طرحینه

30 طرح حمام سفید و خاکستری مدرن که روح و روان را آرام می کنند

در طراحی حمام ( سرویس بهداشتی ) مدرن استفاده از رنگ سفید و خاکستری به همراه مشکی متداول شده است . ایده هایی برای طراحی حمام سفید , خاکستری و سیاه. با ما همراه باشید

حمام برای ما بیشتر به عنوان محلی برای نظافت و بهبود آرامش روحی و روانی مورد استفاده قرار می گیرد . برای استراحت کامل در حمام حباب گرم یا زیر دوش آبشاری با بخار آب زیاد در صورتی مفید خواهد بود که ذهن ما را به نسبت محیط اطراف آرام کند .

طراحی حمام سفید و خاکستری یک محیط آرام بخشی را ایجاد می کند که در آن استرس های روزانه شما را از بین می برد و بدون هیچ آلارمی می توانید یک شروع جدیدی را آغاز کنید .

در زیر 30 ایده برای طراحی دکوراسیون ساده حمام سفید و خاکستری به همراه کمی رنگ چوب , سبزه و نور برای ایده گرفتن در طراحی حمام خودتان آورده ایم . این طرح های فضا و ظاهر متفاوتی را تداعی می کند. حتما در طراحی دکوراسیون حمام خود از این ایده ها بهرمند شوید .

حمام سفید و خاکستری

1 | طرح مدرن حمام سفید و خاکستری

شیرهای طلایی جلوه ای از لوکس بودن و هزینه را به جفت روشویی و دستشویی مینیمالیستی اضافه می کنند. دو میز کناری مرمر کنار دیوار نیم قط وان جلوه ای زیبا پدید اورده اند .

کاشی سفید و دوغاب خاکستری

2 | کاشی سفید و دوغاب خاکستری

کنتراست شدید در این حمام سیاه و سفید و خاکستری کلیدی است. دیوار مشکی پست مخزن توالت شیک و مدرن است و واحد قفسه بندی مشکی مجموعه ای از حوله های خاکستری و سبدهای بافته شده طبیعی را در خود جای داده است. یک آرامش روانی جذابی این مجموعه با هم ایجاد کرده است . در کل رنگ سفید و سیاه و خاکستری براق مدرن بودن دکوراسیون سرویس بهداشتی را نمایان می کنند.

طراحی حمام

3 | ترکیب رنگ چوبی با حمام سفید و خاکستری

رنگ چوبی سوخته ، احساسی کاملاً منحصر به فرد به این حمام می بخشد که همچنین شامل یک قسمت مفید در بخش حمام ایجاد کرده است که می توان ماشین لباسشویی را در این موقعیت قرار داد .

طراحی حمام سفید و خاکستری مدرن

4 | طراحی حمام سفید و خاکستری مدرن

یک روشویی حمام مدرن کل عرض این اتاق را پوشانده است. قفسه های حمام باز هستند ، یکی از قفسه های حمام لوازم سیاه ، خاکستری و سفید را در خود جای داده است. یک سبد زباله هماهنگ با رنگ در زیر آن قرار دارد. بهترین طرح های حمام را در طرحینه می توانید پیدا کنید .

ایده طراحی حمام

5 | ایده طراحی دکوراسیون حمام سفید , سیاه و خاکستری

این حمام اصلی خاکستری و سفید از کاشی کف تیره تری برای لنگر انداختن بصری دیوارهای سبک استفاده می کند. کاشی های تخته سنگ با نور LED سطح کف برجسته شده اند که به عنوان یک نشانگر ایمنی در امتداد لبه یک پله عمل می کنند. یک واحد باکس سفید که روی آن با سنگ مرمر زیبا پوشانده شده است . جلوه زیبا و فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. در بخش ایده های جذاب برای طراحی حمام های هیجان انگیز طبیعی می توانید با مشاهده تصاویر طرح خود را تکمیل کنید .

دکوراسیون حمام

6 | طرح چوب حمام خاکستری و سفید

یک غرفه چوبی شیک به همراه تجهیزات برقی را به دیوارهای کاملاً خاکستری اضافه می کند. گستره ای از کاشی های طرح دار داخل پیاده روی در واحد دوش ، مانند لحاف تکه ای ، طرح چوب را تکمیل می کند. استفاده از طرح چوب داخل حمام به عنوان غرفه در کنار کاشی های طرح چوبی .جلوه بی نظیری را ایجاد کرده است.

حمام خاکستری و سفید کوچک

7 | حمام خاکستری و سفید کوچک

ظرافت در این حمام کوچک خاکستری و سفید وجود دارد. یک سینک پایه سنگ مرمر از قفسه غرفه شیشه ای باریک عبور می کند. یک دیوار مشخصه بافتی از اطراف محیط آینه بدون قاب روشن شده است. وجود یک گلدان یک جلوه زیبا و بی نظیر ایجاد کرده است.

طرح کاشی کاری سفید و خاکستری

8 | طرح کاشی کاری سفید و خاکستری

یک دیوار کوب ساده مدرن ، یک واحد خالی کوچک را که در یک گوشه قرار دارد ، روشن می کند. در تضاد با بقیه دکورهای حمام سفید و خاکستری ، محل کار با صفحات دانه چوب و قفسه پوشانده شده است. ایده ای برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی کوچک است. در آپارتمان هایی با متراژ ریز بسیار کاربردی است .

مطلب مفید:دکوراسیون سرویس بهداشتی

حمام مینیمالیستی

9 | حمام مینیمالیستی

ایده های حمام سفید و خاکستری کاملاً به یک حمام مینیمالیستی تبدیل می شوند. این یکی فقط دو باکس چوبی را برای طراحی خوب اضافه می کند ، که با یک نور آویز طلای ساده تکمیل می شود.

طرح حمام زیبا

10 | طرح حمام زیبا

فرش های حمام خاکستری و سفید یک روش عالی برای معرفی بافت به یک طرح حمام زیبا است.