طرحینه

پنجره دوجداره جدید – لیست قیمت پنجره دو جداره 1400

ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره  آلومینیومی و upvc در تهران , بزرگترین مرکز خرید پنجره دو جداره کشویی و ریلی در ایران , لیست قیمت مدلهای جدید  : در هنگام انتخاب و خرید پنجره های دوجداره اولین موضوعی که به ذهن وارد می شود ، قیمت و هزینه تمام شده آن می باشد. اولین سوالی هم که برای ما به جود می آید این است که قیمت پنجره های دوجداره بر چه اساسی تعیین می شود، مسلما قیمت هر کدام از پنجره ها بستگی به نوع و کیفیت و همچنین ابعاد آن دارد.

قیمت پنجره های دوجداره را می توان به طور میانگین به راحتی محاسبه کرد، اما دانستن ابعاد دقیق پنجره در رسیدن به قیمت واقعی آن ضروری می باشد. علاوه بر آن می توانیم از روی تعداد بازشوها، نوع باز شدن پنجره مثلا کشویی یا دوجهته بودن آن، قیمت آن را تشخیص دهیم.

نکات مهم در خرید پنجره های دوجداره

پنجره های دوجداره در بازسازی و مقاوم سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره های دوجداره در خرید پنجره های دوجداره باید نکات مختلفی را رعایت کنیم تا در خرید خود موفق بوده و رضایت بیشتری داشته باشیم.

ازجمله این نکات عبارتند از:

  • قبل از این که اقدام به خریدن پنجره کنیم حتما باید از یک مشاوره خوب کمک بگیریم. یک مشاوره حرفه ای می تواند ما را در انتخاب و معرفی یک محصول برتر یاری کند.
  • کارکنان واحد فنی مهندسی باید قبل از تولید پنجره، آن را اندازه گیری کرده و متناسب با اندازه پنجره مورد نظر، آن را ساخنه و در محل مورد نظر نصب نماید. نصب پنجره نیز باید توسط نیروهای مخصوص نصب انجام گیرد.
  • برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره های دوجداره پیوست الزامات فنی در دفترچه، در هنگام عقد قرارداد توسط شرکت خدمات دهنده، باید مورد توجه قرار گیرد.
  • پنجره دو جداره کشویی به دلیل عایق بودن 70 درصد انتخاب مناسبی نبوده و بهتر است مدل های لولایی دو حالته 100 درصد عایق را مورد استفاده قرار دهیم.
  • اگر در محل زندگی ما آلودگی صوتی وجود دارد بهتر است از پنجره دوجداره سری 70 با یراق دو حالته و شیشه دوجداره و یا سه جداره که یک جدار آن دارای لمینت است به کار گیریم. این آلودگی صوتی با یک بار هزینه کردن برای همیشه برطرف می گردد.
  • در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره نمونه های پنجره تولید شده توسط شرکت مورد نظر را بازدید کنیم و با مشتریانی که مشکل گرد وغبار داشته اند ولی با خرید پنجره رفع شده است مشورت کرده و بهترین راه را برای حل مشکل برگزینیم.
  • در هنگام نصب پنجره باید به این نکته توجه شود که حتما از فوم پلی ارتان استفاده شود و همچنین لاستیک های مخصوص نیز در ساختار آن به کار برده شود، در عایق کردن پنجره، لاستیک های بین بازشو و همچنین فریم نقش بسیار اساسی را ایفا می کنند.

نمونه پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره

نمونه پنجره دوجداره حمام

 

پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام پنجره دوجداره حمام

موارد استفاده از پنجره های آلومینیومی

در برخی موارد مثلا بزرگ بودن ابعاد ساختمان و یا سبک معماری ساختمان و نیز شریط خاص آب وهوایی، که امکان استفاده از پنجره های یو پی وی سی نمی باشد، می توان از پنجره های آلومینیومی و به خصوص نوع ترمال بریک آن بهره مند شد. نکته ی مهم محاسبه آنلاین قیمت پنجره های دوجداره این است که پنجره های آلومینیومی با داشتن مقاومت بیشتر در مقایسه با پنجره های یو پی وی سی، بسیار متمایز بوده و مناسب پنجره های بزرگ و به خصوص با کاربری های ویلایی می باشند.

در صورت بزرگ تر بودن پنجره و خارج از حد استاندارد ، ابعاد آن بهتر است به وسیله پروفیل های آلومینیومی تولید شود، زیرا هم مقاومت بیشتری داشته وهم این که هیچ گونه لرزشی نخواهد داشت.

