طرحینه

فضای کاری در اتاق نوجوان – 8 طرح جذاب برای فضای کاری نوجوانان

متأسفانه ، زندگی نوجوانی همیشه نمی تواند در بیرون رفتن با دوستان و سرگرمی باشد ، این سالهای مهم نیز زمانی برای شکل دادن به مشاغل آینده و انجام یک کار حرفه ای است. بنابراین در اینجا تعداد زیادی از فضاهای کاری در اتاق نوجوان برای ایده گرفتن برای شما آورده ایم امید واریم از آنها خوشتان آمده باشد .

طراحی فضای کاری در اتاق نوجوان

یکی از مهمترین بخش در طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان باید در نظر گرفته شود , طراحی مبلمان و فضای کاری است . همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این سن مهمترین زمان برای تعیین آینده هر فردی است و باید به بهترین شکل در یک فضای کاری آرامش بخش فعالیت خود را انجام دهد , تصمیم خو برای زندگی آینده را بگیرد . سعی کرده ایم بهترین ایده ها را جمع آوری کنیم . برای این کار از متخصصین این خوزه کمک گرفته ایم و طراحان میز و صندلی و مبلمان فضای کاری در اتاق نوجوان را معرفی کرده ایم .

فضای کاری در اتاق نوجوان

1 | فضای کاری نور گیر

این فضای اتاق زیر شیروانی آرام با استفاده از میز کار برای استفاده کامل از بزرگترین منبع نور طبیعی ، فضای کمتری را برای ساختن مجموعه وسیعی از کتاب های مرجع فراهم می کند.

سفید و سبز

2 | فضای کاری طرح : سفید و سبز

سطح نیم طبقه می تواند فضای بیشتری برای مطالعه در این اتاق مشترک فراهم کند ، با میزهای جداگانه که از دو دیوار محیط پیرامون استفاده می کنند. یک فضای کاری رویایی را فراهم آورده اند . همیشه در طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان استفاده از رنگ سبز در روحیه آنها تاثیر گذار خواهد بود .

قرمز و سفید

3 | قرمز و سفید

دیزاین فضای کاری نوجوان با استفاده از وسایل سرگرمی خود . به همراه ایجاد یک دکوراتیو سفید و باکس مانند جلوه زیبایی را ایجاد کرده است . تابش نور طبیعی می تواند زیبایی را چند برابر کند .

فضای کار رویایی

4 | فضای کار رویایی

این فضای کار رویایی نوجوان در یک فضای  جذاب و در ارتفاع بالا طراحی شده است که در نتیجه مکانی آرام برای تمرکز بهتر است . استفاده از قفصه های کتاب  مدرن و شیک به عنوان یک پارتیشن میانی جذابیت بیشتری ایجاد کرده است .

تم اسپورت

5 | تم اسپورت

تم لوکس

6 | تم لوکس

صورتی , مشکی و سفید

7 | صورتی , مشکی و سفید

اتاق خواب مشترک دیگری با پرده ای ساده و دیوار جداکننده قفسه های جعبه ، فضای کف را تقسیم کرده است و به خواهر و برادران این امکان را می دهد که یا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر همکاری کنند و یا برای دسترسی شخصی به کتاب ، حریم خصوصی بیشتری کسب کنند.

سفید و مشکی

8 | سفید و مشکی

انتخاب معمول . یکی از تم های دوست داشتنی و مورد علاقه مردهای نوجوان . اتاق مشترک برای برادان که می توانند در کارها همکاری و کمک دست هم باشند.