طرحینه

ست اداری – نکات مهم در رابطه با انتخاب ست اداری – خرید ست اداری

ست اداری – نکات مهم در رابطه با انتخاب ست اداری – خرید ست اداری :

طراحی دکوراسیون اداری ایده آل دغدغه ی بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت ها می باشد. دکوراسیون اداری بایستی به گونه ای باشد که بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند. و در عین حال برای کارمندان نیز دلچسب باشد. تا با افزایش رضایت شغلی ، راندمان کاری آن ها بالاتر رود.

ست اداری

مبلمان اداری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون اداری می باشد. استفاده از مبلمان های اداری در بیمارستان ها ، مترو و فضاهای عمومی بسیار رایج می باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با یکی از مهم ترین عناصر مبلمان اداری صحبت کنیم . با ما همراه شوید.

اهمیت استفاده از مبلمان اداری در دکوراسیون

ست اداری یکی از مهم ترین عناصر در اتاق مدیران ارشد و معاون شرکت می باشد. علاوه بر آن ست های محیط کاری در اتاق انتظار ، لابی و ملاقات با مشتریان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. راحتی این ست ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر اندازه که این ست ها راحت تر و استانداردتر باشند ، مشتریان ،پرسنل ، مراجعین و منتظرین ملاقات با مدیریت آسایش و آرامش بیشتری خواهند داشت.
با انتخاب ست های لوکس و مدرن می توان اتاق انتظار را به زیبایی طراحی کرد.

ست اداری چیست ؟

همه ی ما کم و بیش در مورد این ست ها شنیده ایم. اما سوالی که مطرح می شود ، این است که ؛ ست چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟ ست ها متشکل از یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره می باشند.

ست اداری
ست ها فضای کمتری را اشغال می کنند. و معمولا در اتاق رئیس و مدیران مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از مبلمان اداری از زیبایی خاصی برخوردارند . و محیط را نیز زیباتر و جذاب تر می کنند. و برای پذیرایی از مهمانان اداره و استراحت مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات مهم در رابطه با انتخاب ست اداری

در حال حاضر ست اداری در طرح ها و مدل های مختلفی همچون کاسپین، صدفی، کاترین و .. در بازار موجود می باشند.
در انتخاب ست های مخصوص محیط کاری می توانید به نکات زیر توجه کنید :

• در نظر گرفتن عملکرد آن ها

از آنجایی که از ست ها در زمان استراحت استفاده می شود. از این رو توجه به عملکرد این مبلمان بسیار حائز اهمیت می باشد.

• اندازه

در انتخاب ست ها باید اندازه آن و اندازه محیط را مد نظر قرار داد.

• پارچه

پارچه ها یکی از مهم ترین اجزای مبلمان اداری هستند و تاثیر زیادی در زیبایی دارند. اما نکته ای که در انتخاب ست اداری مطرح می شود این است که پارچه ها از مقاومت کمتری برخوردارند و سریع فرسوده می شوند. از این رو در انتخاب مبلمان دقت کنید ،که پارچه ها قابل شستشو و مقاوم باشند.

چرم ها یکی از بهترین پارچه های مبلمان می باشد. چرم ها علاوه بر زیبایی مقاوم و قابل شستشو هستند.

پارچه مخمل یکی دیگر از پارچه های پرکاربرد مبلمان اداری می باشد. که علاوه بر زیبایی از دوام و مقاومت خوبی برخوردار است و قابل شستشو می باشد.

• رنگ

نکته ی مهم دیگر انتخاب رنگ ست ها می باشد. رنگ ها باید به گونه ای باشد که با وسایل دیگر هماهنگ باشد . استفاده از رنگ های خنثی در ست اداری و مبلمان بسیار رایج می باشد. چرا که این رنگ ها با اکثر رنگ ها همخوانی دارند. البته شما می توانید از رنگ های دیگر نیز استفاده کنید.

خرید ست محیط کاری

برای خرید ست و خرید مبلمان اداری می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین انواع ست ها را مشاهده کرده و قیمت ها و شایر مشخصات را مقایسه کنید. و بهترین ست با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری کنید.

شما می توانید تمامی رنگ ها و طرح ها را مشاهده کرده و بهترین را انتخاب کنید. شما می توانید در رابطه با انتخاب ست ها از یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نیز کمک بگیرید.

قیمت ست اداری

قیمت ست ها به فاکتورهای مختلفی از قبیل مدل طراحی و استایل ، جنس پارچه ، چوب مورد استفاده و … بستگی دارد.