طرحینه

دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری کوچک – چند ایده برای طراحی

دکوراسیون اتاق نشیمن ایرانی و سنتی , بهترین و زیباترین طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و نهار خوری کوچک , ایده هایی برای الهام گرفتن در طراحی : در اکثر آپارتمان های کوچک نشیمن و ناهار خوری با هم در یکجا قرار دارند و طراحی برای همچین فضایی می تواند چالش بر انگیز باشد . استفاده درست از فضای باز در اتاق نشیمن و همینطور طراحی یک اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری کار آسانی است و می توانید با ایده گرفتن از طرح هایی که در زیر گذاشته ایم این کار را به راحتی انجام دهید . سعی کرده ایم بهترین ها را گردآوری کنیم . که نشان چکونگی استفاده از مبلمان , رنگها و طریقه چیدمان باشد حتی برای آپارتمانهای کوچکتر نیز می توانید از این ایده ها استفاده کنید .

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری

داشتن ایده برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری می تواند راه را برای اینکار هموار کند ولی اگر ایده ای ندارید می توانید از طرح هایی که در زیر آورده ایم استفاده کنید . در کنار استفاده از انواع مبلمان و نحوه چیدمان آن استفاده از وسایل جانبی براق و شیک نیز می تواند در ایجاد یک طراحی بی نظیر به شما کمک کند .

دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری

1 | کف تیره و لوکس

این اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری کوچک در آپارتمان متراژ پایین نشان می دهد که مدرن و مینیمالیستی تنها سبک برای طراحی چنین فضایی نیست .

این فضا با استفاده از صندلی هایی به سبک اسکاندیناویایی , نورپردازی عالی و استفاده از پارکت و لمینت کف که به شکلی خاص در کنار هم چیده شده اند احساس لوکس بودن می کند . از طرفی استفاده از لوازم قدیمی و کلاسیک روح تازه ای به فضا داده است.

اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری

2 |  تم سفید و روشن

این آپارتمان جمع و جور 1 خوابه با استفاده از دیوارهای سفید و مبلمان راحتی ، احساس سبک ، هوا و فضای باز می کند. میز در امتداد پنجره با یک چراغ آویز در بالا قرار گرفته است تا نور زیادی را به فضا دهد. این سبک طراحی برای آپارتمانهای 40 تا 60 متری می تواند مفید باشد .

تم قهوه ای و سبز

3 | تم قهوه ای و سبز

دیزاین اتاق غذاخوری اتاق نشیمن کوچک می تواند مشکل باشد ، اما این فضا نمونه ای عالی از انتخاب پالت و چسبیدن به آن برای ایجاد احساس یکپارچه بین فضای نشیمن ، غذاخوری و آشپزخانه آپارتمان است. چراغ های آویز اتاق ناهار خوری و پایه های میز به رنگ زرد زیبایی به این فضا اضافه می کنند در حالی که درهای ورودی و میزهای سبز یک رنگ بهترین جلوه را پدید آورده اند.