طرحینه

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس , کلاسیک , لاکچری و مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا لاکچری , مدرن و کلاسیک , ایده های جالب برای تکمیل طراحی دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس و مدرن در اینجا اورده ایم . با ما همراه باشید تا بهترین دکوراسیون را برای ویلای خود در بیاورید .

از جمله مهم ترین مواردی که در هر ساختمانی تغییرات زیادی ایجاد می کند نوع دکوراسیون آن می باشد. اولین موردی که نظر افراد را در خانه به خود جلب می کند دکوراسیون می باشد به همین دلیل باید در طراحی و اجرای آن دقت زیادی به خرج داده و نکات زیادی مورد توجه قرار گیرد. طرحینه در این قسمت به بررسی طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا و خانه‌های بزرگ می پردازد. بیشتر افراد فکر می کنند باید برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا لاکچری هزینه زیادی صرف شود و وسیله های گران قیمت مورد استفاده قرار گیرد. تا حدودی این تفکر درست می باشد و باید برای دکوراسیونی لاکچری هزینه زیادی صرف شود ولی درکنار آن باید نکات زیادی در رابطه با طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا و خانه‌های بزرگ مورد توجه قرار گیرد.

ویلاهای بزرگ این قابلیت را دارند که یک دکوراسیون لاکچری داشته باشند و این کار با هزینه بسیار زیاد همراه خواهد بود. افرادی که دارای ویلاهای بزرگ هستند فکر می کنند به طور مثال با تغییر رنگ ساختمان می توانند محیطی لوکس به وجود آورند که این چنین نیست و ایجاد دکوراسیون داخلی به سبک لاکچری و لوکس کار نسبتا سختی می باشد. امروزه در شمال کشور ما ویلاهایی ساخته می شود که متراژ زیادی دارند و قابلیت این را دارند که دکوراسیونی لاکچری داشته باشند که این کار با عمل به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم میسر خواهد بود.

برای طراحی دکوراسیونداخلی ویلا لاکچری چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

برای این کار شما باید وسیله هایی گران قیمت و کاملا لاکچری خریداری کنید به طور مثال حتما باید مبل ها و پرده هایی لوکس در دکوراسیون خانه به کار گیرید تا فضایی لوکس ایجاد شود توجه کنید که تنها استفاده از وسیله های لاکچری و گران قیمت نمی تواند دکوراسیونی لاکچری ایجاد کند. برای این کار باید شما به دکوراسیون تمامی قسمت های خانه از جمله اتاق ها، سرویس بهداشتی و … توجه کنید و استاندارد های زیادی را رعایت کنید. در ادامه طرحینه به نحوه طراحی دکوراسیون لاکچری قسمت های مختلف ویلا می پردازیم.

نحوه طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی ویلای لاکچری

سالن پذیرایی مهم ترین قسمت ویلاها و ساختمان های مسکونی می باشد به همین دلیل باید توجه ویژه ای به طراحی دکوراسیون آن شود. شما می توانید برای ایحاد فضایی لاکچری در این قسمت از وسیله های لاکچری مانند فرش هایی خاص و گران قیمت، مبل هایی با طرح هایی منحصر به فرد، لوستر هایی باشکوه و بزرگ استفاده کنید. برای ایجاد دکوراسیون داخلی لاکچری باید به تمامی قسمت های پذیرایی همچنین وسیله های مختلف آن توجه شود و همه آن ها با دقت زیادی در کنار هم قرار گیرند. همه وسیله ها باید حالت لاکچری داشته باشند و همچنین کیفیت آن ها بالا بوده تا بتوانند فضایی لوکس در ویلا ایجاد کنند.

برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا لاکچری شما می توانید از وسیله های مختلف استفاده کنید برای مثال قرار دادن یک میز ناهارخوری لوکس کنار سالن یکی از این ایده‌ها می‌باشد. همینطور شما می‌توانید از ابزارهای موسیقی مانند یک پیانو شخصی را کنار سالن قرار دهید. استفاده از صندلی‌های راحتی و حصیری و گذاشتن بعضی از مجسمه‌های بزرگ کنار سالن مانند مجسمه حیوانات یا مجسمه جنگجویان باستانی محیط سالن را به سبک سمت لاکچری بودن تغییر می‌دهد. در خرید لوستر برای سالن پذیرایی خیلی دقت کنید.برخی از وسایلی را که دوست دارید، می‌توانید با دکوراسیون داخلی سالن نشیمن استفاده کنید.

