طرحینه

شیرآلات لاکچری و باکیفیت | شیرآلات لوکس | قیمت شیرآلات لاکچری

برای اینکه بتوانید با جدیدترین مدل های شیرآلات آشنا شوید. در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

شیرآلات لاکچری و باکیفیت | شیرآلات لوکس | قیمت شیرآلات لاکچری : 

اگر شما جزو دسته افرادی هستید که به تازگی عملیات بازسازی ساختمان را انجام داده اید. و نیازمند شیرآلات برای حمام، سرویس‌بهداشتی، آشپزخانه و… هستید ، در ادامه ما را همراهی کنید.

ممکن است ،شما به تعمیر شیرآلات اهرمی نیاز داشته باشید. در چنین شرایطی بهتر است ، شما با انواع مختلف شیرآلات آشنا شوید و با آگاهی کامل بهترین نوع شیرآلات را انتخاب کنید.

خیلی از افراد به دنبال کیفیت هستند. از این رو سعی می کنند بهترین شیرآلات را خریداری کنند ، تا بتوانند به مدت زمان طولانی بدون نیاز به تعمیر یا تعویض از آن استفاده کنند.

 

شیرآلات لاکچری

شیرآلات لاکچری و باکیفیت

در زمان بازسازی سرویس بهداشتی یا بازسازی منزل نیاز به شیرآلات ضرورت می یابد. در ادامه این مقاله سعی ما بر این است ک شما را با انواع مختلف شیرآلات آشنا کنیم. همچنین تصاویری از شیرآلات لاکچری را ارائه داده ایم.
شیرآلات لاکچری در مقایسه با شیرآلات معمولی از از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردارند. و در ساخت آن ها از متریال های با کیفیت استفاده شده است.
برای دیدن تصاویری از شیرآلات زیبا و لوکس در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

شیرآلات لاکچری

 

 

شیرآلات لاکچری

 

انواع شیرآلات

شیرآلات انواع مختلفی دارند. برای داشتن بهترین و مناسب ترین شیرآلات لاکچری توصیه ی ما به شما این است که ؛ با انواع این شیرآلات آشنا شوید .تا بتوانید شیرآلات با کیفیتی انتخاب کنید.

در حالت کلی شیرآلات به دو دسته هستند :

• شیرآلات واشر دار

o فشاری

• شیرآلات بدون واشر

o توپی
o دیسکی
o کارتریجی

► شیرآلات لوکس فشاری

این نوع شیرآلات جزو قدیمی‌ترین و ارزان‌‌ترین شیرها می باشند. و اکثرا شما آن ها را دیده و از آن ها استفاده کرده اید. شیرآلات فشاری در دسته ی شیرهای واشردار قرار دارند. و دارای دو اهرم می باشند. یکی از اهرم ها برای آب گرم و دیگری برای آب سرد می باشد.دلیل نام گذاری این شیرآلات لاکچری ؛ به دلیل این است که ؛ در هنگام کار با فشار همراه هستند.

شیرآلات لوکس فشاری

شیرآلات لوکس توپی

شیرآلات توپی در دسته شیرآلات بدون واشر هستند. این شیرآلات با نام تک اهرمی نیز شناخته می شوند.
عملکرد این شیرها به شرح زیر است:
در این نوع شیرآلات ؛ اهرم شیر، دور یک کلاهک توپی‌شکل در بالای بدنه اصلی شیر جای دارد ، شروع به چرخش می کند. معمولا از این شیرها در آشپزخانه استفاده می شود. این شیر ها از نظر دما و فشار آب با دست قابل تنظیم هستند.
در ادامه تصاویر از این شیرآلات را ارائه داده ایم.

شیرآلات لوکس توپی

شیرآلات لاکچری دیسکی

این شیرآلات جزو جدیدترین و مدرن ترین شیرآلات می باشند. در اکثر منازل از این شیرآلات استفاده می شود. این شیرآلات نیز همانند شیرآلات توپی، تک اهرمی می باشد و در دسته ی شیرهای بدون واشر جای دارند.
شیرهای دیسکی در مقایسه با سایر شیرها از کیفیت بالایی برخوردارند و عمر بیشتری دارد.
در ادامه تصاویری از این نوع شیرها را ارائه داده ایم. در این شیرها دمای آب با چرخش اهرم به راست و چپ قابل تنظیم می باشد.
شیرآلات لاکچری دیسکی

► شیرآلات کارتریجی

این نوع شیرآلات جزو شیرآلات کارتریجی هستند، که دارای دو اهرم می باشند. این شیرآلات لاکچری در ظاهر مشابه شیرهای فشاری هستند. تفاوت بین این دو در زمان کارکردن مشخص می شود. این شیرها تاثیری در باز یا بسته شدن آب ندارند. در این شیرها با یک تکان آب جریان می یابد.

شیرآلات کارتریجی

قیمت شیرآلات لاکچری

قیمت شیرآلات بسته به کیفیت و مدل آن ها متفاوت می باشد. شما می توانید بسته به نیاز و بودجه ی خود در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام یکی از انواع شیرآلات را انتخاب کنید.

قیمت شیرآلات لاکچری
برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت شیرآلات می توانید به فروشگاه های آنلاین مراجعه کرده و قیمت ها را با هم مقایسه کنید.