طرحینه

101 طرح اتاق خواب صورتی با تصاویر برای کمک به شما در تزیین

صورتی نه تنها برای اتاق خواب های دخترانه مناسب است امروزه به یکی از رنگهای مطلوب برای دیزاین اتاق خواب های مستر نیز در هر خانه ای تبدیل شده است .

رنگ صورتی شور و هیجان بیشتری را منتقل می کند . اگر دوست دارید در طراحی اتاق خواب خود ظرافت بیشتری به خرج دهید می توانید از این رنگ شاد و پر انرژی استفاده کنید . در زیر مجموعه ای از 101 اتاق خواب صورتی به همراه لوازم اتاق خواب به رنگ رژ گونه به همراه نکاتی دقیق برای ایده گرفتن شما آورده ایم . با رسیدن به هر قسمت از طیف رنگ صورتی ، ما دیوارهای رنگارنگ ، دیوارهای سردر صورتی گرم ، پایه های تخت  صورتی ، نیمکت های اتاق خواب صورتی ، صندلی ها ، لامپ ها و فرش ها ، و سرویس خواب های صورتی آرام را بررسی می کنیم.

طراحی داخلی اتاق خواب

باید توجه داشته باشید که رنگ صورتی همانند رنگ قرمز نیست و در طیف رنگ های ملایم می باشد . از طرفی استفاده از طیف رنگ صورتی برای دیزاین داخلی اتاق خواب بسیار مناسب خواهد بود . همچنین استفاده از لوازم و دکوراتیو در طیف رنگی رژ گونه نیز می تواند کمی برای زیباتر کردن اتاق خواب صورتی شما کند .

اکثر طیف های رنگ صورتی آرامش بخش و خاص هستند از این رو می توانید در تمامی تم های دکوراسیون خود از آن استفاده کنید

طراحی دکوراسیون اتاق خواب صورتی

امروزه استفاده از رنگ های بنفش , صورتی , سفید و مشکی در دکوراسیون اتاق خواب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم اگر می خواید اتاق خوابی پر شور و حرارت داشته باشید می توانید از طیف رنگ صورتی استفاده کنید . نه تنها اتاق خواب حتی می توانید برای دکوراسیون داخلی منزل خود نیز از این رنگ بهره ببرید.

 

اتاق خواب صورتی

 1 | طرح : اتاق خواب صورتی و طلایی

صورتی را تیتر – یا سر صفحه قرار دهید. اگر نمی خواهید یک اتاق کامل پر از رنگ صورتی مایل به قرمز باشد ، پس فقط یک دیوار از ویژگی های سرتختی چطور ؟ رنگ های دیگر را در همان طیف رنگ خاموش در اتاق نگه دارید تا این طرح به آرامی با هم ترکیب شود ، مانند این فرش سبز ملایم ، روتختی خاکستری و پرده ها.

اتاق خواب خاکستری و صورتی

2 | طرح : اتاق خواب خاکستری و صورتی

همچنین می توانید با افزودن لت ها کمی به دیوار ویژگی سربرگ صورتی خود اضافه کنید. ظاهر نهایی را با برخی از چراغ های آویز اتاق خواب شیک نیز برجسته کنید.

اتاق خواب سفید و صورتی3 | طرح : اتاق خواب سفید و صورتی

بیایید این رو ببینیم . یک طرح اتاق خواب تمام صورتی به همراه طیف رنگی گرم و آرامش بخش پذیرای هر نوع شخصیتی می تواند باشد . تمام مبلمان را سفید انتخاب کنید و لوازم جانبی را نیز در همین طیف سفید و ترو تمیز بچینید.

طرح سیاه و صورتی

4 | طرح : اتاق خواب سیاه و صورتی

انتخاب خود را تغییر دهید. سایه های تیره را با عناصر مرجانی روشن ترکیب کنید تا همه چیز بروز شود.

شیک و براق5 | خاکستری طلایی و طورتی

شیک و براق . طرح اتاق خواب خاکستری و صورتی ترکیبی شیک ایجاد می کند اما می تواند به تنهایی کمی ناقص باشد . با  این چراغ های آویز  فلزی دوقلو و میزهای کناری کوچک ، که کمی درخشش ایجاد می کنند طراحی تکمیل می شود . چه به دنبال رنگ مسی گرم ، طیف طلای سبک باشید و چه رنگ های صورتی اتاق خود را با لامپ و لوازم جانبی باید تکمیل کنید .

تخت خواب صورتی

6 | تخت خواب صورتی محیط سفید

تختخواب خود را به یک جزیره صورتی آرام ، در وسط دریای سفید آرام تبدیل کنید.

سفید , طلایی و صورتی

7 | سفید طلایی و صورتی

سفید و  صورتی در کنار هم یک آرامش و زیبایی خاصی دارد . حالا از لوازم جانبی طلایی رنگ مثل یک چراغ خواب طلایی رنگ نیز استفاده کنید محشر خواهد شد . سرویس خواب های صورتی مخمل هنگام لایه لایه شدن با ملحفه های سفید و بالش های سفید خالص ، تازه تر به نظر می رسند.

ایده اتاق خواب چایی و صورتی

8 | ایده اتاق خواب چایی و صورتی

یک کنتراست اضافه ایجاد کنید. اگر به دنبال رنگ دوم قوی برای تضاد و تکمیل دکوراسیون صورتی هستید ، پس رنگ چایی گزینه ای فوق العاده است. از طرف دیگر  ، این رنگ سبز آبی رنگ باعث ایجاد یک شریک جسورانه برای رنگ صورتی می شود. با لایه بندی ملافه ها می توانید این دو را به راحتی ترکیب کنید. در این مثال خاص نیمکت های اتاق خواب متضاد نیز وجود دارد ، اما این بار رنگ خاکستری برای ایجاد تعادل آرام تر انتخاب شده است .

یک ایده مناسب برای طراحی اتاق خواب آرامش بخش و زیبا .

صورتی و قهوه ای

9 | طرح : صورتی و قهوه ای

در ادامه طرح بالا می توان یک تعادل مشابه با رنگ های چایی , قهوه ای و صورتی مشابه شکل بدست آورد .

طرح آبی و صورتی

10 | طرح آبی و صورتی

رنگها را با یک قطعه دیوار هنری ترکیب کنید . در این طرح اتاق خواب صورتی و آبی ، رنگ آبی طاووس دیوار مشخصه ای از رنگ تابلو صورتی را برجسته می کند. گوی های چراغ طلایی با آویزان شدن دیوار هنری آبی را به رنگ صورتی نزدیک می کند . چراغ خواب طلایی در سمت راست تخت خواب باعث برجسته شدن این طرح می شود .