ایده هایی برای طراحی دکوارسیون پذیرایی ویلا

طراحی دکوراسیون ویلای

طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی داخلی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا طراحی داخلی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون ویلا

نحوه طراحی دکوراسیون اتاق خواب ویلای لاکچری

شاید در نگاه اول فکر کنید که برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا مدرن نیاز نیست به اتاق خواب ها توجه زیادی شود در حالی که اصلا چنین نیست و اتاق خواب ها جز مهم ترین قسمت ویلا و ساختمان لاکچری می باشند. در اتاق حواب ها نیز باید از وسیله هایی گران قیمت و لوکس استفاده شود و این وسیله ها با توجه به اصول طراحی دکوراسیون لاکچری انتخاب و در کنار هم قرار گیرند. برای این منظور شما باید به انتخاب رنگ، کیفیت، طرح تخت، لوستر اتاق، فرش و تمامی وسیله های موجود در اتاق توجه زیادی داشته باشید به طوری که باید همه آن ها لوکس و گران قیمت باشند.

شما می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ها از سبک های کلاسیک نیز استفاده کنید به طوری که همه وسیله ها حالت لاکچری داشته باشند. طراحان ماهر می توانند سبک های مختلف طراحی را به گونه ای اجرا کنند که اتاق خواب فضایی کاملا لاکچری داشته باشد. از جمله مواردی که در طراحی لاکچری اتاق خواب تاثیر گذار می باشد انتخاب نوع تخت، لوستر، کاغذ دیواری، پرده ها، فرش ها و … می باشد که همه آن ها باید طرح هایی زیبا و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند و به طور هنرمندانه ای کنار هم قرار گیرند.

ایده هایی برای طراحی اتاق خواب ویلا

طراحی اتاق خواب ویلا طراحی اتاق خواب ویلا دکوراسیون اتاق خواب ویلای طراحی دکوراسیون ویلای طراحی دکوراسیون ویلای طراحی دکوراسیون ویلای طراحی اتاق خواب ویلا طراحی دکوراسیون ویلای طراحی دکوراسیون ویلای طراحی دکوراسیون ویلای طراحی دکوراسیون ویلای دکوراسیون اتاق خواب ویلای

نحوه طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام به صورت لاکچری

طراحی سرویس بهداشتی و حمام از نظر برخی از طراحان اهمیت زیادی ندارد در صورتی که اصلا چنین نمی باشد و طراحی سوریس بهداشتی برای ویلاهایی که متراژ بالایی دارند اهمیت بسیار زیادی دارد. این جمله به مفهوم استفاده از بهترین مدل لوازم حمام و سرویس بهداشتی می‌باشد.

همینطور استفاده از لوازم جانبی و انواع وان حمام که بصورت خلاقانه‌ای تولید شدند، برای این کار پیشنهاد می‌شود با نصب آینه‌های دکوراتیو شما می‌توانید دکوراسیون لاکچری را برای سرویس بهداشتی و حمامتان ایجاد کنید. در نظر گرفتن کمد مخصوص ذخیره کن و نگهداری لباس‌ها و همینطور یک سرویس مجزا برای قرار دادن لوازم حمام و شوینده‌ها، اغلب در این دکوراسیون دیده می‌شود. بعضی از انواع ایده‌های طراحی دکوراسیون لوکس ویلا در سرویس بهداشتی حمام مانند قرار دادن یک یا چند صندلی در حمام می‌باشد.

در طراحی سرویس بهداشتی علاوه بر وسیله های مورد استفاده نوع مصالح به کار رفته نیز اهمیت زیادی دارد. شما باید در انتخاب مصالح سرامیک و کاشی یا سنگهای تزیینی برای کفپوش و دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام دقت زیادی به خرج دهید و از بهترین و باکیفیت ترین وسایل استفاده کنید. انتخاب ترکیب رنگ کاشی ها به صورت صحیح می تواند فضایی لاکجری در این قسمت ایجاد کند.

کلام آخر

توجه به تمامی قسمت های ویلاهای بزرگ و انتخاب صحیح وسیله ها در طراحی دکوراسیون لاکچری اهمیت بسیار زیادی دارد. ویلاهای ساخته شده در شمال کشور ما قابلیت این را دارند که دکوراسیونی لوکس و لاکچری داشته باشند در این ویلاها باید به دکوراسیون اتاق خواب ها، راه پله ها، سرویس بهداشتی و حمام، سالن پذیرایی و … به صورت کاملا جداگانه و مجزا توجه بسیار زیادی شود.

برای این منظور شما باید از وسیله هایی گران قیمت در ویلا استفاده کنید. توجه کنید که برای طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا باید از طراحان متخصص در این کار کمک بگیرید تا نتیجه کار مطلوبی داشته باشد. ما در طرحینه به نکات زیادی در این باره اشاره کردیم که امیدواریم با مطالعه آن ها بتوانید دکوراسیونی زیبا و جذاب داشته باشید.