طرحینه

تی وی روم لاکچری جدید 2021 – انواع مدل تی وی وال ساده و شیک

تی وی روم ساده و شیک کناف 2021 , طراحی دکوراسیون تی وی وال لاکچری کوچک با قیمت ارزان , برای مشاهده جدیدترین مدل ها وارد این بخش از طرحینه شوید : تی وی روم در خانه های مدرن و جدید طراحی و ساخته می شود و عبارت است از اتاقی کوچک و دنج که افراد خانواده برای تماشای تلویزیون و معاشرت در آنجا جمع می شوند. برخلاف گذشته که تلویزیون در نشیمن قرار داده می شد در حال حاضر این دکوراسیون و طرح برچیده شده و طراحی و دکوراسیون نشیمن را با توجه به جای تلویزون طراحی نمی کنند.

برای طراحی اتاق تی وی روم از طراحی های مدرن و به روز استفاده می شود و این اتاق کوچک را محلی امن و سرشار از آسایش برای دورهمی های خانوادگی در نظر می گیرند.

برخی از خانواده ها نیز وجود دارند که تلویزیون را به اتاق خواب برده اند که البته این کار بسیار اشتباه می باشد.در دنیای مدرن و سبک دکوراسیون پیشرفته محلی اختصاصی برای تلویرین در نظر گرفته شده است . این کار سبب آرامش و نشاط روحی اعضای خانواده نیز خواهد شد.

در این مقاله قصد داریم شما را با تی وی وال بیشتر آشنا کرده و از ایده های خاص برای دکواسیون اتاق تلویزیون مطالبی را ارائه دهیم. همچنین از اصول چیدمان و چگونگی دکوراسیون تی وی روم برای شما صحبت کنیم با ما همراه باشید :

انواع مدل دکوراسیون تی وی روم جدید 2021

در زیر یکسری ایده های برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تی وی روم آورده ایم امید واریم با الهام گیری از آنها بتوانید ایده و طرح خود برای تی وی روم را تکمیل کنید :

تی وی روم تی وی روم لاکچری تی وی روم لاکچری تی وی روم لاکچری تی وی روم لاکچری تی وی روم ساده و شیک تی وی روم ساده و شیک تی وی روم ساده و شیک تی وی روم ساده و شیک تی وی روم ساده و شیک tv room tv room تی وی وال tv room اتاق تلویزیون اتاق تلویزیون دکوراسیون تی وی روم دکوراسیون تی وی وال دکوراسیون تی وی روم دکوراسیون تی وی روم

 

چگونگی طراحی دکوراسیون داخلی تی وی روم کوچک

اتاق تلویزیون چند منظوره :

در برخی از خانه ها اتاقی را برای تماشای تلویزیون در نظر می گیرند که برای منظورهای دیگر نیز از آن مکان استفاده می کنند. در طراحی خانه های مدرن معمولا اتاق کوچکی را به صورت خاص برای تی وی روم در نظر می گیرند اما ممکن است در بسیاری از افراد کارکرد های دیگری مانند اتاق بازی کودکان، کتابخانه، فضای نگه داری برخی وسایل و…. از این اتاق نیز انتظار داشته باشند. به اصطلاح به این اتاق ها اتاق تلویزیون چند منظوره می گوییم. این نوع اتاق ها بخصوص در خانه های کوچک بیشتر ممکن است وجود داشته باشد زیرا فضای خانه کوچک می باشد و افراد انتظار دارند از فضای جایجای خانه به نحو احسن استفاده کنند.

اگر خانه شما فضای کوچکتری دارد و می خواهید از تمام فضای خانه بهره ببرید بهتر است برای تی وی روم تنها از یک تخت مبل شیک استفاده نمایید. از این تخت مبل هم می توانید جهت نشستن و تماشای تلویزون استفاده کنید و هم محلی دنج برای استراحت مهمانان آخر هفته شما خواه بود .بدین ترتیب از فضای اتاق تلویزیون می توانید به نحو احسن استفاده کنید.

