طرحینه

انواع دستگیره کابینت مدرن و کلاسیک مدل های جدید 2021

بورس دستگیره کابینت در تهران , بزرگترین مرکز خرید دستگیره کابینت مدرن و کلاسیک در تهران , لیست قیمت انواع دستگیره کابینت خارجی و ایرانی : پس از انتخاب و نصب کابینت ها در فضای آشپزخانه مهم ترین بخش انتخاب دستگیره مناسب و زیبا برای کابینت ها می باشد.این انتخاب به قدری حساس است که می تواند سبب جذابیت و زیبایی هر چه بیشتر کابینت های نصب شده و یا عدم زیبایی آنها شود.در واقع می توان گفت دستگیره کابینت یکی از مهم ترین بخش های آن به حساب می آید. در انواع کابینت های مدرن و کلاسیک مدل دستگیره کابینت ها متفاوت می باشند.

در دنیای امروز به دلیل تنوع زیادی که در مدل های دستگیره کابینت و کمد وجود دارد انتخاب دستگیره مناسب می تواند دشوارباشد. اگر می خواهید آشپزخانه ای زیبا و با دکوراسیون جذاب داشته باشید تنها چیدمان و طرح و رنگ کابینت ها نمی تواند خواسته شما را برآورده سازد،توجه به جنس و مدل دستگیره نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.برخی از دستگیره ها در عین زیبایی فوق العاده مناسب استفاده در آشپزخانه نبوده و در زمان نصب باید به این نکات توجه نمایید.

انتخاب مدل دستگیره بخصوص در کابینت های مدرن بسیار مهم بوده و بر زیبایی دکوراسیون مدرن آشپزخانه تاثیر می گذارد .مثلا برای هر چه بهتر و زیباتر دیده شدن کابینت های مدرن طرح سیاه و سفید بهتر است از دستگیره های کرومی بلند و کشیده و با خطوط صاف و ساده استفاه نمایید.برعکس در کابینت های کلاسیک , دستگیره کابینت کلاسیک هر قدر طرح و نقش بیشتری داشته باشد،زیباتر و جذاب تر به نظر خواهد رسید و به زیباتر شدن کابینت های کلاسیک و دکوراسیون آشپزخانه کمک می کند.

نمونه مدل دستگیره کابینت مدرن

سبک مدرن طراحی کابینت آشپزخانه رایج شده و به همراه استفاده از این نوع طرح ها یراق آلات مدرن نیز مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین یراق آلات کابینت دستگیره کابینت است که در زیر نمونه هایی از نوع مدرن انها را آورده ایم .

دستگیره کابینت مدرن دستگیره کابینت مدرن دستگیره کابینت مدرن

نمونه مدل دستگیره کابینت کلاسیک

در زیر برخی از نمونه طرح های کلاسیک انواع دستگیره کابینت را برای شما آورده ایم سعی می کنیم تعداد نمونه ها را بیشتر کنیم تا آزادانه انتخاب کنید .

دستگیره کابینت کلاسیک دستگیره کابینت کلاسیک دستگیره کابینت کلاسیک

تاثیر مدل دستگیره کابینت کلاسیک در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه

تاثیر مدل دستگیره کابینت در زیبایی دکورسیون آشپزخانه بر کسی پوشیده نیست دستگیره ها نیز مانند سایر اجزا سهم مهمی در جذابیت و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خواهند داشت. دکوراسیون زیبای آشپزخانه علاوه بر جذابیت می تواند سبب بالا بردن روحیه افراد در خانه نیز شود.علاوه بر این دستگیره ها کامل کننده کابینت ها به شمار می روند از این رو توجه به زیبایی و مدل مناسب می تواند بسیار مهم باشد. در هنگام انتخاب دستگیره کابینت به سبک کلی کابینت ها و تناسب آن با فضای آشپزخانه و خانه نیز توجه نمایید.

در صورتی که سبک کابینت های آشپزخانه و دکوراسیون ان از نوع مدرن باشد باید میزان این موضوع را بدانید که خطوط افقی نقش مهمی را در جذابیت و زیبایی این مدل کابینت ها ایفا می کنند بنابرین انتخاب دستگیره هایی با خطوط افقی و باریک و شیک بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

همانطور که گفته شد دستگیره ها نقش بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت کابینت ها دارند.اگر از دکوراسیون آشپزخانه خود دلزده شده اید و نیاز به تعویض آن احساس می کنید حتما لازم نیست کل دکوراسیون آشپزخانه و کابینت های خود را تعویض نمایید تا چهره آشپزخانه عوض شود. بهترین راه که وقت و هزینه کمتری را نیز برای شما در پی خواهد داشت و می توانید نمای جدید و زیبایی را به آشپزخانه خود ایجاد کنید، تعویض دستگیره های آشپزخانه و انتخاب مدلی زیبا و شیک است که متناسب با سبک کابینت ها نیز باشد.

سخن پایانی  انواع دستگیره کابینت مدرن و کلاسیک

دستگیره ها یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ها به شمار می روند و با توجه به نوع سبک و مدل کابینت آشپزخانه معمولا مدل مناسب دستگیره نیز انتخاب و در آخر نصب می گردد.