طرحینه

کاسه روشویی لوکس و فانتزی 2021 – قیمت انواع سنگی و شیشه ای

جدیدترین مدل و طرح کاسه روشویی مدرن و لاکچری , مرکز خرید کاسه روشویی سنگی و شیشه ای در تهران  , برای پیدا کردن بهترین برند ها از طرحینه کمک بگیرید : داشتن سرویس بهداشتی لوکس و زیبا در هر نوع ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری یا اداری می تواند در زیبایی آن تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از مواردی که سرویس بهداشتی را می تواند زیبا و شیک کند کاسه روشویی لوکس می باشد.

این وسیله می تواند نمای  سرویس را بسیار چشمگیر و زیبا سازد و محیطی آرام را برای افراد ساختمان به وجود بیاورد. همچنین زیبایی کاسه روشویی نظر هر بیننده ای را در زمان ورود به خود جلب می کند و این مورد می تواند نقطه قوتی برای این گونه ساختمان ها باشد.

طرح کاسه روشویی کابینتی

در حال حاضر کاسه های روشویی معمولا به صورت کابینتی تهیه و تولید می گردند که علاوه بر زیبایی و تمیز به نظر رسیدن آن،  می توان وسایل اضافی مانند شوینده ها، لوازم اصلاح، حوله ها و محصولات مراقبتی و بهداشتی را در درون کابینت آن قرار داد. به عبارت دیگر علاوه بر زیبایی و شیک بودن می توان از فضای زیر روشویی به بهترین شکل استفاده نمود.

کاسه های روشویی موجود در بازار با تنوع جنس،طرح و شکل مختلف وجود دارند.معمولا مواد سازنده این کاسه ها از فلز مس، سرامیک، شیشه، سنگ مرمر و … می باشد.هر فردی بسته به سلیقه و نیاز خود می تواند کاسه روشویی خاصی را انتخاب و خریداری نماید.

کاسه روشوییکاسه روشویی کاسه روشویی کاسه روشویی کاسه روشویی کاسه روشویی لوکس کاسه روشویی لوکس کاسه روشویی سنگی کاسه روشویی سنگی کاسه روشویی سنگی کاسه روشویی استیل

 پارامتر های انتخاب کاسه روشویی لوکس

انتخاب کاسه روشویی لوکس بسیار مهم می باشد باید مدلی را انتخاب نمایید که هارمونی خوبی با سایر وسایل سرویس بهداشتی داشته و دکوراسیون زیبایی را ایجاد نماید. برای مثال در ساختمان های مجلل و شیک استفاده از کاسه روشویی آبکاری شده با طلا که به عنوان جدید ترین مدل وارد بازار شده است، مناسب می باشد و با شیر آلات برنجی و کابینت سنگی  موجود هماهنگی خواهد داشت. و همچنین در ساختمان های اداری بیشتر کاسه روشوی سرامیکی کاربرد دارد.

به این نکته باید توجه نمود که در انتخاب کاسه روشویی اولین و مهم ترین عامل تاثیرگذار زیبایی و نمای ظاهری شیک آن می باشد.بنابرین اگر قصد خرید کاسه روشویی لوکس برای منزل یا  اداره خود دارید بهتر است قبل از هر تصمیمی سبک کلی دکوراسیون محل را در نظر گرفته و متناسب با آن انتخاب خود را انجام دهید. معمولا کاسه روشویی به سبک های کلاسیک، مدرن، روستایی، صنعتی و غیره  تهیه و تولید می شوند و تمام سلیقه ها را می توانند پوشش دهند.

متریال به کار رفته در تولید کاسه روشویی

یکی دیگر از پارامترهای مهم در انتخاب کاسه روشویی لوکس می باشد.همانطور که قبلا گفته شد برخلاف زمان های قدیم که جنس مورد استفاده در ساخت روشویی چینی بود، امروزه از مواد مختلف مانند سرامیک، سنگ،فلز و…

برای ساخت روشویی ها استفاده می گردد که این عامل تنوع طرح  را به همراه دارد.هر نوع روشویی با هر جنسی باید از کیفیت بالا برخوردار بوده و عاری از هر گونه موج و برآمدگی یا ترک های مختلف باشد.همچنین کاسه روشویی باید مقاومت بالایی در مقابل استفاده از مواد شوینده داشته و صدمه نبیند.

در زمان انتخاب و خرید کاسه روشویی لوکس باید به قیمت خرید آن نیز توجه نمود . قیمت خرید جدیدترین طرح روشویی لوکس(روشویی آبکاری شده با طلا )بسیار بالا می باشد و هر فردی بودجه خرید آن را نخواهد داشت.پس در زمان خرید کاسه روشویی علاوه بر پسند، به فضای سرویس بهداشتی و بودجه خود باید توجه نمود.