دکوراسیون تی وی وال ( روم ) چند منظوره چگونه باید باشد ؟

انتخاب درست دکور :

اتاق تلویزیون یا تی وی روم در طراحی های مدرن امروزی اتاقی کوچک می باشد که دارای فضای محدودی نیز است.طراحی دکوراسیون خاص بخصوص برای اتاق های کوچک بسیار لازم و حیاتی می باشد.پس انتخاب درست دکور برای تی وی روم باید توسط طراحان خبره و متخصص انجام شود تا به بهترین شکل ایجاد شود.

انتخاب گوشه دنجی از خانه یا یک اتاق کوچک برای نصب و گذاشتن تلویزیون می تواند بسیر کمک کننده باشد. می توانید با گذاشتن مبل اختصاصی فضا را شیک تر و بزرگتر نمایید یا از صندلی های چوبی برای این اتاق سفارش دهید. این صندلی ها فضا را بسیار کم اشغال می کنند و می توانندگزینه ای ایده آل به شمار بیایند.

در انتخاب درست دکور باید فضای تی وی روم را در نظر گرفته و همچنین به تعداد افراد خانواده نیز توجه نمایید. اگر تعداد افراد خانواده زیاد است پس حتما باید مکانی را انتخاب کنید که ظزفیت تعداد افراد بیشتری را داشته باشد و متناسب با آنها کارهای دکوراسیون را انجام دهید. همچنین برای ایجاد خطای دید و بزرگتر نشان دادن فضا می توانید از مبلمان با رنگ روشن و براق بهره بگیرید.انتخاب این رنگ به افزایش حس نشاط در خانه نیز کمک خواهد کرد.

بازی با فضا و حرکت اجسام:

زمانی که اتاق تی وی روم کوچکتری را برمی گزینید کمک می کنید که کمتر وقت خود را در جلوی تلویزیون سپری کنید. معمولا زمانی که تلویزیون در اتاق نشیمن و مکان بزرگی باشد افراد بسیاری ساعات زیادی از وقت شبانه روزی خود را برای تماشای آن سپری می کنند اما این کار سبب می شود افراد بتوانند کارهای مثبت دیگری نیز در طول روز انجام دهند.

برای تی وی روم باید از طراح دکوراسیون متخصص کمک بگیرید تا نوعی دکوراسیون را برای این اتاق ها طراحی و اجرا نماید که زمانی که در مورد فضای اتاق تلویزیون تصمیم گرفتید، دکور را انتخاب کنیدبا سایر وسایل اتاق هماهنگ و متناسب باشد و بتوان در آن جابجایی اشیا را به راحتی انجام داد .معمولا این اتاق ها ارتفاع سقف کوتاه تری دارند و این در طراحی دکوراسیون باید مد نظر قرار بگیرید.

نور مناسب را تنظیم کنید:

نورپردازی مناسب برای هر نقطه از خانه امری مهم و حیاتی است. برای یک اتاق مطالعه بحث نورپردازی باید بسیار قوی و خوب باشد و برعکس برای اتاق خواب نیاز به نور قوی و خوب نیستو با نورپردازی معمولی نیز می توان طراحی خوبی ایجاد کرد.در طراحی دکوراسیون تی وی روم نیز باید از نور مناسب استفاده کرد.

برای اتاق تلویزیون نور بسیار زیادی لازم نیست و هر چه میزان نفوذ نور به این مکان کمتر باشد صحنه تماشای تلویزیون به مانند تئاتر واقعی تر خواهد بود.بهتر است برای رنگ دیوارهای این اتاق ها از رنگ هایی مانند سیاه، خاکستری تیره و بنفش تیره روی دیوارها استفاده کرد.

اگر اتاق تلویزیون شما از نوع چند منظوره و بزرگ باشد و برای موارد دیگری مانند یک دفتر خانگی، خشکشویی، فضای مهمانی یا اتاق بازی از آن استفاده می کنید،بهتر است از رنگ های روشن تری برای دیوارهای آن استفاده نمایید و نورپردازی این مکان قوی تر باشد.

توصیه می کنیم حتی اگر خانه کوچکی دارید یک گوشه از خانه یا اتاق کوچکی را به تی وی روم اختصاص دهید و از گذاشتن تلویزیون به اتاق نشیمن یا اتاق خواب بپرهیزید. مدتی پس از استفاده متوجه تغییر سبک زندگی و افزایش آرامش روحی و روانی در خانواده خواهید شد.