انتخاب پنجره از نوع آلومینیومی و یا یو پی وی سی ، بستگی به سلیقه مشتری دارد. امروزه اکثر مشتریان به سمت پنجره های آلومینیومی روی می آورند زیرا هم آلومینیوم دارای تنوع رنگ بیشتری است که دارای رنگ های پودری و آنادایز متنوعی می بلاشد و هم استحکام و مقاومت آن بالاتر است.

در ساختمان هایی که بیشتر از 6 طبقه بوده و دارای سایز پنجره با ارتفاع بالا هستند، به دلیل فشار وارد شده از طرف باد بر پنجره، استفاده از پنجره های آلومینیومی مناسب می باشد. در حالی که در ساختمان های بلند اگر از پنجره های یو پی وی سی استفاده گردد، در هنگام وزش باد شدید در طبقات بالایی فشار وارد شده و دفورمه شدن پروفیل یو پی وی سی در پنجره های دارای ارتفاع بلند را در پی خواهد داشت و پنجره از حالت عایق بودن خارج می شود. بنابراین باعث شنیده شدن صدای زوزه باد خواهد شد.

پنجره دوجداره هوشمند و موارد استفاده از آن ها

پنجره های دوجداره را می توان با استفاده از شیشه های هوشمند طراحی کرد که می توند یک انتخاب بسیار مناسب نیز باشد. ساختار این شیشه ها به به گونه ای است که دو شیشه به یکدیگر لمینت شده اند و در بین آن ها یک طلق به کار برده شده است که در هنگام جریان برق شفاف شده و به شکل مات در می آید.

از پنجره های دوجداره هوشمند در موارد مختلفی می توان استفاده کرد، مثلا در سرویس های اتاق خواهی اصلی و یا همان مسترروم ها، پارتیشن اداری، پنجره های مربوط به اتاق جلسات و بیمارستان ها و… این پنجره ها کاربرد فراوان دارند.

کدام نوع از پنجره های دوجداره مناسب ترهستند؟

در پاسخ به این سوال می توان چنین گفت که بهترین نوع پنجره های دوجداره ، پنجره ای است که دارای شیشه هایی دوجداره تمام صنعتی بوده و یک جدار آن 6 میلی متر و جدار دیگر آن 4 میلی متر است. شکست امواج صوتی در شیشه های دوجداره ای که دارای ضخامت های متفاوت هستند بیشتر رخ می دهد و این پدیده باعث می شود سرعت صوت کم شده و پنجره دوجداره به یک عایق صوتی مناسب تبدیل شود.

همچنین می توان از ترکیبات مختلفی برای شیشه های دوجداره استفاده کرد که نتیجه آن کاهش تولید میزان ورودی صوت می باشد. استفاده از شیشه های دوجداره ای که یکی از جداره های آن لمینت بوده و یا درشیشه های سه جداره ای که یک جدار آن لمینت باشد، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده از آن در مناطقی است که سرشار از آلودگی صوتی شدید می باشد.

طراحی پنجره بر اساس سبک معماری ساختمان

یکی از مهم ترین فاکتورها در محاسبه آنلاین قیمت پنجره های دوجداره طراحی پنجره ها است و به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

1- نماهای رومی

در ساختمان هایی که نمای رومی دارند برای طراحی پنجره می توانیم به صورت تلفیقی پنجره های قوسی شکل و مستطیلی شکل به رنگ سفید و یا طرح چوب به کار ببریم. در صورتی که سنگ نما کم رنگ باشد، استفاده از پنجره دوجداره با طرح چوب و یا استفاده از رنگ قهوه ای سوخته، ظاهر بسیار زیبایی برای ساختمان شما به ارمغان می آورد.

2- نماهای مدرن

به دلیل استفاده از پنجره های بزرگ در نماهای مدرن، به کار بردن پروفیل آلومینیوم در ساخت پنجره دوجداره و همچنین استفاده کردن از پنجره های آلومینیومی در ساختمان ها توصیه می شود. در نماهای مدرن، بهترین نوع پنجره های آلومینیومی، از نوع ترمال بریک مدل لیفت هستند که در انواع رنگ های مختلف موجود می باشند. ابعاد پنجره ها در نماهای مدرن می تواند در ابعاد 8 در 4 متر طراحی شوند.

نوع دیگر از پنجره هایی که پیشنهاد می شود، پنجره های ترمال بریک فولکس واگنی و یا همان اسلایدینگ هستند که در این مورد برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره ابتدا باید سیستم پنجره های دوجداره تعیین شود.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل مختلفی از جمله اندازه پنجره، جنس پنجره، مدل پنجره، تعداد پنجره و… بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید از طرحینه کمک بگیرید.