طرحینه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه قرمز – طرح های الهام بخش برای ایده گرفتن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه قرمز – طرح های الهام بخش برای ایده گرفتن : آشپزخانه قرمز به شدت پرطرفدار است و اکثر افراد تمایل دارند ، آشپزخانه خود را به این سبک طراحی کنند. ما در اینجا قدرت بی نظیر رنگ قرمز در زیبایی را به شما ثابت می کنیم. منظور من این است که اگر کارفرما به سبک قرمز علاقه مند باشد ، ما هم به این سبک علاقه مند هستیم.

قرمز می تواند با از بین بردن مرزها ، و قدرت بی نظیرش یکی از جذاب ترین رنگ ها برای آشپزخانه باشد و شور و عشق را به زندگی شما وارد کند.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه قرمز

ما در اینجا 51 طرح الهام بخش برای آشپزخانه قرمز را برای شما آورده ایم. شما می توانید با در نظر گرفتن این نکات آشپزخانه خود را به یک ابرقدرت در طراحی دکوراسیون تبدیل کنید. و آشپزخانه ای پر از شور و هیجان داشته باشید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

1 | تم قرمز و سبز

ترکیب رنگ قرمز و سبز می تواند یک تضاد شگفت انگیزی در فضای آشپزخانه ایجاد کند.

آشپزخانه قرمز

2 | قرمز و سبز

تضاد رنگی قرمز و سبز بین عناصر آشپزخانه با قرار دادن قسمت های زیادی از رنگ سفید و استفاده از رنگ های ملایم ، تنظیم کنید.

آشپزخانه قرمز

3 | شفاف و براق

در تم دکوراسیون آشپزخانه قرمز نیازی به از بین بردن فضا نیست. و می توان یک آشپزخانه مینیمالیستی براق طراحی کرد.

آشپزخانه قرمز

4 | قدرتمند

یک رنگ قوی می تواند توازن قابل توجهی در فضا ایجاد کند ، مانند طراحی راه راهی یکپارچه پله. بخش های قرمز روشن آشپزخانه ، حتی با وجود المان های دیگر، فضای منحصر به فرد خود را دارند.

آشپزخانه قرمز

 

5 | قرمز محض

همه داخل بیایید. کابینت های آشپزخانه به رنگ قرمز ، در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. دیوارها ، قفسه ها ، اکسسوری ها ، همه و همه به رنگ قرمز هستند. حتی شیر آب نیز قرمز است.

آشزخانه تمام قرمز

6 | مدرن و براق

دکوراسیون آشپزخانه قرمز کاملا مدرن و بسیار براق است . کتاب های انباشته شده ،؛ دیوارهای این آشپزخانه را رنگارنگ کرده است.  نصب قرنیز قرمز رنگ در اینجا ، ویژگی غیر معمول طولانی بودن طرح آشپزخانه را اصلاح کرده است.

آشپزخانه مدرن

 

7 | تم خاکستری و قرمز

آشپزخانه خاکستری خود را با یک دیوار قرمز شاد ، زنده کنید. با طلایی کردن دستگیره کابینت ها و لوسترهای آشپزخانه ، می توان فضا را گرم تر کرد. با استفاده از این طرح می توان زیبایی های متضاد را با هم ادغام کرد.

تم آشپزخانه خاکستری و قرمز

8 | کف قرمز

قرمز کردن کف آشپزخانه .در انتخاب سایر وسایل آشپزخانه از رنگ قمرز خیلی کم استفاده کنید. با انجام این کار می توانید درخشش میز  آشپزخانه یا میز نهارخوری را در دکوراسیون آشپزخانه قرمز نظاره گر باشید.

آشپزخانه کف قرمز

9 | قرمز گیلاسی

با نصب کابینت های سنتی به رنگ قرمز و ابزارهای تزئینی روی کابینت ، ظرافت نئوکلاسیک قرمز گیلاس را به آشپزخانه ببرید.

 

آشپزخانه قرمز گیلاسی

10 | تم قرمز و آبی

با انتخاب رنگ خنک آبی برای برخی از واحدهای آشپزخانه ، و لوازم خانگی از جنس استنلس استیل می توانید؛ گرمای دیوارهای قرمز آشپزخانه را خنثی کنید.

 

تم قرمز و آبی