طرحینه

روشویی کابینتی لوکس و ارزان قیمت – جدیدترین مدل روشویی کابینتی ترک

روشویی کابینتی لوکس , جدیدترین کابینت سرویس بهداشتی ترک ,  قیمت روشویی کابینتی ارزان , مرکز خرید انواع کابینت سرویس بهداشتی مدرن و لاکچری در تهران : روشویی مجهز به کابینت جزو تجهیزات و وسایل ضروری دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی می باشد. این روشویی وسایل و لوازم را از فضای دستشویی و حمام جدا می کند. و یک فضای ایده آلی را برای ذخیره سازی مناسب و مطلوب فراهم می کند.

این روشویی برای نگهداری لوازم نظافتی و بهداشتی کاربرد دارد. علاوه بر آن این محصول در طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان عنصر زیباسازی مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جذابیت دکوراسیون سرویس بهداشتی دارد.
نظافت و رعایت اصول بهداشتی جزو مولفه های مهم در تمامی ابعاد زندگی بشر می باشد.

نکات مهم در خرید روشویی کابینتی

در انتخاب اندازه این محصول بایستی فضای موجود را در نظر بگیرید. و متناسب با فضا کابینت بزرگ تر یا کوچک تر را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین فاکتورها در زمان خرید این محصول توجه به سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی می باشد. در انتخاب این نوع از تجهیزات بایستی بزرگی سرویس بهداشتی ، درب ورودی و مسیر باز و بسته شدن را مد نظر قرار دهید.

کاسه روشویی قابل نصب روی کابینت ها می باشد. روشویی های مجهز به کابینت در انواع سبک ها و طرح ها موجود می باشند. برخی از آن ها روی زمین و برخی با فاصله از زمین نصب می شوند. اندازه روشویی متناسب با اندازه کابینت می باشد.

قیمت روشویی کابینتی به فاکتورهای مختلفی از جمله تجهیزات به کار رفته و اندازه روشویی بستگی دارد. تمامی مدل های این محصول لوله های فاضلاب و لوله های تامین آب را مخفی می کنند. و می توانند دکوراسیون سرویس بهداشتی را زیبا و منحصر به فرد کنند.

روشویی کابینتی

یکی از فاکتورهای موثر در طراحی این تجهیزات ارتفاع و عمق آن ها می باشد. کابینت روشویی در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشد.برخی از آن ها کشو دار و دارای طبقه بندی هستند ، برخی تک درب و برخی دو درب می باشند.برخی از آن ها مجزا از شیر و روشویی هستند ، برخی روشویی توکار یا روکار دارند و از مدل دیواری یا پایه دار استفاده می کنند. روشویی کابینتی بدون پایه ، جزو روشویی های مدرن می باشد ، و طرفدار بیشتری دارد.

نمونه کابینت سرویس بهداشتی

روشویی کابینتی روشویی کابینتی روشویی کابینتی روشویی کابینتی روشویی کابینتی مدرن روشویی کابینتی مدرن روشویی کابینتی مدرن روشویی کابینتی مدرن روشویی کابینتی ترک روشویی کابینتی ترک روشویی کابینتی ترک روشویی کابینتی ترک کابینت روشویی کابینت روشویی کابینت روشویی کابینت روشویی کابینت روشویی

بهترین جنس کابینت روشویی

در ساخت کابینت روشویی از مواد مختلفی از جمله شیشه ، سنگ ، فلز و پی وی سی استفاده می شود .
در ساخت این تجهیزات باید از متریال های ضد آب استفاده کرد. چراکه رطوبت می تواند به ساختار کابینت آسیب برساند. از این رو در ساخت این محصولات از مواد ضد آب استفاده می شود.

بهترین برندها

در حال حاضر فروشگاه های مختلفی انواع برندهای کابینت روشویی را به فروش می رسانند. طرحینه بهترین فروشگاه ها را به شما معرفی می کند. این فروشگاه ها محصولات برتر با بهترین کیفیت را ارائه می دهند.

قیمت روشویی کابینتی

در حال حاضر انواع کابینت روشویی با طرح های مدرن و کیفیت موجود می باشد . شما می توانید مدل مورد نظر را انتخاب کنید.
یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در زمان خرید کابینت روشویی باید به آن توجه کرد ، قیمت آن می باشد. اندازه این محصول می تواند بر قیمت آن تاثیر داشته باشد.

یکی دیگر از فاکتورهایی که در قیمت این محصول تاثیر دارد ، سبک و طراحی مورد استفاده می باشد.
جنس مورد استفاده در ساخت این محصولات نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار می باشد. جنس روشویی ، کاسه روشویی ، دیواری یا پایه دار بودن آن ، آینه دار بودن آن ، نام برند همگی در تعیین قیمت روشویی کابینتی تاثیرگذار می باشد.

خرید کابینت روشویی

کابینت های روشویی در اندازه های مختلف و در انواع برندها در بازار موجود می باشند.برای خرید کابینت روشویی می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. در زمان خرید هوشمندی و آگاهی بیشتری به خرج دهید.

سخن پایانی

روشویی یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی می باشد. روشویی های مجهز به کابینت فضایی برای ذخیره سازی لوازم و تجهیزات بهداشتی دارند. از این رو بسیار کاربردی می باشند. در انتخاب این محصول باید به فاکتورهای مختلفی از جمله فضای موجود ، اندازه کابینت و… توجه کرد.