طرحینه

51 طرح اتاق خواب قرمز به همراه تصاویر برای ایده گرفتن در دیزاین

رنگ قرمز پرشور است ، بنابراین چرا از آن استفاده نمی کنید تا گرما را در طرح دکوراسیون اتاق خواب خود وارد کنید. هنگامی که دکور قرمز با رنگ سفید ترکیب می شود ، بی نظیر می شود . رنگ سیاه  حالت درام ایجاد می کند در حالی که سایه های خاکستری ملایم است ، با رنگ آبی انرژی می یابد و با طلایی دکوراسیون اتاق خواب غنی می شود.

رنگ قرمز می تواند دید زیبایی را در باورتان برساند. اگر روی ایده های یک طرح دکوراسیون اتاق خواب گرم و پر انرژی تمرکز دارید ، می توانید در بین این 51 طرح اتاق خواب قرمز که در زیر هست , بگردید.   راه های بی شماری را برای ترکیب این رنگ قوی و در عین حال همه کاره کشف کنید ، از دیوارهای اشباع رنگ کامل گرفته تا اتاق های خواب با طیف های رنگی قرمز ، مبلمان ، ملافه و جلوه های رنگی.

دیزاین اتاق خواب قرمز

همانطور که گفته شد قرمز رنگ بسیار گرم و پر نشاطی است . حال اینکه با چه طیف رنگی و به چه رنگی ایجاد شود می تواند در دیزاین اتاق خواب حالت های متفاوتی را پدید می آورد . به هر حال در تمامی طرحهایی که رنگ قرمز وجود دارد این رنگ غالب است . اگر با جسارت بالا این رنگ را برای طراحی اتاق خواب خود انتخاب کرده اید . می توانید از رنگ های طلایی , آبی , سفید , مشکی و خاکستری در ترکیب با آن استفاده کنید .

 

محیط قرمز با تخت سفید

1 | طرح : محیط قرمز با تخت سفید

یک دیوار قرمز قوی و  چشمگیر با یک مبلمان شیک را در نظر بگیرد . این دیوار برجسته و زیبا ، رنگ قرمز عمیق خود را به صندلی اتاق خواب کنار پنجره می دهد ، جایی که با پارچه های سفید قاب گرفته شده است. توجه داشته باشید که چگونه دو چراغ سقفی ویژگی و الگوی دایره ای دیوار  را تکرار می کند ، تا تم یک شکل در اتاق ایجاد کند.

اتاق خواب قرمز

2 | طراح کامل نارنجی و قرمز

بگذارید قرمز از سقف به کف برسد. رنگ دیوار آتشین به رنگ نارنجی و قرمز در این طرح اتاق خواب از یک سقف قرمز جامد دنبال می شود. یک تابلوی قرمز عمیق تر ، رنگ را پوشانده و رنگ آن را روی کف چوب کم رنگ کشیده است. عناصر سفید طرح رنگ را تمیز می کنند ، در حالی که طیف طلایی دکوراسیون اتاق خواب را لوکس می کند.

اتاق خواب قرمز و سفید

3 | اتاق خواب با کاغذ دیواری قرمز طرح دار

بافت های جدید را امتحان کنید.استفاده از کاغذ دیواری قرمز می تواند دکوراسیون اتاق خواب قرمز شما را تکمیل کند . یک جزیره سفید با لوازم جانبی در انواع رنگ بندی می تواند زیبایی خاصی به اتاق خواب شما دهد . کف اتاق را سفید در نظر بگیرد. مسل یک موسیی جاز ادم رو به شور می آورد .

طراحی اتاق خواب سفید و قرمز

4 | طراحی اتاق خواب سفید و قرمز

یک الگوی انتخاب کنید. یک ست پرده و کوسن اتاق خواب قرمز طرح دار یک داستان رنگی منسجم را حتی به یک اتاق ساده اضافه می کند. با این حال ، می توانید جلوه عناصر جدید دکوراسیون منزل خود را با تطبیق رنگ دیوار  قرمز و الگوی آنها تقویت کنید. استفاده از لوزام جانبی مثل مبلمان سفید و سایه دار به همراه میز آرایش قرمز و براق  که یک چراغ خواب شیک روی آن قرار گرفته دکوراسیون اتاق شما را تکمیل می کند .

قرمز و تیره

5 |  قرمز و تیره

اگر قرمز روشن ایده آل شما نیست .  پس یک اتاق خواب قرمز تیره گوتیک چطور؟ این محوطه محصور کننده شگفت انگیز شرابی با نور قرمز در اطراف بیشتر نمایان می شود. چیدمان اتاق خواب و مبلمان آبی تیرعه و براق بی نظیر یک کاخ را تداعی می کند . یک ایده کاملا سلطنتی و شیک .

پرده های قرمز  اتاق خواب

6 |  پرده های قرمز  اتاق خواب

لمس و نمایش. پرده های قرمز و قرمز مخمل خواب دار عملکرد کاملاً خوبی را در پنجره های طراحی اتاق خواب تک رنگ دارند. این پرده های همچنین می توانند در درب ورودی نیز استفاده شوند . استفاده از طراحی تخت خواب مدرن و شیک در این ایده اتاق خواب جلوه زیبایی را به وود آورده است.

اتاق خواب قرمز

7 |  پایه اتاق قرمز

جلوه رنگ قرمز در این اتاق خواب به آرامی در اطراف ربع پایین دیوارها تا پنجره ها اعمال شده است ، تا با  دو رنگ پنجره مطابقت داشته باشد. پایه تخت قرمز و ملافه های قرمز رنگ باعث رنگ آمیزی بیشتر پایه اتاق می شود. رنگ قهوه ای پارکت و وسایل جانبی  جلوه ای زیبا به اتاق خواب اعمال کرده است .

مشکی , سفید و قرمز

8 | مشکی , سفید و قرمز

رنگ اصلی را به روکش مبلی محدود کنید. این که آیا یک سرتختی روفرشی قرمز ، یک عثمانی ، یک چهارپایه غرور ، یک سرویس تخت قرمز ، پرده یا همه موارد دیگر ، محدود شدن به یک پارچه تنها یک مجموعه کاملاً منطبق را تضمین می کند که نمای عالی اتاق هتل را ایجاد می کند. کمد دیواری سفید  با طراحی شیک و مدرن مجموعه ای زیبا را فراهم کرده است.

دیوار های قرمز و سفید اتاق خواب

9 | دیوار های قرمز و سفید اتاق خواب

از رنگ برای تعریف منطقه خواب در یک اتاق بزرگ استفاده کنید. استفاده از یک تکه رنگ در اطراف تخت باعث می شود که فضای خواب در یک فضای باز کاملا محدودتر و دنج باشد. یک واحد قفسه بندی قرمز و سیاه رنگ این دیوارها و تخت را به هم گره می زند. یک لوستر مدرن و سفید به جای رنگ ، از نظر فرم خودنمایی می کند.

ارتفاع تخت خواب , میز آرایش و لوازم جانبی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب به شما کم زیادی خواهد کرد . تنها رنگها را مختص به دیورا رو تخت در نظر نگیرید . اندازه ها و وسایل اتاق نیز بسیار مهم هستند .

روکش دیوار و پایه تختخواب یک رنگ

10 | روکش دیوار و پایه تختخواب یک رنگ

انتخابی متفاوت . رنگ پایه تخت و دیوار یکی است . و فضای اطراف با سایه های تیره تکمیل شده است . همخوانی رنگ ملافه و بالش با پایه تخت و دیوار پشتی جلوه زیبایی ایحاد کرده است.