طرحینه

طراحی دکوراسیون حمام – 21 روش مختلف برای طراحی دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. این کار نیاز به دقت و مهارت دارد. برای این کار از سبک های مختلفی استفاده می شود که در اینجا به این موضوع پرداخته ایم.

دکوراسیون حمام در طراحی داخلی منزل اهمیت زیادی دارد . برای طراحی دکوراسیون حمام خود می توانید از ایده هایی که در طرحینه گذاشته ایم استفاده کنید.

اگر از طرفداران فیلم دوم فوریه هستید، احتمالاً از این بخش لذت خواهید برد. فرض کنید مثل فیلم دوم  فوریه مجبورید آنقدر طراحی داخلی را تغییر دهید تا به نتیجه مطلوب برسید. در اینجا یک حمام را به ۲۱ روش مختلف طراحی کرده‌ایم.

با استفاده از Black Razor این تصاویر را به وجود آوردیم. می‌خواهیم تمام تغییرات ممکن را اعمال کنیم. میخواهیم رنگ ها، دیوار ها، وسایل حمام و آینه های مختلف را امتحان کنیم. هر کدام از این تغییرات حال و هوای خاص و شخصیتی متفاوت به این فضا می دهد. اگر می توانستید طراحی را از اول انجام دهید، کدام سبک را انتخاب می‌کردید؟

هرکدام از این سبک ها ویژگی های منحصر به فردی دارند و جلوه ی خاصی به حمام شما می بخشند. این موضوع به سلیقه ی شما و فضای موجود بستگی دارد.

طراحی دکوراسیون حمام

دیزاین حمام یکی از مهم ترین بخش ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی می باشد. در اینجا به معرفی 21 روش برای دیزاین حمام می پردازیم. شما می توانید با استفاده از این روش ها حمام خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. پس در ادامه با ما همراه شوید.

1 | چوب فوق‌العاده

در مرکز حمام، پانلی چوبی به عنوان دیوار قرار داده شده که نقش های هندسی خیره کننده‌ای دارد. سینکی مدرن روبروی آن گذاشته شده است. بقیه ی بخش های این حمام سفید است تا اینگونه دیوار مرکزی در مرکز توجه قرار داشته باشد.

طراحی دکوراسیون حمام

2 | مرتفع و ابی مایل به سبز

دو دیوار این حمام با کاشی های کوچکِ آبی مایل به سبز از کف تا سقف پوشیده شده اند. اندازه کوچک این کاشی ها در طراحی دکوراسیون حمام باعث می شود فضا مرتفع تر به نظر برسد. براق بودن آنها از تیره به نظر رسیدن اتاق جلوگیری می کند. سینک دوتایی و آینه عریض این حمام از گسترش این رنگ جلوگیری میکنند.

برای داشتن بهترین دیزاین برای حمام می توانید از طرحینه کمک بگیرید. طرحینه با در اختیار داشتن نیروهای مجرب شما را در داشتن بهترین طراحی یاری می کند.

طراحی دکوراسیون حمام

3 | پناهگاهی سورئال

سینک منحصر به فرد، شکل نامنظم آینه، پوشش عجیب دیوار و دوش حمام بزرگ باعث خاص بودن این حمام میشود. این نوع حمام را میتوان در خانه ی امثال سالوادور دالی پیدا کرد.

طراحی دکوراسیون حمام

4 | با نوارهای طلایی ، حمام خود را بدرخشانید.

در طراحی این حمام سفید از نواری طلایی رنگ استفاده شده است. انگار هدیه ای با ارزش را روبان پیچ کرده ایم.

نوار طلایی در حمام

5 | رنگ کم، بافت غنی

در این روش از طراحی دکوراسیون حمام ، حمام مزین  به کفِ هفت هشتی،  دیوار های تیرچه دار و کاشی های بتنی کم رنگ است که بافتی بسیار چشم نواز دارند.

طراحی حمام چشم نواز

6 | حمامی لوکس

در اینجا طراحی دکوراسیون حمام سفید و خاکستری با تکه های سنگ مرمر و کاشی های مرغوب، فوق العاده به نظر میرسد. میتوان کوچکترین فضاها را با استفاده از مواد مناسب به فضایی حرفه ای تبدیل کرد.

حمام لوکس

7 | سنتی و در عین حال مدرن

سرویس روشویی به سبک فرانسوی است. سرامیک ها، مدرن هستند. توالت فرنگی و جای دستمال توالت به سبک مینی‌مالیستی هستند.

