طرحینه

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک – کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ مرمر

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک و مرمر – کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ مرمر : کاغذ دیواری نوعی روکش است که برای پوشاندن سطح دیوار مورد استفاده قرار می گیرد و در طراحی دکوراسیون بسیار کاربرد دارد. کاغذ دیواری در رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود می باشد. و پاسخگوی نیازهای شما کاربران می باشد. و شما با هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید یک کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنید.

انواع طرح های کاغذ دیواری عبارتند از : کاغذ دیواری طرح چوب ، کاغذ دیواری طرح سنگ ، کاغذ دیواری طرح گل و… کاغذ دیواری قابل استفاده در دکوراسیون پذیرایی ، اتاق خواب و آشپزخانه می باشد.

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک

این کاغذ دیواری یکی از محبوب ترین کاغذ دیواری ها است. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها می توان هر فضایی را به طور ویژه و منحصر به فرد طراحی کرد. دیوارپوش سنگی صلابت و قدرت منحصر به فردی دارد.

طراحی و اجرای دیوار سنگی هزینه و زمان خاص خود را دارد.از این رو شما می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید. نصب کاغذ دیواری مشکلات و هزینه های نصب سنگ را ندارد . علاوه بر آن کاغذ دیواری ها می توانند یک نمای کلی از سنگ را ارائه دهند و می توانند انتخاب ایده آلی باشند.

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک در انواع طرح ها و برای همه ی سلیقه ها طراحی شده است. کاغذ دیواری سنگی ظاهری طبیعی و واقعی دارد که می تواند یک وجه تمایز خاصی را ایجاد کند. این نوع کاغذ دیواری را می توان در دکوراسیون آشپزخانه و به عنوان بین دو کابینتی استفاده کرد.

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ ، می تواند سطح دیوار را مسطح کند. و بر خلاف سنگ طبیعی نیازی به تمیز کردن گرد و غبار بین فرورفتگی و برجستگی نمی باشد. به جای سنگ می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد.
کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک به دلیل خاصیت سه بعدی داشتن ، همانند سنگ طبیعی به نظر برسد.

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

این کاغذ دیواری کاربرد بسیار گسترده ای دارد. از این نوع کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون اداری ، طراحی باغ ویلا ، دکوراسیون آشپزخانه ، دکوراسیون مغازه و…استفاده می شود.

• دیوار پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح سنگ را می توان بر روی نقطه کانونی پذیرایی مانند دیوار پشت تلویزیون نصب کرد. با استفاده از رنگ های روشن کاغذ دیواری می توان فضا را زنده کرد و به دیوار عمق و بعد بخشید.

• آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. برای طراحی این بخش از منزل می توان از کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک استفاده کرد. برای این منظور می توان کاغذ دیواری را به دیواری که از اجاق گاز دور می باشد ، نصب کرد.
کاغذ دیواری آشپزخانه می تواند رنگی باشد تا با کابینت ها متناسب باشد.

• شومینه

در اکثر خانه های ما ایرانی ها ، شومینه طراحی می شود. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ ، در کنار شومینه جلوه و جذابیت خاصی به شومینه می بخشد. در صورت استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ تیره و سنگ درشت تر جذابیت کار دوبرابر می شود.

• ویلا

در طراحی ویلا استفاده از عناصر طبیعی می تواند روح و جان تازه ای به فضا ببخشد. در ویلاها می توان از عناصر رایج معماری نظیر ، کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک ، پارک لمینت طرح چوب ، دیوار سنگی و سقف چوبی استفاده کرد.
برای ساخت دیوار سنگی می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد. که سرعت نصب و اجرای بالایی دارد. و زیبایی خاصی به فضا می بخشد.

دلایل محبوبیت کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

این نوع کاغذ دیواری به نا به دلایل زیر در مقایسه با سنگ طبیعی محبوبیت دارد:

• نصب آسان

نصب کاغذ دیواری در مقایسه با نصب سنگ طبیعی راحت تر است. نصب سنگ طبیعی سختی ها و مشکلات خود را دارد. و زمان بر و پردرد سر می باشد.
سنگ ها نیاز به بریدن و چسب زدن دارند. و اطراف را پر از گرد و غبار می کنند. از این رو برای سهولت در کار می توان از کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک استفاده کرد.

• امکان تعویض و تغییر کاغذ دیواری

تعویض یا تغییر دیوارپوش سنگی یک پروژه کوچک ساختمانی به حساب می آید و کار دشواری است. کاغذ دیواری به دلیل استفاده از چسب پرمیوم به راحتی کنده می شود و می توان به جای آن کاغذ دیواری دیگری را نصب کرد.

• تمیز کردن آسان

کاغذ دیواری ضد آب به دلیل روکش وینیل گرد و غبار را به خود نمی گیرد. و راحتی تمیز می شود و قابل شستشو می باشد. برای تمیز کردن این کاغذ دیواری نیازی به استفاده از شوینده های قوی نیست. این درحالی است که تمیز کردن سنگ ها به دلیل برجستگی و تیزه لب ها کار دشواری است.

• ایمن بودن

کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک هیچ گونه برآمدگی و برجستگی ندارد ، از این رو ایمن می باشد. این در حالی است که استفاده از سنگ دکور برای منزلی که کودک دارد ، می تواند خطر آفرین باشد.

سخن پایانی

کاغذ دیواری ، محبوب ترین نوع دیوارپوش است. این دیوارپوش نصب آسانی دارد و به راحتی قابل تغییر و تعویض می باشد. با تولید کاغذ دیواری های ضد آب ، قابلیت شستشو نیز به کاغذ دیواری افزوده شد.

کاغذ دیواری ها در انواع رنگ ها و طرح ها موجود باشند. کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری ها می باشد که در دکوراسیون بخش های مختلف منزل می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.