طرحینه

قیمت سرامیک کف 60*60 – خرید سرامیک کف 60در60

قیمت سرامیک کف 60*60 سفید و براق – خرید سرامیک کف 60در60 : سرامیک کف ، به عنوان کفپوش در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این عنصر در دیزاین داخلی می تواند ، دکوراسیون فضا را متحول کند.

سرامیک کف در انواع متفاوتی در بازار موجود می باشد : سرامیک کف پذیرایی ، سرامیک کف آشپزخانه ، سرامیک کف سرویس بهداشتی و حمام و…سرامیک کف در انواع طرح ها ، رنگ و ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. شما برحسب نیاز ، سلیقه و ابعاد فضای مورد نظر می توانید بهترین نوع سرامیک را انتخاب کنید. در ادامه در مورد قیمت ها اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

قیمت سرامیک کف 60در60

سرامیک کف 60در60

سرامیک یکی از مهم ترین عناصر در صنعت ساختمان سازی و بازسازی ساختمان می باشد. در حال حاضر سرامیک ها در کارخانه ها و نمایندگی های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. کفپوش های سرامیکی مانند هر جنس دیگر با کیفیت های متفاوتی با عنوان درجه 1 ، و درجه های پایین به فروش می رسند.این کفپوش ها در طرح ها و مدل های متنوعی می باشند. و کارایی فوق العاده ای دارند.

قیمت کفپوش سرامیکی به فاکتورهای مختلفی از جمله طرح و نقش و ابعاد آن بستگی دارد. از این رو می توان گفت قیمت سرامیک کف 60*60 متناسب با طرح و رنگ متفاوت می باشد.

کاربردهای کفپوش سرامیکی و تاثیر آن در قیمت سرامیک کف 60*60

سرامیک کف 60*60 به عنوان کفپوش در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک ها به علت لیز بودن قابل استفاده در پارکینگ ها وپیاده روها نمی باشند. از این نوع کفپوش ها در برخی از پاساژها نیز استفاده می شود.

سرامیک ها انواع متفاوتی دارند : سرامیک دیوار ، آشپزخانه ، راه پله ، سرویس بهداشتی ، حمام و… در میان انواع سرامیک ها ، کفپوش سرامیکی قیمت بالاتری دارد. سرامیک درجه یک از کیفیت بالایی برخوردار است و هزینه ی بیشتری دارد. از این رو می توان قیمت سرامیک کف 60*60 با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد

متریال استفاده شده در ساخت سرامیک

در ساخت سرامیک از مواد معدنی نظیر سیلیس شن و ماسه با خاک رس استفاده می شود. در ساخت برخی از سرامیک ها از برخی از ناخالصی ها تا 30 درصد استفاده می شود. کفپوش سرامیکی در دمای بالاتر از آجر شلیک می شود. با تبلور سیلیس ، ماده ی شیشه ای مانند تشکیل می شود که دارای چگالی، مقاومت، سختی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و یخ زدگی و ثبات ابعادی بیشتری می باشد.

قیمت نصب کاشی و سرامیک

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در زمان نصب کاشی مورد توجه قرار می گیرد ، قیمت کاشی و نحوه نصب آن می باشد. قیمت نصب سرامیک کف 60در60 بر حسب مترمربع مشخص می شود. فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه نصب تاثیر می گذارند که عبارتند از : مساحت ساختمان برحسب مترمربع ، موقعیت جغرافیایی ، مهارت نصاب سرامیک ، مصالح ساختمانی و نوع سرامیک .

عوامل موثر در تعیین قیمت سرامیک

قیمت سرامیک به فاکتورهای متعددی از جمله ابعاد سرامیک ، کیفیت ، میزان پخته شدن ، مقاومت سرامیک ، طرح و رنگ ، حنس و کاربرد بستگی دارد. کاشی ها و سرامیک ها در انواع قیمت ها در بازار موجود می باشند.علت تفاوت قیمت ها ، تفاوت آن ها در میزان مقاومتشان می باشدو نوع کاربرد می باشد.