طرحینه

حمام های هیجان انگیز طبیعی با ظرافت بی انتها برای ایده گرفتن !

حمام های هیجان انگیز طبیعی یکی از شور انگیزترین و احساسی ترین طرح های حمام و سرویس بهداشتی امروزی است که بیشتر در خانه های ویلایی بزرگ و کوچک در طبیعت اجرا می شوند .

حمام های بزرگ و کوچک می توانند در صورت زیبایی شناسی مناسب به فضاهای پر شور تبدیل شوند ، اما از کجا شروع کنیم؟ در این گالری تصاویر از حمام طبیعی با ظرافت های بی انتها بهترین ها را معرفی کرده ایم می توانید با الهام گرفتن از آنها ایده خود در طراحی یک حمام طبیعی و احساسی را تکمیل کنید.

از طریق این مجموعه مدرن الهام بخش ، می توانید بهترین ایده را که مد نظرتان است انتخاب کنید در این تصاویر طریقه استفاده از مواد طبیعی و محیط در طراحی و استفاده از تجهیزات سرویس بهداشتی مدرن را کاملا درک خواهید کرد . اشتیاق , صنعتگری , استفاده از طبیعت دور هم جمع می شوند و حمامهایی تشکیل می دهند که نه تنها خیره کننده بلکه ذاتی آرامش بخش هستند و با اطمینان هویت شخصی متمایزی را از خود ساطع می کنند. اینها فضاهایی مهیج هستند که احساس پناهندگی ، و در امان بودن از دنیای خارج را فراهم می کنند. مکانی برای استراحت ، آرامش و بازیابی ذهن ، بدن و روح.

طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی طبیعی

استفاده از طبیعت در طراحی و دکوراسیون حمام یا دکوراسیون داخلی منزل به محیط روح تازه ای می بخشد و احساس زنده بودن را تداعی می کند . در دکوراسیون مدرن منازل و ادارات یکی از مهمترین بخش ها استفاده از مواد طبیعی و اشیاء طبیعت است .

در خانه های ویلایی بزرگ بیشتر این نوع طراحی به چشم می خورد و داشتن فضای زیاد برای طراحی حمام طبیعی و هیجان انگیز مهمترین فاکتور می باشد . در ادامه طرحینه ایده های الهام بخش از سراسر دنیا را گذاشته است .

طرح حمام طبیعی لاکچری

1 | طرح حمام طبیعی لاکچری , طرح سنگ

طرح دیوار سخره ای , طراحی دکوراسیون حمام لاکچری در آپارتمان با متراژ بزرگ . طرح شیشه ای که از طریق پنجره اتاق خواب نور می گیرد . استفاده از طرح های طبیعی در این ایده کاملا به چشم می خورد . حس لاکچری بودن حمام و اتاق خواب کاملا مشهود است .

حمام طرح سنگایده حمام لاکچرینور پردازی درام غروب خورشید را تداعی می کند.

طرح حمام طبیعی

2 |  طرح دابل دوش

محل دوش با استفاده از شیشه از کل حمام جدا شده است و یک باکس مدرن در گوشه حمام برای مجله قرار دارد. سینک سفید و زیبا جلوه ای خاص به آینه حمام داده است .

حمام های هیجان انگیز طبیعی

در این مورد نیز می توانید یک نوع سینک دستشویی  با شیرآلات مسی خام که به پایه آن نصب شده است ، را ببینید .

حمام لاکچری با روشویی دوبل

3 | حمام لاکچری با روشویی دوبل

حمام پر از نور . پرده های سیاه فضای سفید و پر نور این حمام بزرگ را به خوبی پوشش می دهد . و یک حریم خصوصی برای شما ایجاد خواهد کرد . سینک دستشویی دوبل با شیر آلات طلایی فضا را لاکچری کرده است . از این طرح از حمام در آپارتمان های با طبقات زیاد و متراژ بالا می توان استفاده کرد.

مطلب زیر را مطالعه کنید :طراحی حمام سفید و خاکستری

حمام طرح سنگ

4 | حمام طرح سنگ

دیوارهای سنگی روستایی با بافت عمیق یکی از زیباترین طرح های حمام طبیعی و کهن است . یک طاق با شکوه در سنگ تراشی فضای بین یک وان ترکیبی و یک منطقه دوش و یک فضای جداگانه حمام دوتایی را تقسیم می کند.

حمام طرح سنگزاویه دید از طرف اتاق خواب . یک دیوار شیشه ای طراحی زیبای حمام را از اتاق خواب جدا کرده است بطوری که همه چی نمایان است . طرح شیک و لاکچری و در عین حال طبیعی بی نظیر .

حمام مدل روستایی

5 |  حمام مدل روستایی

کف چوبی سفید و سفید ، بهمراه لوازم جانبی پراکنده معمولی ، نمای آرام را ایجاد می کند. وان مستقل و براق مدرن به زیبایی فضای خشن و روستایی را کنار هم در یک طرح زیبا قرار می دهد.

حمام مدل روستایی

در طرف دیگر این حمام یک فضای براق از سنگ های خاص دیده می شود که در اطراف ان از چوب های جنگلی در لوازم استفاده شده است.

حمام لاکچری

6 | حمام لاکچری

با گردش در این حمام فوق لاکچری تخت سنگ ها را در کنار سنگ ریزه ها می بینید که از یک فضای کاملا طبیعی الهام گرفته شده .

حمام لاکچریبا حرکت به سمت وان حمام متوجه میشیم که تکه سنگ تراشیده به صورت کامل به تخته سنگ ها با همان رنگ الحاق شده است .

طرح وان حمام بی نظیر

7 | طرح وان حمام بی نظیر

وان منحصر به فرد قطعه نمایش در این طرح حمام لوکس خاکستری کم رنگ است. گوشه های گرد آن رئوس مستطیل شکل آن را صاف می کند ، در حالی که یک لب داخلی از آن پشتیبانی می کند که برای نگه داشتن یک لیوان چیزی حباب آور مناسب است.

طرح وان حمام بی نظیر

در طرف روبروی حمام به یک پالت کم رنگ و ملایم می رسیم که با دو نوع بافت دیوار ، کف شورون و آینه دیواری منحصر به فرد دیزاین شده است .

وان طرح سنگ سیاه

8 |  وان طرح سنگ سیاه

این وان که از یک بلوک جامد سنگ طبیعی ساخته شده ، یک قطعه شگفت انگیز فوق العاده متمایز را ایجاد می کند.

وان طرح سنگ سیاهاین حمام پیچیده و طرح سنگ مشکی با استفاده از دو سینک یک دست و زیبا تکمیل شده است .