طرحینه

تعمیرات ساختمان در تهران – کلینیک تعمیرات ساختمانی در تهران

تعمیر و بازسازی ساختمان به ویژه ساختمان هایی که دارای عمر بالایی هستند قبل از سکونت اهمیت بالایی دارد. و از طرفی تصمیم بسیار دشواری است که باید اعضای خانواده بگیرند . از طرفی هزینه ای قابل توجه برای تعمیرات ساختمان نیاز است که باید با درایت بودجه بندی شود .

تعمیرات ساختمان

مراحل تعمیرات ساختمان

اقدام به انجام تعمیرات منزل مسکونی , آپارتمان و یا ساختمان های اداری و سازمانها کار بسیار سختی است و از طرفی هزینه زیادی به ویژه در شهرهای بزرگی مانند تهران می طلبد از طرفی دردسرهای خاص خود را دارد . از این رو بهتر است برای این کار از کلینیک تعمیرات ساختمانی معتبر و شرکت های بازسازی ساختمان مشاوره بگیرید . هر نوع تعمیر ساختمانی مراحل خاص خود را دارد که در زیر به صورت کلی بیان شده است :

 1. دریافت مشاوره جهت بازسازی یا تعمیر ساختمان از شرکتهای معتبر در این زمینه
 2. تایید و عقد قرارداد جهت بازسازی و تعیین دستمزد ها و هزینه ها
 3. طراحی و معماری
 4. تخریب
 5. ساخت بر اساس نیاز
 6. گچ کاری و انجام سقف کاذب
 7. نور پردازی
 8. کف سازی
 9. رنگ آمیزی
 10. تصمیم برای نصب کاغذ دیواری
 11. طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل

مهمترین بخش کار طراحی دکوراسیون است وقتی شما یک طراح زبده در اختیار داشته باشید می توانید همیشه بهترین ایده ها را پیاده نمایید . از این رو در انتخاب گروه بازسازی ساختمان دقت کافی داشته باشید .

هزینه تعمیرات و نوسازی ساختمان چقدر است ؟

هزینه تعمیرات ساختمان بر اساس نوع تعمیر سنجیده می شود . از این رو نمی توان بدون اینکه لیست تعمیرات مورد نیاز در دست باشه هزینه ای اعلام کرد همچنین وسعت کار + مواد مصرفی نیز تاثیر زیادی در تعیین هزینه تعمیر ساختمان خواهد داشت .در کل فاکتور های زیر تاثیر مستقیم در هزینه تعمیرات دارد :

 • زمانی که صرف تعمیرات خواهد شد
 • دستمزد استادکار و نیروها
 • پروژه ای بودن (کنترات) یا کار روزانه و ساعتی
 • مصالح و ابزار آلات مورد استفاده در کار
 • مساحت و متراژ پروژه