طرحینه

51 ایده مدرن برای طراحی داخلی حمام به همراه تصاویر

محیط حمام باید سرشار از آرامش باشد. تا خستگی یک روز کاری را از بین ببرد. در این مقاله ایده هایی برای الهام گرفتن در طراحی دکوراسیون حمام ارائه کرده ایم.

دکوراسیون حمام مدرن , ۵۱ طرح مدرن برای حمام و پیشنهاداتی برای تزیین حمام  , بهترین ایده های طراحی داخلی حمام مدرن و شیک را در اینجا ببینید :  از آنجایی که همه ما زمان زیادی را در حمام می گذرانیم بهتر است آنها را به فضاهایی زیبا تبدیل کنیم. در اینجا، وان های منحصر به فرد، روشویی های شیک و طراحی سرویس بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف متناسب با فضا و بودجه را آورده ایم. میتوان حمام را با لوازم تزیینی مثل آبریز و مخازن زیباتر کرد.

نورپردازی بخش جدا نشدنی طراحی حمام است چرا که نور می تواند حس و حال فضا را تغییر دهد. در این‌جا ۵۱ ایده طراحی حمامهای مدرن را آورده ایم و شما می توانید با الهام از آن ها، از لوازم بهداشتی ،اثاث، شیرهای آب و لوازم تزیینی و لامپ های مختلف استفاده کنید.

طراحی داخلی حمام مدرن و شیک

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، دیزاین حمام یکی از مهم ترین بخش ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی می باشد. طرحینه در اینجا طرح های الهام بخشی را از سراسر دنیا جمع کرده است , شما با مشاهده طرح های موجود می توانید از آن ها ایده بگیرید.

1. طراحی وان

اگر دوست دارید بعد از یک روز پر مشغله در وان دراز بکشید و استراحت کنید، این طرح مناسب شماست. مسیری از کاشی های رنگارنگ تا وان درست کنید و آن را تا دیوار پشت وان ادامه دهید، اینگونه حمام معرکه به نظر می رسد.

دکوراسیون حمام مدرن

2. روی سنگ ریزه ها حمام کنید.

وان را روی سنگ ریزه ها قرار داده و حمامی مدرن ایجاد کنید. این سنگ های طبیعی به همراه گیاهان و عناصر چوبی برای طراحی داخلی حمام مدرن عالی به نظر می‌رسند.

دکوراسیون حمام مدرن

3. سنگریزه ها را زیر روشویی بریزید .

وان ندارید؟ نگران نباشید، شما در طراحی دکوراسیون حمام میتوانید سنگریزه ها را زیر روشویی بریزید.

دکوراسیون حمام مدرن

4. روشویی را به سمت پنجره بگذارید.

هیچ مشکلی ندارد که روشویی ها را به سمت پنجره بگذارید. میتوانید آیینه ها را از سقف یا یک میله در امتداد پنجره آویزان کنید.

روشویی حمام

5. به اصول پایبند نباشید.

معمولاً همه وسایل، مقابل دیوار قرار داده می شوند اما اگر یک دیوار داخلی اضافه ایجاد کنیم، حمام چطور به نظر خواهد رسید؟ میتوان دوش و وان را با یک دیوار قطور از هم جدا کرد و نمایی جدید پدید آورد.

دوش و وان

6. همه چیز به نورپردازی بستگی دارد.

نورپردازی یکی از المان های مهم در طراحی داخلی حمام و دکوراسیون حمام لوکس می باشد.میتوان ساده ترین و بی روح ترین حمام ها را با استفاده از نورپردازی شعاعی به حمام هایی گرم و نرم تبدیل کرد. نوار های LED را تمیز و با ظرافت کار بگذارید.

نوپردازی در حمام

7. حمام را در تراس بسازید.

حمام خود را در تراس ایجاد کنید و از منظره بیرون لذت ببرید.

حمام در تراس

8. گلد%D