طرحینه

استیکر دیواری | برچسب دیواری | انواع استیکر دیواری

استیکرهای دیواری در مقایسه با کاغذ دیواری و رنگ هزینه های کمتری دارند و با صرف هزینه ای اندک می توان دکوراسیون منزل را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد.

استیکر دیواری | برچسب دیواری | انواع استیکر دیواری :

دیوارها یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی دکوراسیون هستند. اولین گزینه های که در دیزاین دیوار به ذهن ما می رسد ، کاغذ دیواری و رنگ می باشد. ولی مشکلی وجود دارد این است که ؛ نصب کاغذ دیواری و رنگ کاری دیوار به هزینه های بالایی نیاز دارد. اما با وجود استیکرهای دیواری دیگر جای نگرانی برای هزینه های بالا نیست.

استیکرها در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود هستند. و شما با استفاده از آن می توانید به راحتی دیزاین دیوار منزل خود را تغییر دهید.استیکرها در انواع طرح ها برای پذیرایی و تزیین دیوار پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرند. برای خواندن اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

 

استیکر دیواری

استیکر دیواری

استیکرها ورقه های نازکی از جنس پی وی سی هستند و برای دیزاین دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. استیکرها رنگ ها ، طرح ها ، و ابعاد متفاوتی دارند. و در هر فضایی مورد استفاده قرار می گیرند.

استیکر دیواری

پشت استیکرها قابلیت چسبندگی دارند و بر روی دیوار ، کاغذ دیواری ، رنگ ، شیشه ، آینه ، یخچال مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین قابلیتی که استیکرها دارند ، این است که ؛ هر زمانی که شما بخواهید می توانید آن را از روی سطح جدا کنید ، بدون اینکه آسیبی به سطح زیرین وارد شود.

استکیرها هزینه های کمتری دارند و شما می توانید با صرف هزینه های اندک دکوراسیون منزل خود را متحول کنید.

انواع استیکر دیواری

استیکرها همانند کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجودند و برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. انواع استیکرها عبارتند از :

استیکر دیواری

1. استیکر اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک خاص و متفاوت است و می تواند شامل عکس های کارتونی و عروسکی باشد. با استفاده از استیکرها شما می توانید دیوار اتاق کودک را به شکل دلخواه تزیین کنید. در انتخاب استیکرها دقت کنید که طرح استیکر با سایر وسایل اتاق کودک هماهنگی داشته باشد. برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می توانید از طرح های عروسکی استفاده کنید.

استیکر اتاق کودک

2. استیکر اتاق نوجوان

استیکرها از تنوع زیادی در بازار برخوردارند و برای اتاق خواب هایی با سنین متفاوت دارای طرح های بخصوصی هستند.
استیکر دیواری مخصوص دکوراسیون اتاق خواب نوجوان بسیار جذاب هستند و شما می توانید مطابق با سلیقه یکی از بهترین طرح ها را انتخاب کنید.

استیکر اتاق نوجوان

3. استیکر اتاق خواب

استیکرهای مدرن یکی از بهترین استیکرها برای دکوراسیون اتاق خواب خواهند بود. و می توانند جلوه ای ویژه به فضای اتاق خواب شما ببخشند. شما با استفاده از استیکرها قادر خواهید بود خرابی ها و ترک خوردگی های دیوار اتاق را بپوشانید.

استیکر اتاق خواب

4. استیکر آشپزخانه

استیکرها برای دکوراسیون آشپزخانه نیز مورد استفاده قرار می گیرند.با استفاده از استیکرها می توانید سطح کابینت ها ، دیوارها ، فضای بین دیوار و کابینت ها را تزیین کنید. با نصب استیکر دیواری می توان بدون صرف هزینه های زیاد ، دکوراسیون آشپزخانه را متحول کرد.

استیکر آشپزخانه

5. استیکر پذیرایی

استیکرها برای دیوار پذیرایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. هزینه نصب و اجرای کاغذ دیواری برای پذیرایی زیاد می باشد . ولی با استفاده از استیکرها می توان با صرف هزینه های اندک دکوراسیون پذیرایی را به بهترین شکل ممکن تغییر داد.

استیکر اتاق پذیرایی

6. استیکر سه بعدی

استیکرهای سه بعدی حالت برجسته و سه بعدی دارند. طرح و رنگ به کار رفته در این استیکرها آن ها را به حالت سه بعدی درمی آورد. از نظر نصب این استیکرها تفاوتی با استیکرهای دیگر ندارند اما از نظر هزینه استیکرهای سه بعدی مقداری گران تر هستند.

استیکر سه بعدی

7. استیکر دیواری چوبی

استیکرهای چوبی به صورت رولی هستند و در انواع طرح های چوبی در بازار موجود می باشند.

استیکر چوبی

8. استیکر حروف انگلیسی

استیکرهای انگلیسی در حروف ؛ جمله ها و فونت های متفاوتی در بازار موجودند و برای فضای اتاق خواب یا هر فضای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

استیکر حروف انگلیسی

سخن پایانی

استیکرهای دیواری یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون می باشند. استیکرها یا همان برچسب های دیواری نیازی به هزینه های سنگین کاغذ دیواری یا رنگ کاری ساختمان را ندارند. و با صرف هزینه ای اندک می توان دکوراسیون منزل را تغییر داد.