حمام سنتی

8 | سبک مینی‌مالیستی

این طرح مانند طرح قبلی به سبک مینی‌مالیستی است با این تفاوت که در این روش از طراحی دکوراسیون حمام از دوش استفاده شده نه وان و اینکه دیوار ها تیره تر هستند.

طراحی حمام سبک مینی مالیستی

9 | وان مشکی

با وجود اینکه همه ی قسمت های این حمام، تیره هستند، وان مشکی رنگ حرفی برای گفتن دارد. قفسه های مشکی، محل قرار گیری لوازم بهداشتی هستند. روشویی و جای دستمال توالت مشکی رنگ، با هم همخوانی دارند.

وان مشکی

10 | استفاده از دیواری با بلوک های چوبی

در این طراحی که به سبک فرانسوی است، از دیواری با بلوک های چوبیِ منحصر به فرد استفاده شده است.

ایده های طراحی حمام طبیعی:حمام های هیجان انگیز طبیعی

طراحی حمام با بلوک های چوبی

11 | تعادل در زیبایی

در این طرح،  زیبایی در تعادل است. روی دیوارِ مخزن آب از کاشی های جذابی استفاده شده است که با قاب مشکی رنگ طراحی دکوراسیون حمام ، همخوانی دارد.

تعادل در زیبایی حمام

12 | به تازگی نعنا

در این طرح علاوه بر خمیر دندان، دیوار ها، روشویی، توالتهای فرنگی بتنی هم نعنایی هستند. وان قاب مفتولی و صفحه ی زیر روشویی، سفید رنگ بوده و فوق‌العاده به نظر میرسند.

توالت فرنگی

13 | کاشی های زیبا، شیک و طرح دار

کاشی  های زیبا، شیک و طرح دار این حمام، آنرا به جایی خاص تبدیل کرده اند. در گوشه ی حمام دوش را میبینیم. این دوش فضای کمی گرفته و به ما اجازه میدهد مساحت بیشتری از کف را با طرح های نقشدار مزین کنیم. در این روش از طراحی دکوراسیون حمام پاشور حمام به طور کامل در گوشه قرار نگرفته و این گوشه را با کاشی پر کرده ایم.

طراحی حمام با کاشی شیک

14 | مردم  را با سبک طبیعی گول بزنید.

دیوار های این اتاق از جنس بامبو بوده و حال و هوای آرامی به آن بخشیده اند. گلدان های روی روشویی و دیوار مخزن آب، حس طبیعی این طرح را بیشتر کرده اند.

طراحی حمام به سبک طبیعی

15| استفاده از تجهیزات بهداشتی

نکته این طراحی، تجهیزات بهداشتی آن است. این ست بهداشتیِ پرانحنای تک رنگی، فوق العاده به نظر می‌رسد. آینه شفاف، کار را تکمیل کرده است.

تجهیزات سرویس بهداشتی

16 | استفاده بهینه از فضای حمام

گاهی اوقات  صرفه جویی خوب است .برای فضاهای تنگ در طراحی دکوراسیون حمام میتوان از وان گوشه ای استفاده کرد. ست روشویی معلق باعث افزایش فضای کف می شود و میتوان کف را راحت تر تمیز کرد.

استفاده بهینه از فضای حمام

17| بتن خام و وسایل دلربا

افرادی که دنباله روی مد هستند می توانند از این طراحی صنعتی استفاده کنند. می‌بینیم که در اینجا از وان قاب مفتولی و ست روشویی مفتولی استفاده شده است. استفاده از چوب در  روشویی به فضا گرما می بخشد.

طراحی حمام طرح بتنی

18| شیک و راه راه

با نوارهای سفید و طوسی، طرحی مدرن خلق کنید. از وسایل چوبی برای گرما بخشیدن به این طرح بهره ببرید.

طرح حمام شیک و راه راه

19| اجرای تکنیک های متعادل سازی

طراحی نامتقارن و گیج کننده در طراحی دکوراسیون حمام ، باعث شده دیوار فرورفته که آینه روی آن قرار دارد، در مرکز اتاق قرار بگیرد.

تکنیک های متعادل سازی در طراحی حمام

20 | طرح شکل دار

در طرح این اتاق از رنگ سیاه و اشیا گرد استفاده است. توالت فرنگی بزرگ و آینه طبق این طرح هستند. کابینت، روشویی و وان بسیار عالی بنظر میرسند.

طراحی حمام طرح شکل دار

21 | مرمر سیاه و کروم

در این طرح، از مرمر سیاه به روش سنتی استفاده شده است. پایه های وان از جنس کروم هستند و آویزهای حوله در اطراف سینک دوتایی قرار گرفته اند.

طراحی حمام با مرمر سیاه و کروم