طرحینه

بهترین توالت فرنگی 1400 – خرید و قیمت انواع توالت فرنگی خارجی

بورس خرید توالت فرنگی در تهران , بهترین برند انواع توالت فرنگی خارجی و ایرانی , لیست قیمت توالت فرنگی جدید , انواع مدرن , لوکس و لاکچری : امروزه کمتر خانه مسکونی و یا واحد اداری را می توانید پیدا کنید که از توالت فرنگی استفاده نکرده باشند . استفاده از انواع توالت فرنگی در منزل و محل کار راحتی و آسایش افراد را فراهم کرده است . از طرفی برای راحتی سالمندان و برخی از افراد دارای بیماری های خاص را فراهم کرده است و حتی در برخی از موارد افراد مجبور به بازسازی سرویس بهداشتی خود شده اند تا در گوشه از از آن توالت فرنگی کار بذارند .

دکوراسیون مدرن و استفاده از توالت فرنگی

در دکوراسیون داخلی مدرن سرویس بهداشتی و حمام , توالت فرنگی جزء جدایی ناپذیر آن است . از طرفی توالت ایرانی یا همان توالت زمینی فشار زیادی روی زانو می آورد از این رو در هر خانه نو ساز و یا بازسازی شده حتما توالت فرنگی کارگذاشته می شود.

متریال مهم در توالت فرنگی

مهمترین متریال به کار رفته در توالت فرنگی اعاب محصول است که در انتخاب آن بسیار باید به این مورد دقت داشت . پس هر چه قیمت محصول پایین باشد بدون شک لعاب به کار رفته در آن کیفیت پایین تری داشته است . نوع دیگری از این نوع توالت ها طراحی و تولید شده اند که از جنس استیل هستند که بیشتر در محل های عمومی , هواپیما ها , قطار ها و اماکن ر تردد مورد استفاده قرار می گیرد .

نکته مهم از طرفه طرحینه

به هیچ عنوان در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و یا حمام از توالت فرنگی های استیلاستفاده نکنید . چهره دکور شما را به هم خواهد زد .

قیمت توالت فرنگی

همانند هر محصول و اکسسوری سرویس بهداشتی قیمت این محصول نیز تحت تاثیر فاکتورهایی است که در زیر بیان می کنیم :

  • اندازه محصول (ابعاد و نوع طراحی)
  • رنگ محصول
  • نوع درب توالت
  • نوع درب نشیمن
  • برند
  • لعاب مورد استفاده در آن

برندهای معروف تولید کننده تولات فرنگی در ایران

با افزایش درخواست استفاده از این نوع توالت ها در طراحی و ساخت خانه های مسکونی شرکت های زیاد داخلی در ایران شروع به تولید و عرضه این محصول کرده اند . هر چند برخی از شرکت ها نیز هستند که برند های خارجی و لوکس را وارد می کنند . در کل در بین شرکت های تولید کننده داخلی مروارید , گلسار و کرد را می توان در رتبه های بالای لیست قرار داد . سعی می کنیم محصولات برتر و لوکس از شرکت های داخلی و خارجی را در این بخش معرفی کنیم .

نمونه های الهام بخش

توالت فرنگی توالت فرنگی لاکچری توالت فرنگی لاکچری توالت فرنگی لوکس توالت فرنگی لوکس توالت فرنگی توالت فرنگی مدرن توالت فرنگی مدرن توالت فرنگی مدرن توالت فرنگی مدرن توالت فرنگی لاکچری


سوالات متداول در رابطه با این محصول


قیمت توالت فرنگی حدودا چقدر است ؟

قیمت محصول بر اساس رنگ , برند و متریال مورد استفاده در آن بسیار متفاوت است بطوریکه در بازار از 1 ملیون تا چند ملیون موجود می باشد .

بهترین برند داخلی تولید کننده توالت فرنگی کدام است ؟

اکثر شرکت ها برای بالابردن فروش خود کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیده اند و توانایی رقابت با برند های خارجی را پیدا کرده اند در کل سه شرکت مروارید , گلسار و بعد کرد در رتبه های بالای لیست هستند.

توالت فرنگی با وال هنگ (توالت دیواری) چه فرقی دارد ؟

لوله تخلیه وال هنگ روی دیوار قرار دارد و مخزن فلش تانک آن در دیوار قرار دارد و همینطور خد توالت نیز به دیوار وصل می شود . ولی توالت فرنگی های معمولی روی زمین نصب می شوند .و مخزن در پشت خود توالت است .