون پذیرایی شما بزرگ باشد، توصیه ما به شما این است که در کنار مبل های سلطنتی از مبل راحتی و اسپرت نیز استفاده کنید که در زمان استراحت و تماشای تلویزیون از این مبل ها استفاده کنید. شما می توانید از مبلمان کلاسیک راحتی برای ایجاد فضای نشیمنی مناسب در پذیرایی استفاده کنید.