طرحینه

کاغذ دیواری مخصوص دیوار راه پله – کاغذ دیواری مناسب راهرور جدید 2021

کاغذ دیواری راه پله , کاغذ دیواری مخصوص دیوار راه پله و راهرو , بهترین کاغذ دیواری مناسب راه پله و راهرو  , بهترین پوشش برای راه پله چیست ؟ : راهرو و راه پله ورودی یک منزل می باشد. تردد و رفت و آمد در این مکان بیشتر از هرجای دیگر است. از این رو باید به دکوراسیون این بخش از منزل توجه ویژه ای داشت. چرا که هر گونه بی دقتی در دکوراسیون این بخش می تواند ورودی منزل را به فضای ناخوشایندی تبدیل کند و در طراحی فضای کلی ساختمان تاثیر بگذارد.

کاغذ دیواری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون ورودی منزل می باشد. ورودی منزل باید فضایی شیک و مدرن داشته باشد. کوچک بودن این فضا نباید باعث بی توجهی به دکوراسیون این بخش از منزل شود.

کاغذ دیواری راهرو و راه پله

کاغذ دیواری راهرو و راه پله

دیوارها مهم ترین بخش های یک ساختمان در طراحی دکوراسیون می باشند. از این رو انتخاب کاغذ دیواری برای بخش های مختلف مانند سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، ورودی منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در مقاله قبلی در مورد انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب صحبت کردیم. در این مقاله در مورد کاغذ دیواری ورودی منزل توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

زیبایی ورودی منزل تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. از این رو در انتخاب کاغذ دیواری این بخش از منزل باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج داد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری ورودی منزل باید به آن دقت کرد ، رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل و سایر دیوارهای ساختمان می باشد. انتخاب رنگ کاغذ دیواری این بخش از منزل باید متناسب با متراژ ورودی ، و میزان نور در راه پله باشد.

زیباترین کاغذ دیواری راه پله

کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ مخصوص دیواری راه پله کاغذ دیواری راهرو کاغذ دیواری راهرو کاغذ دیواری راهرو کاغذ دیواری راهرو کاغذ دیواری راهروکاغذ دیواری راهرو

رنگ کاغذ دیواری ورودی منزل

دیوارهای راهرو و راه پله معمولا شکستگی فراوانی دارند. از این رو کاغذ دیواری های طرح دار برای این مکان اصلا مناسب نمی باشد. برای این بخش از منزل بهتر است از کاغذ دیواری های ساده با رنگ های گرم و سرد استفاده کنید. در نظر داشته باشید که رنگ دیوار ورودی منزل باید متناسب با رنگ سایر دیوارها در منزل باشد.
کاغذ دیواری ورودی منزل می تواند به رنگ های زیر باشد. شما می توانید در صورت تمایل هر کدام از این رنگ ها را برای ورودی منزل خود انتخاب کنید:

کاغذ دیواری رنگ سفید

رنگ سفید یا سایر رنگ های روشن می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای کاغذ دیواری یا سقف ورودی  باشند. از آنجایی که راهرو و راه پله فضای کوچکی دارد. استفاده از رنگ های روشن می تواند این فضا را بزرگ تر از اندازه واقعی نشان دهد.

کاغذ دیواری رنگ قرمز

اگر دوست دارید دکوراسیون ورودی شما خاص و زیبا باشد . می توانید از کاغذ دیواری قرمز برای رنگ آمیزی بخش های مختلف این بخش از منزل استفاده کنید.

کاغذ دیواری سبز مایل به زرد راهرو و راه پله

در صورتی که در کاغذ دیواری ورودی از رنگ های گرمی مانند رنگ سبز مایل به زرد استفاده کنید. می توانید یک فضای گرم و صمیمی داشته باشید.

کاغذ دیواری رنگ آبی

رنگ آبی یکی از رنگ های سرد و زیبا برای رنگ آمیزی دیوار ورودی  می باشد. با استفاده از این رنگ می تواند حس آرامش را به فضای ورودی منزل القا کنید.

کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری تک رنگ ، طیف های مختلف یک رنگ را شامل می شود. در صورتی که دوست دارید ، ورودی منزل شما جلوه ی خاصی داشته باشد. می توانید از این طیف رنگ ها استفاده کنید.

کاغذ دیواری رنگ های خنثی

یکی از بهترین انتخاب ها برای کاغذ دیواری ورودی ، کاغذ دیواری به رنگ های خنثی مانند قهوه ای ، خاکستری و… می باشد. این رنگ ها به راحتی با رنگ های بخش های دیگر منزل هماهنگ می شود.

طرح کاغذ دیواری ورودی منزل

همانند رنگ ، در انتخاب طرح کاغذ دیواری برای ورودی منزل هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما تجربه نشان داده است که طرح های ساده برای این فضا جلوه ی زیبایی خواهند داشت. در راهرو و راه پله  از طرح های کلاسیک و داماسک کمتر استفاده می شود.
کاغذ دیواری سه بعدی طرح روشن برای استفاده در ورودی منزل می تواند انتخاب ایده آلی باشد.

کاغذ دیواری PVC و کاغذ دیواری نان وون در ورودی منزل

یکی از سوالاتی که ممکن است مطرح شود این است که برای کاغذ دیواری ورودی  از کاغذ دیواری PVC استفاده کنیم یا کاغذ دیواری نان وون ؟ در پاسخ باید بگوییم که استفاده از کاغذ دیواری PVC و کاغذ دیواری نان وون در ورودی تفاوت زیادی با هم ندارند. اما به دلیل اینکه تردد و رفت و آمد در محیط راهرو و راه پله زیاد است.و امکان آسیب و ضربه به کاغذ دیواری در این محیط ها زیاد است. بهتر است از کاغذ دیواری های ضخیم و PVC را انتخاب کنید.

سخن پایانی

راهرو و راه پله یکی از مهم ترین بخش ها در دکوراسیون منزل می باشد. این بخش از منزل اولین جایی است که افراد با ورود به منزل با آن روبه رو می شوند. از این رو زیبایی این بخش از منزل بسیار حائز اهمیت است. کاغذ دیواری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون می باشد. از این رو در انتخاب کاغذ دیواری  ورودی منزل باید دقت زیادی به خرج داد. ما در این مقاله انواع مختلف رنگ های کاغذ دیواری را برای ورودی منزل به شما معرفی کردیم. امیدواریم با خواندن این مقاله بهترین رنگ و طرح را برای کاغذ دیواری ورودی منزل خود انتخاب کنید.